آنچه می تواند انجام شود در حال حاضر ؟ مرکزی مقامات mull یوگی آخر هفته مستندات

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به گسترش مقامات ارشد در وزارت امور هستند و نه حاکم کردن امکان گسترش, Uttar Pradesh مدل آخر هفته مستندات گسترش به سایر نقاط کشور در روزهای آینده.

این مقامات گفت: هر چند از آن است که ایالات متحده خواهد شد که در نهایت تصمیم گیری در محلی استراتژی برای مقابله با COVID-19 تهدید اتحادیه وزارت رهبریشان متحده با ‘ورودی’.

وجود دارد در حال رشد مشاهده در وزارت که در حداقل برخی از مهار مناطق محدودیت های ممکن است مجبور به تحمیل دوباره.

“تصمیم گرفته تا برای تحمیل یک آخر هفته مستند ممکن است یک استراتژی موثر پس از footfalls در بازار یا دیگر اماکن عمومی افزایش قابل ملاحظه ای در طول تعطیلات آخر هفته. بنابراین این ممکن است به خوبی توسعه یافته به کشورهای دیگر و همچنین”یک مقام ارشد گفت.

به طور مشابه در مورد این مسئله از راه اندازی حمل و نقل عمومی مانند مترو در دهلی نو و عملیات در مقیاس کامل از بمبئی قطار حومه این مقامات ادعا خواهد شد که این تصمیم تنها در طول فاز 3 باز که شروع ماه آینده.

وزارت که به نظر نمی رسد در هیچ عجله به سر مترو خدمات به عنوان تاج منحنی در پایتخت ادامه دارد و رو به افزایش است. دولت دهلی نو درخواست کرده است این وزارت خانه به سر مترو خدمات حداقل برای خدمات ضروری است.

“راه اندازی مترو خدمات در این زمان ممکن است مخاطره آمیز وجود دارد خواهد بود یک راش. این بدیهی است که منجر به گسترش سریع ویروس. ما نیاز به صبر کردن برای چند روز” رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>