GOP عصبی می شود در مورد برگزاری آن کنوانسیون در فلوریدا

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن — پس از ماه ها اصرار دارد که کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با وجود همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به آرامی در حال آمدن به قبول آن است که در اواخر ماه اوت رویداد خواهد بود که چهار شب infomercial خود را برای انتخاب مجدد است که او پیش بینی کرده بود.

پس از یک محل تغییر خونتان coronavirus موارد و تیز رکود تهمت مشاوران و متحدان به طور فزاینده سوال که آیا آن را به ارزش این مشکل و برخی از آنها دفاع است که کنوانسیون گیریم در دسترس نباشد. کنوانسیون به معنای پخش کردن یک نامزد چشم انداز برای آینده چهار سال نمی جرقه ماه از فتنه بیش از سلامت و ایمنی شرکت کنندگان آنها استدلال کرده اند.

در نهایت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حرکت رو به جلو خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن به تنهایی.

— به مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه خاک در جکسون ویل فلوریدا از شارلوت کارولینای شمالی — و از آن شده است به شدت کاهش می یابد در محدوده. به دلایل فنی کنوانسیون خواهد بود قادر به به طور رسمی اتخاذ یک حزب جدید پلت فرم. و آنچه که به طور معمول برجسته کنوانسیون — رول تماس متحده به renominate رئیس جمهور تنظیم شده است انجام می شود و از طریق پروکسی آرا در اصلی شهر میزبان.

هنوز هم تهمت و دستیاران خود را دوخته بود امید خود را ایجاد نمایش با شکوه از رسمی و سخنرانی در Jacksonville, تجسم یک عرصه بسته بندی شده با هواداران بدون ماسک صورت. ظاهر کاخ سفید و RNC گفته اند که آنها در حال کامل-بخار پیش با تجدید نظر در طرح.

“ما هنوز در حال حرکت رو به جلو با جکسون” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در هفته گذشته. “آن خواهید بود ایمن رویداد. از آن خواهد شد یک رویداد خوب.”

اما بخش خصوصی نگرانی در حال نصب و برنامه هایی که کشیده بیشتر به مقیاس رویداد و یا حتی تغییر آن را به طور کامل مجازی. مقامات که هفته پیش به نظر این کنوانسیون به یک جشن ملت vanquishing از این ویروس در حال حاضر آن را به عنوان قوی نماد این بیماری همه گیر را تداوم.

“وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهم به آن را انجام دهد. آنها می خواهند به مشتاق بود. اما ما می توانید انجام دهید که ما می توانید آن را با خیال راحت” Donald Trump Jr., گفت. او گفت: Fox News Channel را “صبح روز یکشنبه آتی” است که “این رفتن به یک رویداد عالی.”

جکسون که شهردار سابق فلوریدا از حزب جمهوریخواه رئیس صادر عمومی, ماسک, سفارش دو هفته پیش به عنوان ویروس موارد در این منطقه رسید. که دستور بعید است که به برداشته شود قبل از کنوانسیون. همچنین فلوریدا محدود امکانات در سطح ایالت به عامل 50 درصد از ظرفیت.

سازمان در حال حاضر برنامه ای برای ارائه COVID-19 تست برای تمام شرکت کنندگان روزانه انجام مکرر متوسط چک و ارائه چهره پوشانده اند. حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و متحدان ترس که کل منظره را تحت الشعاع قرار خواهد شد توسط شرکت کنندگان نگرانی و در حال حاضر افزایش رسانه ها بررسی پتانسیل این کنوانسیون به یک “سوپر پخش” رویداد.

تصمیم گیری های کلیدی در مورد این رویداد از جمله دقیقا از کجا و یا اگر مغلوب ساختن پیشی جستن شما ظاهر می شود نیاز به ساخته شده است در روزهای آینده به اجازه می دهد زمان کافی برای ساخت فضا.

به طور فزاینده دستیاران در حال هل دادن نسبت ناروا به حرکت سخنرانی پذیرش خود را در خارج از منزل به حداقل رساندن خطر انتقال ویروس. اما تهمت ابراز رزرو در مورد محل فضای باز باور این امر عدم همان جو به عنوان یک متهم عرصه است.

با وجود رکود اقتصادی ایران با مقامات اصرار دارند آنها باید منابع مالی مورد نیاز برای برگزاری این کنوانسیون. معاون رئیس جمهور مایک پنس به فلوریدا پرواز در روز شنبه برای برگزاری جمع آوری کمک برای این رویداد.

“کنوانسیون است که هنوز یک ماه و نیم دور به طوری که زمان برای تنظیم و مناسب ترین تصمیم گیری در خصوص محل برگزاری گزینه ها و آرایه ای از سلامت اقدامات احتیاطی است که اجازه خواهد داد که ما را به امن و رویداد هیجان انگیز برای همه” RNC سخنگوی مایک رید گفت. “ما همچنان به هماهنگی با رهبری محلی در جکسون ویل در فلوریدا در هفته پیش رو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نگرانی شد مرکب پس از رئیس جمهور را شرم آور بازگشت به تجمعات انتخاباتی پس از سه ماه وقفه ناشی از ویروس است. این صندلی های خالی در راهپیمایی خود را در Tulsa, اوکلاهما به ارمغان آورد در مورد shakeup به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و خبرنگار لوموند که رئیس جمهور نمی خواهد بود قادر به بازگشت به امضای کمپین حوادث در قالب سنتی خود را قبل از روز انتخابات در ماه نوامبر.

یک شنبه تجمع در نیوهمپشایر بود که به معنای رئیس جمهور تلاش دوم در بازگشت به کمپین سفر نامیده می شد خاموش در جمعه ظاهرا به دلیل آب و نگرانی از آن طوفان گرمسیری Fay. اما مشاوران اذعان کرد که آنها نیز نگران بودند در مورد جذب به اندازه کافی از یک جمعیت به پر کردن پورتسموث آشیانه هواپیما.

چالش در جکسنویل ممکن است بیشتر دلهره آور است. دولت سلامت بالا مقامات demurred زمانی که فشار بر این که آیا کنوانسیون برگزار می شود با خیال راحت. بسیاری در میان رهبری این حزب و اهدا کنندگان که حضور در کنوانسیون های مسن تر هستند قرار دادن آنها در بالاتر از خطر دسته برای coronavirus.

در حال حاضر یک و نیم دوجین سناتور جمهوریخواه نشان داده اند آنها نمی حضور در این کنوانسیون. حتی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی ابراز رزرو.

“من قصد ندارم برای رفتن و من قصد ندارم برای رفتن به دلیل ویروس وضعیت” 86 ساله در ایالت آیووا چاک Grassley گفت: در یک کنفرانس تلفنی با آیووا خبرنگاران در هفته گذشته.

پرسید که آیا او می خواهم می خواهم به حد جمع آوری و اگر دولت coronavirus موارد همچنان به افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که این تصمیم “واقعا بستگی به زمان دارد.”

“ما همیشه به دنبال چیزهای مختلف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک مصاحبه خاکستری تلویزیون “دادگاه مطبوعات با Greta Van Susteren.”

“هنگامی که ما امضا چند هفته پیش آن را خوب نگاه” رئیس جمهور ادامه داد. “و در حال حاضر همه از ناگهانی آن را در خونتان تا کمی. و این است که رفتن به پایین. این واقعا بستگی دارد در زمان. نگاه ما بسیار انعطاف پذیر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>