مشکل جنوب مینیاپولیس بلوک تجدید درخواست کمک از پلیس شهرستان سالن

Category: کیمیا | No comments

تا همین اواخر Iglan احمد تا به حال به طور جدی در نظر گرفته شود در حال حرکت از 2900 بلوک S. 18 خیابان.

اما زمانی که a 12-year-old boy هل یک تفنگ دستی در چهره او طی یک سرقت تلاش در خارج از جنوب مینیاپولیس خانه از هشت تصمیم گرفت که او می خواهم تا به حال به اندازه کافی.

“من می ترسم برای زندگی من” احمد گفت: مشکل بلوک فقط در شمال دریاچه که او می گوید تا به حال تبدیل به یک پناهگاه برای خرید و فروش مواد مخدر و فحشا. “اگر هیچ کس از انجام هر کاری وجود دارد هیچ راهی برای من برای زندگی در این محله است.”

احمد و همسایگان می گویند بلوک تبدیل شده است و حتی کمتر از یک اولویت برای پلیس و شهرستان در سالن پس از ناآرامی های پس زمانی که جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس منجر برای تماس به reimagine پلیس در این شهرستان است. آنها آن را می گویند یکی از دلایل این منطقه و خارج از غرفه به عنوان شهر بدنام ترین هوای بازارهای مواد مخدر. و در حالی که برخی از همدردی با اهداف دراز مدت از “پال خواستار قطع بودجه دولت MPD” جنبش آنها می گویند که آنها با آن روبرو هستیم تعدادی از مسائل دیگر که نیاز به توجه فوری.

مانند اطراف شرق فیلیپس محله — که 84 درصد مردم رنگ — بلوک است خانه را به بسیاری از خانواده های طبقه کارگر از امریکا لاتین و شرق آفریقا.

مواد مخدر و باندهای فحشا به مدت طولانی شایع شده است و ماه گذشته در این منطقه بروز شورش و غارت است که گسترش از طریق سمت جنوب پس از فلوید درگذشت. واقع در 3 حوزه شرق فیلیپس نیز شاهد جرم و جنایت خشونت آمیز پرش حدود 16 درصد در دهه بین سال های 2010 و 2019.

احمد و دیگران می گویند بلوک احساس جدا شده از E. دریاچه خیابان در منطقه تجاری اصلی بکشید. اما آن را به دور از آرام با نمایندگی آشکارا واسطه کیسه های ماری جوانا و هروئین در وسط خیابان, روز و شب. وسایل نقلیه بکشید تا مانند مشتریان در یک فست فود درایو-از طریق با مواد مخدر گاهی اوقات بالا در کشورهای همسایه جبهه حیاط و ایوان. بوی ادرار غالب در بعضی از نقاط. و کارکنان از نزدیکی یک مرکز مراقبت روزانه شروع هر روز با جارو زمین بازی خود را برای استفاده از سرنگ و کاندوم که ممکن است ریخته شده اند وجود دارد شب قبل از.

“قبل از همه چیز با جورج فلوید ما شده بود در تماس با پلیس و درخواست کمک خود را, اما متاسفانه تنها چیزی که در اداره پلیس حاضر به انجام و یا قادر به انجام درست رانندگی کردن بلوک می گویند, ‘شما باید نگه دارید در حال حرکت,'” گفت: جرمی خاکستری یک بلوک کاپیتان.

مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: پلیس آگاهی در حال انجام جرم و جنایت در منطقه و اضافه گشت و در تماس با همسایگان در این منطقه است.

“این MPD به مدت طولانی پشتیبانی سازمان دیده بان محله و محله سازمان دیده بان گشت برای کسانی که مایل به انجام آن است.”

در یک e-mail به ساکنان کالی Pliego یک جرم و جنایت پیشگیری متخصص برای 3 حوزه گفت که او “صمیمانه نگران” پس از بازدید از بلوک به تازگی و وعده داده شده به ایستگاه های سیار پلیس دوربین در نزدیکی هر زمان که یک موجود شد.

“وضعیت موجود است نه در خدمت خانواده خود را عدالت” Pliego نوشت. “من می خواهم برای کمک به هستم اما نه در موقعیت قادر به ارائه بیشتر منابع پلیس در این لحظه. 911 تماس پاسخ داده خواهد شد اما به طور موقت ما نمی توانیم تعداد کارگردانی گشت و یا دیگر اقدامات پیشگیرانه.”

چه گاهی اوقات می شود از دست رفته در پست-فلوید گفتگو در اطراف پلیس است که جوامع رنگ باخته با فقر و غفلت نیز اغلب محروم از “موثر پلیس” گفت: گونه که جامعه شناس راد Brunson.

“این نه یک یا: آن را ترکیبی از زیر – و بیش-پلیس رخ می دهد که به طور همزمان است که موجب تضعیف پلیس اثربخشی و پلیس مشروعیت” گفت: Brunson, یک استاد در دانشگاه مدرسه جرم شناسی و عدالت کیفری اشاره کرد که “افراطی خواستار لغو پلیس در مجموع” را به اثبات “وخیم” برای مردم در مناطق جرم خيز.

