مانند بسیاری از دولت جاده های مینه سوتا وزارت حمل و نقل 511 مسافر اطلاعات سایت در دست ساخت است در این تابستان.

خدمات آنلاین در دسترس در 511mn.org و از طریق آن همراه نرم افزار تلفن همراه است که گرفتن یک نگاه جدید و ویژگی های متعددی برای ارائه بهتر گزارش همه چیز را از راه کار به سقوط به آب و هوا مربوط به خطرات.

“MnDOT است که همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود ما 511mn مسافرتی اطلاعات سایت به کمک رانندگان آگاهانه سفر تصمیمات” سخنگوی آن مایر گفت: در یک e-mail.

در سال های اخیر MnDOT دارای ویژگی های اضافه شده به 511 از جمله کسانی است که اجازه می دهد تا کاربران برای به دست آوردن زندگی می کنند نمایش از دوربین های نصب شده بر روی snowplows و در زمان واقعی گزارش از صدها نفر از ایستگاه های آب و هوا در سراسر دولت است. اخیرا MnDOT اضافه شده توانایی برای کاربران به خواندن مشورتی پیام های نمایش داده شده در بالای سر الکترونیکی علائم جاده.

اما نگاه از 511 به سختی تغییر پس از آن عرضه در سال 2002 مایر گفت.

آژانس در حال گذراندن $958,000 به روز رسانی صفحه نمایش. در میان این تغییرات در آیکون های جدید با اشاره به جاده کار با شرح مفصلی در مورد سفر ممکن است اثرات. یکی دیگر از افزایش نت محل وزن ایستگاه و بقیه مناطق و اینکه آیا آنها باز یا بسته.

نقشه های جدید نشان می دهد محل از باغات در بزرگراه دولت با اطلاعات در مورد عرض و طول وسایل نقلیه آنها می تواند جای. رادار آب و هوا و لینک به اطلاعات مربوط به سفر سایت از کشورهای همسایه نیز اضافه شده است.

“ما در حال تلاش برای آن را ساده به استفاده از” مایر گفت.

MnDOT است به طور گسترده ای به اطلاع عموم دوباره طراحی سایت که در آن فعال در ماه مارس فقط به عنوان COVID-19 همه گیر آمار و ترافیک قابل ملاحظه ای کاهش یافته است.

اما برای چهار ماه گذشته رانندگان ورود به سیستم بر روی 511 اند قادر به دیدن سایت جدید توسط کلیک کردن بر روی یک لینک در گوشه سمت چپ بالا بر روی سایت فعلی. لینک به ارمغان می آورد تا یک صفحه ی جدید و اجازه می دهد تا کاربران را به پست الکترونیکی MnDOT با انتقادات و پیشنهادات.

تعداد زیادی از مردم انجام داده اند که مایر گفت. برخی از کاربران دوست داشت راه حادثه اطلاعات کتیبه ها از پایین صفحه پس از کلیک بر روی یک آیکون مسدود کردن بخشی از نقشه است. دیگران را دوست داشت و موقعیت از یک منو در سمت است که اجازه می دهد تا آنها را به سفارشی کردن اطلاعات آنها می خواهند برای دیدن مایر گفت.

“ما می دانیم که ما می خواهیم برای ایجاد تغییرات” مایر گفت.

مایر گفت: MnDOT امید به طور رسمی رول جدید 511 در پاییز و باید آن را به طور کامل عملیاتی زمستان هنگامی که این سرویس بیشتر استفاده می شود.

رانندگان دیده 511 بیش از 6.2 میلیون بار بین ماه های ژانویه و آوریل با شماره مورد به طور مساوی تقسیم شده بین وب سایت و برنامه. کاربر ترافیک سنگین در ماه های زمستان. در ماه ژانویه این برنامه تا به حال 1.73 میلیون بازدیدکننده داشته است در مقایسه با بیش از 176,700 بازديد در ماه مه با توجه به MnDOT.

این طلا برای Hennepin

Hennepin شهرستان به دست آمده است وضعیت طلا در لیگ آمریکا دوچرخه سواران’ لیست دوچرخه های دوستانه کسب و کار. که یک سطح از نقره و شهرستان های قبلی تعیین. این جایزه اعلام شد هفته گذشته است.

اردن Kocak این شهرستان را پیاده روی و دوچرخه هماهنگ کننده گفت: کلاس های جدید برای کارکنان و علاوه بر این از پارکینگ امن امکانات ممکن است کمک به کسب جایزه. کیفیت محصولات دوچرخه در بلومینگتون به دست آورده پلاتین, وضعیت, این لیگ بالاترین جایزه.

 

به دنبال اخبار در مورد ترافیک و رفت و آمد در رانندگی در startribune.com. کردم ترافیک و یا حمل و نقل سوال و یا ایده ؟ E-mail drive@startribune.com صدای جیر جیر @stribdrive و یا تماس با تیم هارلو در 612-673-7768.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله