“بازگشت به کار” COVID تست آنتی بادی همراه با هشدار

Category: کیمیا | No comments

پزشکان می گویند کارفرمایان باید استفاده نمی COVID-19 آنتی بادی آزمایش به تصمیم می گیرید که آیا کارکنان امن برای بازگشت به کار و در عین حال تست است که به ترویج توسط آزمایشگاه شرکت ها و بیمارستان ها به کسب و کار از طریق “بازگشت به کار” برنامه های.

ایده این است که وسوسه انگیزی: اگر دانشمندان می دانستند که یک COVID-19 عفونت ناشی از بدن به تولید آنتی بادی است که قابل اعتماد محافظت در برابر عفونت مجدد تعیین که به بازگشت امن به کار می تواند به عنوان ساده به عنوان به خوبی طراحی شده و آزمایش خون.

در عین حال انجمن پزشکی آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مینه سوتا وزارت بهداشت هر کدام می گویند شواهد پشتوانه تست دقت و protectiveness از آنتی بادی است که هنوز به اندازه کافی قوی. حتی آزمایشگاه شرکت ها و بیمارستان ها اعتراف آنها می تواند ارائه دهد “ایمنی گواهینامه” به افرادی که دارای آنتی بادی های امروز است.

“ما نمی دانیم که چه سطح آنتی بادی می سازد کسی که سیستم ایمنی بدن به COVID-19. همه ما می توانیم بگویم این است که فرد در معرض شده است, گفت:” دکتر سوزان بیلی تگزاس پزشک متخصص آلرژی و درمان است که رئيس جمهور از انجمن پزشکی آمریکا. “ما لزوما نمی دانم آنچه که پاسخ ایمنی به معنی در نظر کسی که توانایی رفتن به کار یا مدرسه.”

ملی آزمایشگاه شرکت هایی مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp و همچنین مینه سوتا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند HealthPartners در بلومینگتون شمالی یادبود سلامت در رابینزدیل و کلینیک مایو در روچستر همه ارائه آنتی بادی آزمایش به عنوان بخشی از یک مجموعه از “بازگشت به کار” و “ماندن در محل کار” ارائه شده است.

این سازمان ها می گویند هر گونه تصمیم گیری به استفاده از آنتی بادی آزمایش در نیروی کار مبتنی بر عوامل فردی مانند آن صنعت است درگیر نزدیکی از کارگران به افراد دیگر و به طور کلی قرار گرفتن در معرض سطح به COVID-19 در یک جامعه است.

آنتی بادی آزمایش به طور معمول استفاده می شود همراه با تست تشخیصی به یک فولر تصویر از یک فرد عفونت وضعیت. نمونه را می توان در محل کار در یک کلینیک و یا در جای دیگر.

“ما را به مشورت با ما و کارشناسان آزمايشگاه و طب کار کارشناسان و اطمینان حاصل شود که ما با استفاده از بهترین شواهد … به توصیه هایی که در حمایت از آنچه که آنها نیاز به انجام برای کسب و کار” گفت: دکتر کوین Ronneberg دانشیار پزشکی مدیر نظارت بر بهداشت طرح مانند “بازگشت به کسب و کار” تست برنامه در HealthPartners.

HealthPartners می گوید تمام نمونه ها که تست مثبت برای COVID-19 آنتی بادی های در حال اجرا را از طریق یک ابزار دوم از شرکت های مختلف در هر فدرال توصیه منجر به چه نظام گفت: یک 99.9% ارزش اخباری مثبت برای آنتی بادی IgG.

اما تست دقت نمی تواند را تشکیل می دهند برای این واقعیت است که محققان هنوز نمی دانند که آیا آنتی بادی به SARS-CoV-2 ویروس کاملا محافظ چه مدت آنها گذشته و یا چرا برخی از مردم نمی تولید آنها پس از COVID-19.

از کروناویروس که باعث COVID-19 کشف شد در اواخر سال گذشته در چین است. اگر چه آنتی بادی به گذشته سندرم تنفسی شبیه به سارس و MERS گذشته از یک سال و یا بیشتر در یک مطالعه از 37 بدون علامت COVID-19 نفر در چین در ماه گذشته گزارش کرد که آنتی بادی به کروناویروس جدید کاهش یافته است ظرف سه ماه پس از عفونت اولیه مطالعه نویسندگان نوشت: در طبیعت پزشکی است.

