گزارش: واشنگتن برای ریختن ‘Redskins’ نام دوشنبه

Category: کیمیا | No comments

ASHBURN, Va. — واشنگتن NFL تیم خواهد خلاص شدن از شر به نام “Redskins’ روز دوشنبه با توجه به گزارش های متعدد.

معلوم نیست زمانی که یک نام جدید خواهد بود و نشان داد برای یکی از لیگ قدیمی ترین فرانچایز.

ایالات متحده آمریکا امروز, ESPN, واشنگتن پست, واشنگتن تایمز و ورزشی مجله کسب و کار گزارش یکشنبه شب که صاحب دن اسنایدر قرار است به “بازنشسته” نام دارد. یاهو در شنبه گزارش داد یک نام تغییر قریب الوقوع بود.

تیم راه اندازی یک بررسی کامل از نام جولای 3 که NFL پشتیبانی می کند. که پس از حامیان برجسته فدرال اکسپرس, Nike, پپسی و بانک مرکزی آمریکا درخواست این تیم برای تغییر نام.

فدرال اکسپرس است که به عنوان اسپانسر این تیم در ورزشگاه Landover مریلند و مدیر عامل شرکت فردریک اسمیت یک اقلیت صاحب. نایک و شرکت های دیگر کشیده دنده تیم خود را از فروشگاه های آنلاین.

بیش از یک دوجین بومی آمریکا رهبران و سازمان نوشت: به NFL کمیسر راجر Goodell هفته گذشته خواستار اقدامات فوری برای پایان دادن به واشنگتن استفاده از نام. در نامه ای که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس گفتند که “انتظار NFL برای تعامل قوی و معنی دار روند مصالحه با آمریکایی های بومی جنبش رهبران قبایل و سازمان ها برای تعمیر دهه عاطفی خشونت و جدی دیگر مضرات این نژادپرستانه نام تیم باعث شده است که به افراد بومی است”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>