یک مرد سیاه پوست گفت: افکار جورج فلوید رفت و از طریق سر خود را به عنوان او نشسته در پشت یک پلیس و تیم ملی پس از چهار افسر پلیس کشیده او را بیش از حداقل یکی از آنها را با تفنگ کشیده شده — در بلومینگتون تا زمانی که آنها متوجه شدم که آنها تا به حال آن مرد اشتباه است.

“من می توانست مرده امروز” Darrius قوی, 30, Burnsville گفت: در یک حساب او نوشته شده در Facebook به زودی پس از آنچه در آغاز به عنوان یک توقف ترافیک در اوایل بعد از ظهر جمعه همراه, پیر و Shakopee جاده ها است. “فقط به یاد داشته باشید … هر چیزی می تواند اتفاق می افتد به ما انسان ها به خصوص اجسام سیاه … سیاه و سفید, مردم, مردان سیاه و سفید. … دهها یک چیز است.”

بیانیه ای از طرف سه ادارات پلیس درگیر در توقف ریچفیلد, ادینا و بلومینگتون — ارسال شده در اوایل شنبه شب در Facebook توسط ریچفیلد اداره پلیس. آن را شامل یک عذرخواهی به قوی توصیف او را به عنوان سازگار با افسران و توضیح داد که او قربانی یک “تاسف در مورد هویت اشتباه” از آنجا که کسی با استفاده از نام او منجر به دستگیری و حکم صادر شده است.

ریچفیلد پلیس منتشر شد, تیم ملی داشبورد دوربین بعد از ظهر دوشنبه در تلاش “برای ترویج شفافیت” در مورد سرعت متوقف رهبری توسط یکی از افسران خود را به عنوان بخشی از یک دولت اجرای ترافیک مبارزات انتخاباتی.

ریچفیلد پلیس سرهنگ براد Drayna گفت: اواخر وقت روز دوشنبه صبح که تصویری از 14 به 15 دقیقه متوقف خواهد شد نشان می دهد که “آن را بسیار گرم و صمیمی برخورد” در میان افسر آماندا Johnson دیگر افسران و قوی است. “این بسیار حرفه ای ترافیک متوقف شود. مردم [از جمله قوی] هستند و با هم خندیدن.”

Drayna گفت که با وجود این حکم بررسی دقیق نشان می دهد که قوی بود حکم برای دستگیری او در ارتباط با یک 2019 بلیط سرعت جانسون را انتخاب کرد به او اجازه می دهد به رانندگی به دلیل “احساس متاسفم برای قرار دادن او را در بازگشت از تیم ملی ، [او] عذرخواهی کرد یک زن و شوهر از بار.” او همچنین نمی بلیط او را برای رفتن بیش از 15 مایل در هر ساعت بیش از 35 مایل در ساعت محدود Drayna گفت.

بلومینگتون و ادینا پلیس گفت: آنها می توان گفت بیشتر در مورد برخورد بعد شنبه.

قوی که با توجه به Change.org درخواست یک نامزد و پدر و 1 سال و رقص معاصر مجری و مربی که زندگی در نزدیکی Burnsville گفت: در تصویری که همه از ماموران با نزدیک شدن به ماشین خود را با “اسلحه های خود را ، … من چهار پلیس از نزدیک شدن به [من] گیر دست های من لعنت ماشین.”

این بیانیه از ریچفیلد پلیس گفت و سرهنگ Drayna تصریح کرد دوشنبه که دیگر هیچ افسران جلب اسلحه های خود را.

پرداختن چرا آن افسر به حال “لحظه ای” او اسلحه کشیده “اشاره کرد و در زمین [و] “اشاره کرد هرگز در آقای قوی” در ریچفیلد پلیس در بیانیه ای توضیح داد که اغلب رخ می دهد به دلیل “خطر بالا طبیعت از دستگیری افراد با جرم در سطح حکم.”

هنگامی که بسر برده و در پشت پیراهن خودرو “من دادن. … من نمی دانم آنچه را که آنها تو را به من وقتی که این درب بسته می شود. … جورج فلوید آمد به سر من, I ain’t gonna lie. او آمد به سر من فکر کردن در مورد … زمانی که آنها او را در پشت آنها بود انجام همه نوع چیز برای او.”

قوی اضافه شده است که سه نفر از افسران درگیر در متوقف کردن که باعث او را به فکر می کنم,”, ‘OK در اینجا ما بروید.'”

او گفت: او سوال چهار افسر در مورد اینکه چرا به عنوان او ادعا — همه آنها اسلحه خود را کشیده و گفته شد او تحت بازداشت خواهد بود و باید وسیله نقلیه خود را یدک کشیده شود چرا که او می خواست برای بررسی جعل.

“یک بار دیگر جورج فلوید ظهور به سر من” قوی بازگو کرد.

قوی گفت ماموران او نمی نوشتن چک داد خود را با نام کامل و ارائه شده به آنها بگویید که او شماره امنیت اجتماعی و “” هر آنچه که شما نیاز دارید.’ “

فلوید در حالی که غیر مسلح و دستبند درگذشت در حالی که در پلیس بازداشت در 25 مه در جنوب مینیاپولیس تقاطع. پلیس نامیده می شدند به تقاطع E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو در یک فروشگاه فروشنده سوء ظن است که فلوید در تلاش بود به تصویب ارز تقلبی.

در ضمن به عنوان افسران نگاه عمیق تر به حکم بازداشت “من دعا در بازگشت به یهوه” قوی گفت: در ویدئویی خود را. “لطفا لطفا لطفا اجازه دهید من آن را بازگشت به خانه به دختر من نامزد دوستان من است.”

یک بار تایید کرد که قوی بود که می خواستم جانی کامیون یدک کش لغو شد حدود 12 ساعت پس از توقف آغاز شد, با توجه به اعزام اورژانس صوتی و پلیس اجازه دهید او را از تیم ملی و در زمان خاموش دستبند. “یک مرد سیاه و سفید سفر در این حومه جوامع … آن را می تواند داشته باشد به پایان رسید و در کل مسیر مختلف” قوی گفت.

پلیس در بیانیه ای اشاره کرد که “این بدون شک استرس زا و تجربه عاطفی برای آقای قوی است. در حالی که آنها انجام می دهند شغل خود را بر اساس آنچه آنها می دانستند در زمان توقف ترافیک افسران پشیمانی استرس آقای قوی احساس می شود.”

در این بیانیه اضافه شده که هر سه بخش را “اطمینان حاصل کنید که آقای قوی رکورد پاک شده است و ادامه خواهد داد به مکالمات مهم در جوامع ما در مورد پلیس-شهروند برخورد و چگونه آنها نیاز به منعکس کننده بهترین از همه است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله