حامله YouTuber نیکول Thea می میرد به طور ناگهانی در سن 24

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Pregnant YouTuber Nicole Thea Dies Suddenly at the Age of 24

تصویر: نیکول Thea (YouTube

نیکول Thea 24 سال از یوتیوب ستاره از لندن و فرزند متولد نشده خود در گذشت ناگهانی در صبح روز شنبه. سی ان ان گزارش می دهد که Thea بود و حدود هشت ماه باردار در زمان مرگ او.

تبلیغات

“به همه نیکول دوستان و حامیان آن را با غم و اندوه بزرگ است که من باید به اطلاع شما است که نیکول و او پسر او و Boga به نام سلطنت متاسفانه در گذشت صبح روز شنبه” یک بیانیه از مادر به عنوان خوانده شده. آن نوشته شده بود در Instagram صفحه همراه با یک عکس از او. “به عنوان یک خانواده ما می پرسند که شما به ما حریم خصوصی چون قلب ما واقعا شکسته شده و ما در حال تلاش برای مقابله با آنچه اتفاق افتاده است.” علت مرگ در این زمان ناشناخته است.

تبلیغات

Thea محبوب شد در سایت برای فیلم های مختلف مانند مو و کلاه گیس-قتل آموزش سفر ولاگو رقص تصاویریگردآوری بیش از 87,000 مشترکین. او chronicling بارداری در یک سری از کلیپ های ارسال شده به یوتیوب کانال های اخیر تصویری ظاهر می شود در صفحه خود در روز یکشنبه ، چند فیلم بودند و از قبل برنامه ریزی شده قبل از مرگ او و آنها هنوز هم هوا به عنوان برنامه ریزی شده در هر Instagram post آشکار او گذشت.

او و دوست پسر او را در خیابان رقصنده جهانی Boga اعلام کردند که در انتظار یک کودک در ماه آوریل از طریق یک Instagram تصویری.

“خدا به ما بزرگترین برکت هنوز اعلام این خبر عنوان خوانده شده همراه با یک ویدیو از Thea و Boga (نام واقعی جفری Frimpong) رقص در آینه. “من در نهایت ایجاد یک زیبا و کوچک انسان در درون من. نمی توانم باور کنم که این بابا خواهد بود نیمی من و نیمی از [love of my life].”

با توجه به محرمانه بریتانیا پرس و جو به مرگاحتمال مرگ برای مادران سیاه پوش شد 1 در 2,500 بین 2014 و 2016 یک رای پنج برابر بیشتر از یک مادر سفید در انگلستان است. از جمله در ایالات متحده این ارقام می توان نتیجه کافی و مراقبت های دوران بارداری است که می تواند در آورده اجتماعی و مسائل اقتصادی در جوامع و همچنین عوارض تجربه شده توسط زنان که انتظار دارند مانند پره اکلامپسی. اما سیاه و سفید زنان ترس از بودن اعتقاد بر این توسط پزشکان و پرستاران در مورد عوارض آنها نیز می تواند یک عامل.

تبلیغات

“ما نیاز به صحبت در مورد این واقعیت سیاه و سفید زنان ممکن است احساس کنند که آنها جدی گرفته خواهد شد که ممکن است آنها را کمتر احتمال دارد به افشای چگونه آنها احساس” دکتر ریا کلارک گفته بی بی سی در سال 2019. “این ضروری است چرا که زنان در حال مرگ هستند و اگر آن را نه تعصب نژادی ما نیاز به می دانم که چرا [از آن است که اتفاق می افتد].”

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>