مزرعه را با خانه های سفارشی در قلب افرا گراو بازدید بازار برای $2M

Category: کیمیا | No comments

می خواهید برای خود یک 14.5 هکتار مزرعه در قلب افرا گراو? بله واقعا وجود دارد چنین چیزی. چند دهه قبل از این شهرستان به توسعه پرجمعیت دوم-حلقه حومه آن امروز است که Shoppes در محور دریاچه هنوز یک گودال شن و ماسه کن Tschannen فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده برای برخی از زمین.

“این چیزی است که من در مورد خواب در دبیرستان گفت:” کن.

سندی بود در تحصیلات تکمیلی و کن مشغول به کار بود در اول کار خرید و فروش زمانی که آنها خریداری ملک در سال 1977.

“ما نمی توانیم یک صفحه اصلی” شنی به یاد می آورد. رانندگی کردن در یک جاده خاکی در نزدیکی ماهی دریاچه آنها را دیدم یک دست رنگ نشانه تبلیغات سطح زیرکشت برای فروش. زمین خام با بالا ریج که تا به حال یک نمایش زیبا. با پول قرض گرفته شده از سندی پدر و مادر, زن و شوهر, خریداری بسته در یک قرارداد برای عمل برای $24,000.

آنها نام خود را گسترش Sugarbush ریج تگزاس پس از یک ویسکانسین مزرعه بود که در سندی خانواده نسل قبل است.

در سال 1980 Tschannens ساخته شده است یک خانه متوسط تگزاس-خانه های سبک با ناتمام زیرزمین. در طول سال آنها بازسازی خود را استارت خانه به 5,116 فوت مربع پنج-اتاق خواب خانه های سفارشی از جمله دو شده است که فضای ایجاد شده برای لوکس آشپزخانه و بزرگ صاحبان suite plus طبقه دوم کتابخانه با شومینه.

“بازگشت [از خانه] است که همه کشویی شیشه ای درب و پنجره” کن گفت. “نمایش شگفت انگیز است!” آنها همچنین اضافه شده یک استخر بزرگ و آبگرم اتاق با داخل وان آب داغ و در حرارت طبقه.

“ما حفظ بهبود و اضافه” گفت: سندی.

این Tschannens نیز تلاش دست خود را در کشاورزی برای اولین بار با بالا بردن گوسفند. “ما تا به حال از 1000 کودک بره” کن برآورد شده است.

اما آنها را متوقف نکردم با گوسفند. “شعار ما است,” هنگامی که آخرین باری که شما چیزی برای اولین بار?'” گفت شنی. “ما همیشه به دنبال چیزهای جدید را امتحان کنید.”

آنها مطرح اسب ساخته شده و پنج غرفه اسب انبار و حلقه. آنها کاشته میوه باغ و تاکستان با سرد هاردی انگور تهیه شده توسط دانشگاه مینه سوتا است. آنها شروع آلی گیاهی, مزرعه خود را شنود گذاشته درختان افرا ساخته شده و شربت و شروع به نگهداری زنبور عسل و تولید عسل شده است که جایزه روبان آبی و چند قرعه کشی جوایز در نمایشگاه ایالتی مینه سوتا. “عسل ما شناخته شده است” گفت: کن که در نهایت ترک خود را خارج از کار به مزرعه کامل در زمان.

زن و شوهر, صفحه اصلی, شده است و جشن را به عنوان به خوبی به عنوان مولد. آنها طراحی شده اموال خود را به مرکزی حزب یک محل که در آن آنها به میزبانی استخر احزاب صلیب کشور اسکی احزاب انگور-stomping و سالسا-ساخت مسابقه با استفاده از مواد تشکیل دهنده از مزرعه خود را.

“ما تا به حال هرگز کودکان گفت:” کن. “ما ساخته شده آن را برای سرگرم کردن دوستان ما.”

گاهی اوقات که به میزبانی شراب و پنیر مزه خود را در “درخت عرشه” یک پلت فرم ساخته شده در درختان که آنها decked با چراغ. “این واقعا جادویی” گفت: سندی.

و هنگامی که کتاب خود باشگاه بود که خواندن “هری پاتر” برگزار شد خود به خود کوییدیچ بازی با استفاده از درها و ساحل توپ, در, روش سوارکاری با حلقه.

در طول سال افرا گراو توسعه یافته در اطراف آنها. “ما تا به حال فرصتی برای تماشای این شهرستان رشد گفت:” کن. “هنگامی که ما در اینجا نقل مکان کرد ما را به درایو به کریستال برای رفتن به خرید و دریافت گاز است. در حال حاضر وجود دارد 15 رستوران یک مایل دور. ما lucked. این خود ما بهشت کوچک در وسط افرا گراو.”

این زوج تصمیم گرفته است به فروش خود را در حومه شهر واحه که ذکر شده است در $1.995 میلیون.

“ما آن را تمام انجام داده و تا به حال یک توپ” گفت شنی. “اما ما در سن و سال ما نیاز به تصویب آن را برای شخص دیگری. ما خیلی دوست دارم برای کسی که به ما چشم انداز و بر روی آن ساخت.”

Sugarbush ریج در مرتع پرورش احشام گواهی ارگانیک مزرعه و طبقه بندی شده به عنوان زمین های کشاورزی تحت دولت هکتار سبز مالیاتی-تعویق برنامه که اجازه می دهد تا مزرعه خواص به مشمول مالیات در ارزش کشاورزی به جای استفاده از برآورد ارزش بازار است. نگه می دارد که مالیات بر املاک و پایین تر ($6,558); هر دو سبز هکتار طبقه بندی و صدور گواهینامه آلی در حال انتقال به صاحبان جدید.

“اگر آنها می خواهند آنها می توانید انتخاب کنید تا جایی که ما ترک” گفت: سندی. مالک بعدی را دریافت کنید اولین نرم افزار در خرید تجهیزات خود را که شامل یک تراکتور و یک ترمز لودر و یک سبد خرید گلف.

“ما می خواهیم آن را از دست” گفت: سندی از خود در مرتع پرورش احشام به خصوص نظر خود را که پر او با آرامش زمانی که او استوار چشم خود را بر روی آن. “شما می توانید فشار خون خود را رها کنید.”

که بسیار زمین و حریم خصوصی فقط 20 دقیقه از مرکز شهر مینیاپولیس است که واقعا منحصر به فرد کن گفت. “ما تا به حال باور نکردنی اجرا شود.”

Aimee Morice, 763-742-8509, Edina Realty, دارای فهرست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>