مینه سوتا بازگشایی بزرگسالان روز مراکز برای افراد معلول

Category: کیمیا | No comments

بیش از 300 فیلم در روز است که مراکز ارائه خدمات برای Minnesotans با معلولیت و بیماری های روانی را مجاز به بازگشایی به طور کامل در دوشنبه پر کردن یک شکاف عمده در دولت شبکه امنیت اجتماعی.

مینه سوتا وزارت خدمات انسانی (DHS) به سازمان دولتی که مسئول نظارت بر خدمات معلولین صادر راهنمایی های جدید اجازه می دهد هزاران نفر از بزرگسالان که در گروه خانه و دیگر امکانات مراقبت های مسکونی برای حضور در روز مراکز در سراسر کشور. آنها قفل شده شده بود از این مراکز از اواخر مارس تحت محدودیت به معنای جلوگیری از گسترش COVID-19 مرگبار بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

خدمات انسانی کمیسر Jodi Harpstead گفت: تصمیم رانده شد نشانه های دلگرم کننده است که عفونت-کنترل پروتکل در حال کار در خانه و به طور قابل توجهی کمتر ساکنان معلول گرفتار این ویروس از اوایل ممکن است. بازگشایی همچنین در پاسخ به نگرانی ها در مورد آسیب های ناشی از ماه سنگ زنی انزوا و تنهایی در مینه سوتا ترین ساکنان آسیب پذیر است. پس از همه گیر آغاز شد بسیاری از بزرگسالان با معلولیت شده اند صرف روز خود را محدود به خانه های خود و قطع از یک جایی برای رفتن در طول روز برای تعامل اجتماعی است.

روز جمعه وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت اشاره کرد “عواقب ناخواسته طولانی مدت فیزیکی جدایی و انزوا” به عنوان یک دلیل برای کاهش مستند در خانه های پرستاری و ارشد دیگر امکانات مراقبت تحت دستورالعمل های جدید. برای اولین بار از اواسط ماه مارس تعیین شده اعضای خانواده و در خارج از مراقبان می تواند برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است در داخل ارشد خانه های خود را برای نظارت بر عزیزان’ مراقبت و کمک به کاهش انزوای خود. بسیاری از ساکنان از خانه رفته اند ماه بدون دیدن یا لمس کردن هر کسی که خارج از امکانات خود را.

“این احساس دقیقا در لحظه مناسب” Harpstead گفت: در مصاحبه روز شنبه بلافاصله پس از اطلاع از کار افتادگی ارائه دهندگان خدمات از بازگشایی.

در سراسر کشور بزرگسالان روز برنامه های مرکز در خدمت حدود 6000 Minnesotans با طیف گسترده ای از معلولیت از جمله طیف اوتیسم اختلال فلج مغزی و صدمات ناشی از ضربه مغزی. در بسیاری از شهرهای کوچک و مناطق روستایی آنها هاب فعالیت: آنها شاتل مردم و از کار و فعالیت در جامعه و ارائه یک مقصد در طول روز برای کسانی که با معلولیت شدید که ممکن است در غیر این صورت جدا شود در خانه. دولت تا حدودی بازگشایی مراکز on May 30 برای افرادی که زندگی می کنند در خانه های خود و یا با اعضای خانواده; اما به عنوان یک احتیاط ایمنی افرادی که زندگی می کنند در چهار اتاق خواب خانه گروه و یا سایر جمع-مراقبت از تنظیمات اجازه نداشتند به بازگشت.

محدودیت قرار داده اند بیشتر فشار بر اعضای خانواده گرفته و یک تلفات مالی در سازمان های غیر انتفاعی ناتوانی ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور آن را تحمل کرده اند سرسام آور زیان پس از همه گیر آغاز شد. ده ها تن از مراکز مجبور شده اند به دلیل نصب بدهی و هزاران نفر از کارکنان در این مراکز گذاشته شده است خاموش و یا furloughed. قانونگذاران انتظار می رود به در نظر گرفتن 30 میلیون دلار بسته نجات برای ناتوانی از ارائه دهندگان خدمات که دولت مقننه تشکیل مجدد این هفته برای یک جلسه ویژه.

ملیسا جناح از بلومینگتون گفت: او تبدیل به احساس خطر تغییرات در پسر او Devin که دارای اختلال طیف اوتیسم از روز خود را برنامه به حالت تعلیق عملیات خود را در اواسط ماه مارس. قبل از همه گیر آن بود که نادر برای او 24 سال داشت نشسته هنوز: Devin خواهد لباس تا مانند شخصیت های مورد علاقه خود را در تلویزیون نشان می دهد و رقص به همراه موسیقی است. اما جدا از پیاده روی های کوتاه در اطراف برای خود خانه و یک قرار ملاقات های پزشکی او پسر گیر کرده در داخل گروه خود را در خانه 116 روز متوالی وینگر گفت. زمانی که جناح تماس پسرش در FaceTime, Devin صرف بیشتر وقت خود را مستقیما خیره از پنجره به بیرون از گروه خود در خانه, اتاق خواب, او گفت:.

روز فعالیت مرکز, او گفت:, ارائه, جوان با یک حس از هدف و یک خروجی برای خلاقیت خود را. “آن را به برخی از حالت عادی به زندگی خود گفت:” جناح که امیدوار است که به او اجازه خواهد داشت برای بازگشت به روز های مرکز در این هفته.

برای کاهش گسترش ویروس ناتوانی ارائه دهندگان خدمات مورد نیاز خواهد بود به یک برنامه در محل برای محافظت از مشتریان و کارکنان و به دنبال دیگر دولت مجوز الزامات مربوط به ساعت ظرفیت و پروتکل های غربالگری DHS گفت. علاوه بر این افراد ممنوع خواهد شد, از حضور در یک روز مرکز خدمات اگر آنها زندگی می کنند با هر فرد با یک فعال مورد COVID-19 یا تا به حال COVID-19 قرار گرفتن در معرض در گذشته 14 روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>