بزرگ سفید معذرت خواهی برای ماسک-کمتر نشان می دهد در داکوتای شمالی

Category: کیمیا | No comments

DICKINSON, N. D. — Metal band سفید بزرگ است عذرخواهی برای انجام در داکوتای شمالی کنسرت که در آن جمعیت نمی پوشیدن ماسک با وجود تهدید مداوم از coronavirus.

گروه جلب انتقاد در رسانه های اجتماعی پس از عملکرد پنج شنبه شب به عنوان بخشی از “برای اولین بار در اول: Dickinson شبهای تابستان” سری کنسرت در دیکینسون در جنوب غربی کشور است. مجله اسپین ارسال شده تصویری نشان دادن جمعیت در بسته بندی و با پوشیدن ماسک.

“ما تا به حال لوکس از ادراک و ما می خواهم برای معذرت خواهی به کسانی که مخالفت با ما تصمیم به انجام برسانند ما قرارداد. پروموتر و کارکنان بودند چیزی جز حرفه ای و مطمئن باشید ما از اقدامات احتیاطی” بزرگ سفید در بیانیه ای گفت شنبه.

اگر چه داکوتای شمالی مقامات بهداشتی توصیه های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک زمانی که ممکن است وجود دارد هیچ الزام قانونی برای انجام این کار در دولت و سفید بزرگ گفت: گروه این بود: “در یک موقعیت برای به اجرا درآوردن قوانین.”

“ما قصد بود به سادگی به ما فرفره, خارج, در استقبال شهر کوچک” گفت: این گروه که بهترین و شناخته شده برای نسخه خود را از “Once Bitten Twice Shy.”

شهرستان خوانندگان تعقیب برنج و کریس Janson اخیرا بودند انتقاد برای انجام در کنسرت در فضای باز در مقابل جمعیت زیادی از ماسک-کمتر طرفداران. برنج ارسال شده تصویری از کنسرت خود در شرق تنسی در حالی که Janson بازی یک جشنواره موسیقی در Filer, آیداهو که در آن فرماندار تصمیم گرفته است برای حفظ دولت در مرحله 4 از بازگشایی با توجه به موج اخیر در عفونت.

های مختلف تکرار سفید بزرگ که شامل دیرین خواننده گروه جک راسل که انجام شده تحت نام جک راسل سفید بزرگ درگیر شد در یکی از غم انگیز ترین کنسرت در تاریخ ایالات متحده در سال 2003. در طول یک نمایش در ایستگاه کلوپ شبانه در رود آیلند گروه فشفشه موجب حرکت سریع فروغ که باعث تنگنا به عنوان طرفداران سعی به فرار. آتش کشته شدن 100 نفر از جمله گیتاریست گروه Ty Longley و مجروح شدن بیش از 200 نفر دیگر.

راسل نیست بخشی از این گروه که در دیکینسون و هنوز نسخه خود را. سفید بزرگ است که در حال حاضر خوی توسط خواننده میچ Malloy که از دیکینسون, شهرستان حدود 23,000 نفر است. موسس گیتاریست مارک کندال تنها سفید بزرگ عضو بود که هر دو در ایستگاه نشان می دهد که در آن او به عنوان مهمان گیتاریست و Dickinson نشان می دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>