راجستان کنگره MLAs تعهد خود برای حمایت از Ashok Gehlot

جیپور: چندین وزیر و MLAs بازدید وزیر Ashok Gehlot خانه یکشنبه, نشان می دهد پشتیبانی برای او گمانه زنی ها بیش از یک گسترش شکاف با معاون Sachin خلبان.

برخی از کنگره MLAs در نظر گرفته شده نزدیک به معاون وزیر Sachin خلبان که همچنین رئیس دولت و کنگره, واحد رفته اند به دهلی منابع گفت.

این موضع گیری در میان اتهامات توسط Gehlot که بی جی پی در تلاش است به فریب کنگره MLAs برای سرنگونی دولت.

BJP است این ادعا را رد کرد و گفت این تحولات بازتاب جنگ قدرت بین Gehlot و خلبان نهفته پس از کنگره رهبری در دهلی برداشت بیشتر ارشد رهبر برای سانتی متر پست.

درآمد وزیر Harish چودری وزیر کار Tikaram Jully وزیر بهداشت Raghu شارما در میان کسانی که بازدید رئیس وزیر اقامت در اینجا.

“همه ما در حال ملاقات با وزیر از دیروز به بیان ایمان و اعتماد به نفس در رهبری خود را. این MLAs اعتماد به نفس در Gehlot رهبری” مستقل قانونگذار Babulal نگر گفت.

بحران ظاهر در روز جمعه هنگامی که راجستان پلیس با صدور اعلامیه به Gehlot خلبان و دولت رئیس شلاق به دنبال زمان از آنها را به ثبت اظهارات خود را بیش از یک اتهام تلاش برای سرنگونی دولت کنگره و دولت است.

منابع نزدیک به خلبان گفت: نامه ای از عملیات ویژه گروه (SOG) تا به حال ناراحت راجستان رئیس کنگره که ظاهرا این را دیدم به عنوان یک حمله.

در یک صدای جیر جیر یکشنبه, Gehlot تاکید کرد که اعلامیه رفته بود به چند نفر. او نه نام خلبان در این ارتباط گفت: یک بخش از رسانه ها تا به حال تفسیر این اعلامیه به اشتباه.

“اعلامیه صادر شده است به این وزیر, معاون وزیر, دولت, رئیس شلاق و برخی دیگر MLAs. این بخشی از فرایند” SOG اضافی مدیر کل Ashok Rathore گفت PTI در روز یکشنبه. او گفت که این تحقیقات حاصل دیگران نیز می تواند با صدور اعلامیه.

Babulal نگر است که در میان قانون گذاران صادر شده با توجه.

“این SOG صادر کرده است متوجه به من است و به دنبال زمان است. دیگر وجود دارد MLAs دریافت کرده اند که چنین اعلامیه” نگر به خبرنگاران گفت: در خارج از سانتی متر محل اقامت جایی که او رفته بود او را ملاقات کند.

“ما ایمان به رهبری وزیر Ashok Gehlot و ما ابراز کرده اند این را به او,” او اضافه شده است.

جدا از SOG اقدام دولت ضد فساد اداره نیز آغاز شده است یک کاوشگر به اتهام تلاش برای بی ثبات کردن دولت است.

کنگره دولت فاصله خود را از سه مستقل MLAs — Khushveer سینگ Omprakash Hudla و Suresh Tak — که نام اولیه پرس و جو (PE) است.

دولت به حمایت از تمام 13 مستقل MLAs که رای دادند برای کنگره نامزدها در Rajya سبها انتخابات ماه گذشته.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, Gehlot حال سرزنش BJP از تلاش برای سرنگونی دولت او و اشاره به شاه ثبت شده توسط SOG. این شاه است که بر اساس یک اتهام شنود مکالمه تلفنی بین دو مرد گفت: به BJP اعضای.

کنگره 107 اعضای دولت 200-MLA دولت و مجلس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر