مادران از سراسر کشور مارس در سنت پل برای عدالت

Category: کیمیا | No comments

جورج Floyd به نام برای مادرش 10 بار در طول برخورد با مینیاپولیس پلیس و به عنوان او تلاش برای نفس کشیدن در حالی که افسران دوخته و او را به زمین.

چهار بچه از سراسر کشور در زمان فلوید را درخواست به عنوان یک تماس به عمل و راهپیمایی به دولت و کنگره آمریکا در سنت پل و خواستار عدالت برای عزیزان و پاسخگویی از پلیس.

“آن را به معنای زیادی به من و خانواده ام ایستاده با خانواده های دیگر به تقاضا است که آنها بازگشایی تمام موارد به دلیل شما می بینید که در بسیاری از فساد در رفتن” گفت: گرتا ویلیس که در پرواز از بالتیمور به افتخار او 14 ساله, پسر کوین کوپر بود که پلیس در مقابل او را در خانه اش در اوت. 12, 2006.

ملی مادران مارس علیه خشونت پلیس با هم به ارمغان آورد بیش از 100 خانواده در ایالات متحده است که عزیزان از دست رفته به مأموران اجرای قانون گفت: سازمان با نگاهی به زانو ملت است.

مادران و زنان بیوه در افغانستان است که از دست دادن و مبارزه برای عدالت نشسته در یک کامیون مسطح پیشرو در یک جمعیت 1000 معترضان پایین خیابان دانشگاه خیابان به کنگره. بیش از بلندگوهای و سخنرانان شعارهای “خود را دوست دارم …!” شد و به دنبال آن با “مادر!” و همچنین خواستار به محاکمه پلیس دخیل در مرگ و میر.

Philando کاستیا مادر والری کاستیا بود رقص او به عنوان راهپیمایی به سمت ساختمان کنگره که در آن او تشکر جمعیت برای حمایت از این جنبش و تمام مادران.

“این چیزی است که جامعه به نظر می رسد. ما یک جامعه و ما از همه خانواده هایی که در اینجا” او گفت: پوشیدن “عدالت برای Philando” ماسک صورت در حالی که flanked توسط خانواده ها از گرجستان, فلوریدا, کلرادو, New York, اوهایو, Missouri, کالیفرنیا و مریلند است.

ویلیس گفت: او پسر نوجوان بود و داشتن احساسی شکست زمانی که او به ضرب گلوله توسط یک افسر که ترویج شد و باقی مانده در نیروی امروز.

“باید برای پاسخگویی,” او گفت:. “اگر این اتفاق نمی افتد به جورج فلوید, ما نمی خواهد در این نقطه به دلیل جهان می توانید ببینید افسر در گردن او. در کوین مورد, ما تا به حال هیچ دوربین. اما آنها هیچوقت به حرف من آنها در زمان افسر.”

Maria E. روساریو-Rivera, مادر 30 ساله و برایان Quinones, بود در روز یکشنبه آوریل, اما او وجود دارد در روح در حالی که دیگر اعضای خانواده اش به سازماندهی این رویداد است.

Quinones بود به ضرب گلوله توسط ریچفیلد و ادینا افسران پلیس در سپتامبر گذشته. در فوریه Hennepin County دفتر دادستان گفت: نیروی مرگبار توجیه بود و هیچ یک از افسران درگیر خواهد چهره اتهامات عنوان شده علیه.

گریه از طریق تلفن از خانه اش در پورتوریکو, Rosario-ریورا گفت: Quinones او نخستزاده کودک است. آن صدمه دیده است برای دیدن پسرش به نام های موجود در یک لیست طولانی از دیگر قربانیان خشونت پلیس در Floyd یادبود در 38 خیابان و خیابان های شیکاگو در مینیاپولیس. او در بازدید از این سایت دعوت شد, همراه با دیگر اعضای خانواده به Floyd مراسم تشییع جنازه. او به تازگی در سمت چپ مینه سوتا چرا که او گفت: “قلب نمی توانید آن را نگه دارید نه بیشتر” اما برنامه ای برای بازگشت سالگرد مرگ پسرش.

“این واقعا سخت است برای من به درک به همین دلیل پلیس را که به پسر من. که از بین می برد مرا. من نمی دانم چه خبر است در این جهان” او گفت:. “از قلب من, من یک احساس است که همه چیز تغییر خواهد کرد اما تغییر زمان طول می کشد. این غم انگیز است که این اتفاق می افتد. هیچ کس سزاوار به ترک این جهان که در راه است. خدا نگهدار همه مادران که در این شرایط.”

او 13 ساله نوه کامرون به یاد او خود را پدر مرحوم و او را افتخار دختر در قانون اشلی Quinones’ ادامه مبارزه برای عدالت — اخیرا با غیر قانونی-مرگ دعوی در دادگاه. اشلی Quinones, بنیانگذار دادگستری تیم ملی شد یکی از چندین سازمان از روز یکشنبه آوریل, همراه با خانواده های مینه سوتا حمایت از خانواده در برابر پلیس, خشونت, 10K, بنیاد, Black Lives Matter شیکاگو و جوامع متحد علیه خشونت پلیس.

اعتراض یکی از بسیاری از سراسر شهرهای دوقلو بیش از آخر هفته و شش هفته پس از فلوید درگذشت. خشونت اسلحه در این تابستان گرفتار است مینیاپولیس که 224 نفر بوده است در سال 2020 از جمله 33 قتل. در سال گذشته 269 نفر به ضرب گلوله در این شهرستان است. سنبله باعث “اسلحه پایین عشق تا” تجمع جمعه. سازمان از مادران مارس برگزار شد عقب نشینی شنبه برای خانواده ها تحت تاثیر خشونت های پلیس.

فعالان در حال برنامه ریزی یک راهپیمایی در واشنگتن دی سی در اوت. 28 در خارج از وزارت دادگستری به تقاضای مقامات بازگشایی پرونده های مربوط به خشونت های پلیس.

در یکشنبه, اشلی ویلیامز برگزار شد 8-سال-به دست او راهپیمایی کردند. او گفت در حالی که او شده است حضور بسیاری از تظاهرات ماه گذشته این برای اولین بار بود که در آن او به ارمغان آورد او پسر همراه است.

“من به عنوان آنجا که ممکن است راهپیمایی هر فرصتی من تا زمانی که تغییرات ساخته شده است که به نفع ما است و ما در درمان سیاه مردم همان راه که درمان در آمریکا,” او گفت:.

او گفت: بسیاری از خانواده ها بودند بخشی از مادران مارس و آنها تنها نشان دهنده بخشی از کسانی که از دست یک دوست به خشونت پلیس. “اگر آنها به قتل اعضای خانواده خود را, شما نمی توانید به آنها اعتماد. هیچ اعتماد” او گفت:.

“باید وجود داشته باشد بدون هیچ دلیل شما باید به مارس در هفته بعد از هفته بعد هفته بعد از هفته ها به مردم اجازه می دانم که زندگی ما مهم نیست,” او گفت:.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>