دوم مطالعه هنوز کارشناسی بررسی آنتی بادی در 5,300 چینی بهداشتی کارگران و COVID-19 بيمار و ماه گذشته به این نتیجه رسیدند که “مردم بعید به تولید طولانی مدت محافظتی آنتی بادی علیه این ویروس است.”

آنتی بادی آزمایش خون در یکی از دو نوع COVID-19 صفحه نمایش مردم روبرو می شوند در محل کار. نوع دیگر است “مولکولی” تست PCR با استفاده از بینی یا سواب گلو. تست PCR تنها ابزار است که می تواند تشخیص موارد فعال و باعث شد که صف های طولانی در شهرستانها با شیوع است.

روز یکشنبه PCR آزمایش تایید 715 موارد جدید COVID-19 در مینه سوتا آوردن دولت شمارش به 42,281 پس از 5 مارس. مینه سوتا وزارت بهداشت همچنین گزارش سه مرگ و میر ناشی از COVID-19 آوردن دولت شمارش به 1,502. در سراسر کشور نزدیک به 135,000 فوت کرده اند.

اما مرگ و میر از COVID-19 متوقف نشده و حتی بالا سرایت کسب و کار مانند بسته بندی گوشت می آمد گیاهان سالن مو و بارها از بازگشایی.

و در هفته گذشته 64 درصد از پدر و مادر مینه سوتا در رسمی نظرسنجی آنلاین با 130,000 پاسخ گفت: آنها احساس راحتی ارسال دانش آموزان خود را به ساختمان مدرسه در پاییز.

دکتر ویلیام Morice یک immunologist و اختلال خونی دکتر است که رئیس جمهور از مایو کلینیک, آزمایشگاه گفت: تست آنتی بادی می تواند مفید باشد در محل کار تنظیمات وجود اشکالات و هشدارهای.

“این به شما می دهد یک حس چقدر از نیروی کار خود را شده است در معرض ویروس و ما می دانیم که وجود دارد این است که برخی از سطح محافظ ایمنی از که — ما نمی دانیم که چقدر,” Morice گفت.

این شرکت برای اولین بار به ثبت نام برای کلینیک مایو آزمایشگاه جامع آنتی بادی و PCR خدمات تست خطوط هوایی دلتا است که آزمون آن در کل نیروی کار است.

شمال یادبود سلامت شروع به کار به طور مستقیم با کوچکتر و متوسط شرکت ها در ماه گذشته. یک سخنگوی گفت: کارفرمایان تصمیم گیری خود را در مورد آنچه غربالگری را انجام دهید و چه چیزی ارزش آن را ارائه می دهد. شمال یادبود توصیه کارفرمایان در آن برنامه تست صفحه نمایش کارکنان خود را هر 14 روز.

HealthPartners’ “بازگشت به کسب و کار” برنامه امضا کرده است و حدود 20 کارفرمایان به عنوان مشتریان از میان 200 اولیه سوالات از اواسط ماه مارس. شامل مشتریان خرده فروشی و کسب و کار ساخت و نهادهای عمومی مانند شهرستانها و مناطق آموزش و پرورش. سیستم آزمایشگاه کارشناسان و شغلی-پزشکی پزشکان در حال مشورت برای اطمینان از بهترین شواهد استفاده می شود.

“همانطور که شما می دانید که در حال تغییر است غالبا” رننبورگ در هفته گذشته گفت:, و اضافه کرد که تست استفاده “مشخص خواهد شد و بر اساس نیازهای کسب و کار و بهترین موجود شواهد پزشکی.”

هر چند کارکنان اغلب ارائه نتایج کار خود را با حمایت بادي تست AMA جمهور بیلی گفت: مردم باید صحبت کردن با پزشک خود در مورد درک نتایج.

تست “باید انجام شود که فرد مورد فردی به حساب آورد و به دنبال در تصویر کلی سلامت خود را” بیلی گفت. “و من می خواهم احتیاط در مقابل اعتبار هر نوع گواهی ایمنی که داده شد در این نقطه در زمان.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>