در روز اقدام به سرقت احمد می گوید او نشسته بود در ماشین پشت سر او از خانه و نگاه کردن در برخی از نقطه برای پیدا کردن دو جوانان مسلح با اسلحه پیاده و آنها خواستار او دست خود را کلید ماشین و کیف پول. یکی از جوانان گیر یک تفنگ را در چهره او به عنوان او تلاش برای گرفتن احمد تلفن اجازه اجازه شوت در هوا که لحظه ای مبهوت او. احمد نبود مجروح اما او می گوید: به قسمت چپ او گذاشت.

Councilmember الندرا کانو که نشان دهنده منطقه گفت که او “به همان اندازه ناراضی با سیستم فعلی” از پلیس است که بیگانه ساکنان در حالی که عدم قرار دادن دندانه در منطقه مشکلات. برای سال, او می گوید: بخش تمرکز بر روی ترک خوردگی در سطح پایین جرائم عمومی مانند ادرار در حالی که اجازه می دهد بیشتر جرائم جدی به شکوفا. کانو که پشتیبانی از بین بردن اداره پلیس می گوید یک کاهش آسیب رویکرد مورد نیاز برای رسیدگی به این منطقه مشکلات.

“این واقعا خسته کننده برای من در آن MPD نشده است قادر به ارائه نتایج است که در مقابل” او گفت:.

اما همسایه ها گفت که Cano شده است به همان اندازه بی توجه به درخواست برای کمک و تماس به دفتر او اغلب به unreturned.

مینیاپولیس ممکن است در عین حال به عنوان یک مدل ملی برای یک رویکرد جدید برای امنیت, اما اگر آن را نمی کند اول “محافظت از آن آسیب پذیرترین شهروندان” با توجه به سارا Lageson استادیار در دانشکده عدالت کیفری در دانشگاه راتگرز-Newark.

مانند همسایگان خود Devika Ghai می بیند بلوک مشکلات به عنوان یک علامت کلی غفلت رهبران شهر اما او نمی متقاعد شده است که بیشتر پلیس است ، پس از فلوید مرگ او گفت: خیلی از کشور از خواب بیدار به این واقعیت است که آن “سیاه و قهوه ای” شهروندان به مدت طولانی شناخته شده است از یک سیستم ایمنی است که تبلیغ عدالت برای همه, اما به ندرت تحویل داده است.

“تنها وجود دارد نه هر اراده سیاسی برای رسیدگی به هر گونه مسائل اساسی در اینجا است که مردم ندارد و مسکن مردم ندارد و با وقار اشتغال و مردم هستند به جرم بارها و بارها تا مردم در نهایت در جرم صنایع” Ghai گفت. “من فکر می کنم مشکل این است که وجود دارد شده ام تا چند جایگزین برای مدت طولانی است.”

پس از چند ماه از نا امیدی برخی از ساکنان با هم متحد را به پشت بلوک. آنها خصوصی واتساپ گروه برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم از فعالیت های غیر قانونی و بعد شروع round-the-clock نظارت از این منطقه در حالی که با پوشیدن رنگ زرد تی شرت که به عنوان خوانده شده “محله سازمان دیده بان” و “امنیت” در پشت. برخی از شروع به حمل اسلحه. سپس در چند روز گذشته آنها مسدود کردن هر دو به پایان می رسد از کوچه و خیابان با موانع فلزی و سطل زباله پر شده با بتن به کاهش speeders استفاده می شود که به پرواز کردن بلوک.

از آن زمان به بعد همسایه ها می گویند که لذت بردم اولین کشش آرام شب در ماه, اما برخی از شک مضطرب را آرام می توانید تاریخ و زمان آخرین طولانی بدون کمک از پلیس و یا کانو.

ساکنان می گویند که برخی از افسران پلیس نشان داده اند علاقه خود را گرفتاری مانند گروهبان که کمک به خنثی کردن تنش بن بست جمعه بین مردم محلی و کارگر شهرستان که نشان داد تا به حذف شمشیربازی. گروهبان در نهایت مذاکره توافق اجازه داده است که ساکنان برای حفظ موانع تا زمانی که آنها می تواند تضمین یک راه برای آمبولانس ها و دیگر وسایل نقلیه اضطراری.

عبدی حسن, که با این نسخهها کار برای دولت کنترل آلودگی آژانس می گوید همه چیز آنقدر بد است که برخی از کشورهای همسایه از ترس خود را به استفاده از درب جلو از ترس از مورد آزار و اذیت توسط نمایندگی مجاز و فروش که به نظر می رسد جسارت عدم حضور پلیس. چند هفته پیش حسن می گوید او تصمیم به حرکت به همسر و دو بچه های جوان را به خانه مادرش در حومه جنوب.

“ما به آنها گفتم در مورد اردوگاه و مواد مخدر و خانه خالی” گفت: حسن و اضافه کرد که او مانده است پیام های متعدد با کانو در مورد یک خانه متروکه در بلوک است که به نظر می رسد برای جذب دردسر فایده ای نداشت. “پلیس کمک نمی, هیچ کس کمک می کند — ما نمی دانیم که به کجا برود.”

 

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>