مینه سوتا منجر ملت در سرشماری پاسخ

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا است حفظ شهرت خود را به عنوان یک رهبر ملی در مشارکت در سرشماری ایالات متحده پیش از منطقه ای با فشار این هفته به یاد آمریکایی ها محسوب می شود.

بیش از 71 درصد از مینه سوتا خانوار را پر کرده سرشماری اشکال تا کنون آن را از دولت بالا در کشور است. ملی پاسخ دهی است که در حال حاضر حدود 62 درصد با یک ماه قبل از سرشماری کارگران رفتن درب به درب جستجو برای افرادی که پاسخ ندادهاند.

“مینه سوتا همواره بسیار بالا پاسخ دهی در گذشته سرشماری گفت:” مرلین Sanders, اداره آمار آمریکا در شیکاگو منطقه مدیر. “اما پس از شروع [از 2020 سرشماری] مینه سوتا شده در بالا و آن را در آنجا ماند.”

با شروع از منطقه شیکاگو که شامل مینه سوتا, منطقه سرشماری دفاتر کار خواهد کرد برای بدست آوردن کلمه را در هفته های آینده.

“مردم به عنوان بسیاری از ما می توانید شمارش در حال حاضر ما مجبور به دست کشیدن بر روی آن درب” ساندرز گفت.

بسیاری در خطر است در این سال را حساب کند. مینه سوتا در آستانه از دست دادن یک کنگره صندلی به دلیل رشد سریع تر در دیگر نقاط کشور است. دولت دقت اجتناب از دست دادن صندلی در سال 2010 هنگامی که آن را نیز تا به حال یکی از این کشور بالاترین نرخ پاسخ.

به عنوان آن را با تقریبا هر فعالیت دیگر این بیماری همه گیر است مختل سرشماری سال 2020. به طور معمول هزاران نفر از سرشماری کارگران رفته اند را در این زمینه ممکن است اما این کار به تعویق افتاد تا مرداد. کتابخانه هایی که قراره سرشماری اطلاعات هاب را توقیف و حوادث به منظور بالا بردن آگاهی در مورد تعداد بودند scuttled.

آمار داوطلبان در حال حاضر انتظار می رود در این زمینه تا اواخر ماه اکتبر به جای در پایان در اواخر ماه جولای.

“ما در یک آزمایش” گفت: استیون Romalewski مدیر خدمات نقشه برداری در دانشگاه شهر نیویورک مرکز تحصیلات تکمیلی است که نقشه برداری پاسخ نرخ در سراسر کشور است. “ما امیدواریم که تمدید چارچوب زمانی را به ما توانایی برای افزایش نرخ پاسخ, اما ما نمی دانیم.”

Romalewski گفت: برخی از نقاط کشور پیشی گرفته اند خود را از سال 2010 خود نرخ پاسخ از جمله میشیگان و ویسکانسین. مینه سوتا است که نزدیک به رسیدن به آن 2010 خود نرخ پاسخ — درصد از خانواده هایی که در پر کردن فرم قبل از سرشماری داوطلبان شروع به ردیابی کردن کسانی که پاسخ ندادهاند.

ایالتی مینه سوتا متخصص سوزان Brower گفت: وجود داشته است کاهش نرخ پاسخ در بخش هایی از شهرهای دوقلو, مانند, مینیاپولیس,’ سرو-ریورساید فیلیپس سمت شمال و اطراف دانشگاه مینه سوتا است. نرخ نیز پایین تر در مناطق روستایی با جمعیت بومی.

“من خوشحال هستم که با کلی تعداد اما ما هنوز راه طولانی برای رفتن با برخی از این مناطق” Brower گفت.

Brower دفتر شده است آموزش داوطلبان برای تماس با مردم در مناطق با کاهش نرخ پاسخ. به عنوان بخشی از فشار این هفته به یاد مردم برای پر کردن فرم قبل از سرشماری داوطلبان رفتن درب به درب Brower دفتر در تلاش است به ترتیب 50,000 تماس های این هفته است.

داوطلب مگی اوکانر شده است تماس تلفنی سه روز در هفته در جلسات ماندگار 2 و نیم ساعت یا حدود 200 تماس. اکثر مردم به او می رسد می گویند که پر کردن فرم اما او کمک می کند تا افرادی که آن را انجام نداده.

یک زن گفت که او نمی باید یک کامپیوتر برای مثال پس اوکانر پیشنهاد کرد که کودکان خود را می تواند کمک به او آن را پر کنید. او به تازگی به نام بسیاری از افراد جوان بسیاری از آنها می گویند که آنها بوده ام به معنی پر کردن فرم سرشماری.

“یک نفر گفت:” آیا شما مرا مهلت?’ بنابراین من به او مهلت” اوکانر گفت.

اداره کرده است و حتی تا به حال به منشور قایق برای رسیدن به برخی از Minnesotans. اکثر مردم دریافت سرشماری فرم های الکترونیکی, اما برای مردم ساکن در مناطق دور افتاده تنها با P. O. boxes, کارکنان, رها کردن اشکال در فرد از طریق یک فرآیند به نام “به روز رسانی را ترک کنند.”

سرشماری کارگران مورد نیاز برای سفر با قایق برای رسیدن به خانواده ها در برخی از نقاط شمال مینه سوتا ساندرز گفت. این به روز رسانی را ترک فرایند تا حد زیادی پیچیده به غیر از دریاچه رزرو هند. یک سرشماری دستگاه در دریاچه منطقه دارای بالاترین نرخ پاسخ در دولت است.

Red Lake قبیله ای رئیس دارل Seki گفت: بیشتر بحث های برنامه ریزی شده این هفته در مورد دسترسی به رزرو. او گفت: سرشماری کارکنان است که بسیاری از اعضای خود هستند با احتیاط از باز کردن درهای خود را هنگامی که مردم می آیند ضربه زدن. و بسیاری نمی توانیم کامپیوتر و یا تلفن های همراه به تکمیل فرم.

“آنها می خواهند برای رفتن خانه به خانه” Seki گفت. “آنچه من به آنها این است که آنها بهتر باید عضو قبیله ای همراه با آنها.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>