Travancore خانواده سلطنتی حق در Padmanabhaswamy دولت را تایید کرد

Category: کیمیا | No comments

دیوان عالی کشور تایید حق Travancore خانواده سلطنتی در دولت تاریخی Sree Padmanabhaswamy در کرالا در روز دوشنبه. دادگاه راس واگذار مسئولیت مدیریت امور Sree Padmanabhaswamy به منطقه قاضی Tiruvananthapuram خواهد شد که سر و اداری کمیته است که نظارت بر امور.

دادگاه را کنار بگذارند Jan 31, 2011 حکم کرالا HC که خواسته بود دولت برای راه اندازی اعتماد به کنترل از Sree Padmanabhaswamy.

بحث اداره و مدیریت تاریخی معبد شده است انتظار در راس دادگاه برای نه سال گذشته در پی اتهامات ادعایی بی نظمی های مالی.

آلاینده, معبد, معماری و جلال در گرانیت ساخته شد در شکل فعلی آن در قرن 18 توسط Travancore کاخ سلطنتی است که به حال حکومت جنوبی کرالا و برخی از قطعات مجاور تامیل نادو قبل از ادغام دولت شاهزاده با اتحاد هند در سال 1947.

حتی پس از استقلال هند, معبد همچنان به حکومت اعتماد کنترل سابق خانواده سلطنتی برای آنها خداوند Padmanabha (Vishnu) است که خانواده خود را خدای.

یک نیمکت از قضات U U Lalit و صنعت رسیده بود در آوریل 10 سال گذشته این سایت متعلق آن حکم در درخواست به چالش کشیدن ژانویه 31, 2011 حکم کرالا دادگاه عالی در این زمینه است.

دادگاه عالی تا به حال به کارگردانی دولت به برداشتن قدم برای راه اندازی یک بدن و یا اعتماد به کنترل از معبد دارایی های خود و مدیریت و اجرای معبد مطابق با سنت.

دادگاه راس تا به حال در مارس 2, 2011 ماند دادگاه عالی جهت در مورد مصرف بیش از دارایی ها و مدیریت از معبد.

دادگاه بالا هم کارگردانی است که باید وجود موجودی دقیق از مقالات با ارزش و زیور آلات در Kallaras (خزانه)

در جولای 8, 2011, apex دادگاه گفته بود که “افتتاح kallara ‘B’ است که در حالت تعلیق نگه داشته تا سفارشات بیشتر”.

در ماه جولای سال 2017 راس دادگاه گفته بود آن را بررسی ادعا می کند که یکی از خزانه معبد موجود فوق العاده ای گنج با “عرفانی” انرژی.

از آن گذشته بود کشت از جهات از جمله در امنیت گنجینه های حسابرسی از حساب و تعمیر الوهیت.

دادگاه بالا بود در ماه جولای 2017 گفت: سران مدافع Gopal Subramanium است که کمک به دادگاه به عنوان یک amicus curiae در این موضوع که “Kallara’ (خرک) B معبد باید باز شود آن را به عنوان بسته “در هراس است که وجود دارد برخی از انرژی عرفانی”.

دادگاه نیز منصوب سابق apex قاضی دادگاه عدالت K S P Radhakrishnan به عنوان رئیس این کمیته انتخاب شد که برای تشکیل این نسخهها کار میکند از جمله در Sreekovil (خلوتگاه سنکتروم).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>