دولت برای اولین بار اصلی ورزش حرفه ای تیم برای بازگشت پس از یک ویروس بسته همه آنها را در ماه مارس, مینه سوتا, ایالات یکشنبه شب بازی اول خود را 90 دقیقه و در آن چهار ماه.

این نیاز در هر دقیقه به ضرب و شتم اسپورتینگ کانزاس سیتی 2-1 در آن MLS برگشت مسابقات بازکن.

این Loons به ثمر رساند و دو بار در اواخر نیمه دوم توقف زمان — در 92 و 97 دقیقه — و استقامت پس از آنها ماه را صرف جدا شده و سپس در اول کار می کرد به صورت جداگانه در اول و در حال حاضر در تست سواب راندند تا بینی خود را برای هفته گذشته است.

همه را به بازی دوباره در یک فصل معلق, که در طی آن آنها در حال حاضر 3-0 با نه امتیاز به دست آورد.

“کلماتی که بهار به ذهن شخصیت و سختی” Loons مربی Adrian هیت گفت: با ویدئو کنفرانس تلفنی از ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی خارج اورلاندو. “هنگامی که آن را 1-صفر شما همیشه شانس در هر بازی است.”

این Loons تا به حال شده از مارس 7, زمانی که آنها شروع فصل با پیروزی متوالی در پورتلند و سن خوزه outscoring مخالفان خود 8-3 در آن بازی. پنج روز بعد MLS به حالت تعلیق در آن فصل است.

فقط زمانی که شما فکر اسپورتینگ کانزاس سیتی جناح Khiry شلتون را 43 دقیقه counterattacking هدف ممکن است ایستاده یکشنبه, Loons هافبک Jan Gregus زدم یک ضربه آزاد کردن شلتون بدن در 92 دقیقه است. آن را منحرف گذشته دروازه بان ریچارد سانچز که وارد در دقیقه 77 سالگی پس از اسپورتینگ کی سی استارت تیم Melia کردم یک کارت قرمز و بازی جهشی برای مانع Loons مهاجم هارون Schoenfeld را باز کردن مسیر به سمت هدف.

پنج دقیقه بعد Loons جانباز کوین Molino به ثمر رساند برنده با یک فرصت طلب چپ پا هدف از داخل جعبه مجازات در دیزنی پیچیده عمل زمینه که در آن او و هیت یک بار هم تاريخيش در USL.

“هر کس می داند آنچه که من فکر می کنم کوین Molino” هیت گفت. “زمانی که او بازی می کند مثل امشب و شروع به تاثیر بازی می کند و مخالفان نگران است زیرا آنها می خواهند او را برای دریافت توپ وجود ندارد بسیاری از بازیکن بهتر از او.”

این Loons غلبه گم شده و چهار مجروح شروع بازیکنان ابتدا با دو بار MLS مدافع سال آیک Opara کاپیتان Ozzie آلونسو و اعتصاب لوئیس Amarilla و میسون توی عنوان هست. Opara ماند پشت در مینه سوتا دو هفته پیش به بازسازی یک آسیب است. آلونسو رد شد و به جای حسنی Tauk با چه هیث اول به نام اندکی مصدومیت همسترینگ و نامیده یکشنبه یک دور کننده/ران مسئله است.

توی سمت چپ در دقیقه 59 و پس از او ضربه سخت از پشت.

مهم نیست. Schoenfeld و Raheem ادواردز به سادگی آمد و در طول یک گرم و مرطوب شب و کمک به باز گشت و دو گل.

“که بخشی از این بازی است. که بخشی از فوتبال گفت:” Loons هافبک کهنه اتان Finlay که 65 دقیقه هدف لغو شد با نقد و بررسی فیلم. “من واقعا افتخار از گروه ما امشب من واقعا هستم. این است که یک شخصیت برنده شوید. ما می دانیم که ما می توانیم به مراتب بهتر از آن است. اما برای مقابله با همه چیز را که ما در برخورد با گذشته سه ماه از دست دادن رهبران ما دریافت نمی کند وخیم تر از آن است.”

فینلی پس از آن گفت که او “کاملا خسته” و بستری در آن زمان تیم خود را بیش از نیم برای پیدا کردن آن سرعت و پاها.

“ما کمی از قتلگاه,” Finlay گفت. “من قصد ندارم به دروغ به شما.”

Amarilla آرامی این زمینه حدود 10 دقیقه قبل از کیکآف پس از او دچار یک دور کننده آسیب خود را در طول warmups. او موفق به دریافت یک pat بر روی شانه از هیت به عنوان او رفت.

هیت گفت: او می خواهم به دانستن بیشتر دوشنبه — “اگر آن را چند روز یا چند هفته” هیت گفت: — پس از Amarilla خواب با آسیب یک شبه.

حتی با تمام چهار بازیکن از Loons رشد فصل خود را شروع برنده به خط به سه بازی چهار ماه پس از آخرین بازی و برنده.

“در یکی از مرحله های امروز, من می خواهم یک نقطه میل” هیت گفت. “به بیرون آمدن با سه امتیاز بزرگ است برای ما … من قصد ندارم به نشستن در اینجا و می گویند ما به خوبی بازی. که می تواند احمقانه و من فکر کانزاس سیتی بسیار خوب بود. ما خواهد شد و می تواند بازی بهتر از ما بود امشب.”

استار تریبیون نمی خواهد در سفر به فلوریدا در این ماه برای لیگ NBA و WNBA پوشش. این مقاله در نوشته شده بود با استفاده از پخش تلویزیونی و مصاحبه های ویدئویی قبل و/یا بعد از بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de