سفید میزبان رادیو می شود بعدی کارن به از دست دادن شغل خود را پس از اذیت و آزار اسپانیایی زبان نیوهمپشایر کارگران

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled White Radio Host Becomes Next Karen to Lose Her Job After Harassing Spanish-Speaking New Hampshire Workers

تصویر: crazykarens (Instagram

آیا کسی دیگری شروع به احساس که برخی از این Karens در حال رقص در کشتی “شما راجع به از دست دادن yo “و” قطار به هدف ؟ یا بسیاری از مردم سفید باید آمد تا با یک راه هوشمندانه به عمد خود را خلاص از اشتغال خود و یا آنها پس از تماس که آنها کاملا گرفتار به روند ویروسی نژادپرستی و در نتیجه عواقب فوری. یکی از این چیزهایی است که باید در این مورد نیوهمپشایر میزبان رادیو که…*چک یادداشت ها*…ثبت خود او ارتش خود را در میان یک سرداری در حالی که اذیت و آزار اسپانیایی زبان کارگران برای عدم صحبت به زبان انگلیسی در حضور او. او نمایش تعصب ادامه داد: پس از یک مرد سیاه و سفید داشت.

تبلیغات

در حال حاضر سابق WSMN 1590 بحث-رادیو میزبان Dianna Ploss ارسال شده یک ویدیو به Facebook Live نشان سرزنش کردن landscapers در Nashua, N. H. توسط بارها و بارها فریاد آنها را “این امریکا است. انگلیسی صحبت می کنند!”

توجه داشته باشید جانبی: Dianna Ploss است نباید با سیاه, R&B, آیکون, Diana Ross. اگر چه من شنیده ام Ploss کند که تعدادی از آهنگ های خود مانند: “ain’t No Mountain High Enough…برای نگه داشتن من از حلق آویز Nooses,” “من میاد بیرون…به عنوان نژادپرست شما در حال حاضر می دانستند من بود” “توقف در نام…من در مورد تماس با پلیس بدون هیچ دلیلی” و “سهولت در پایین جاده…که به شما تعلق ندارد و در هر حال Blacky.”

تبلیغات

Ploss شنیده می شود در این ویدئو به اشتباه فرض مردم او را اذیت و آزار می کرد برای ایالت نیوهمشایر. پس از مطلع شدن توسط یکی از کارگران (که تا به حال راه صبر بیشتر از من) که در آنها یک شرکت خصوصی Ploss از آنها خواست تا نام شرکت خود را ادامه داد و به تقاضای آنها انگلیسی صحبت می کنند.

او سپس تابه دوربین او بیش از این منطقه و شروع به صحبت کردن (احتمالا) به پیروان خود.

“بنابراین در حال حاضر آنها باید افرادی که به زبان انگلیسی صحبت کنید که در حال قرار دادن در این مسائل…که مالیات دهندگان برای پرداخت…و نگاهی به آنچه آنها انجام می دهند. این است که کمونیسم!” (فقط به شما صرفه جویی در تمام جستجو در گوگل, کارگران, زبان اسپانیایی در حالی که مراقبت از خود را لعنت کسب و کار است و نه کمونیسم)

تبلیغات

در نهایت یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت که شده بود از خوردن ناهار در نزدیکی مواجه Ploss درخواست او چرا او را اذیت و آزار کارگران است.

“آنها باید زبان انگلیسی” Ploss پاسخ داده است. “آیا آنها غیر قانونی ؟ آیا آنها به این زبان صحبت نمی?” او سپس می پرسد: “چرا شما مراقبت ؟ من صحبت کردن به شما است.”

تبلیغات

سیاه و سفید مرد پاسخ داد: “از آنجا که شما در حال اذیت و آزار آنها” که اکثر Kareny کارن در Karensville پاسخ, “من یک راست!” (فقط برای ذخیره همه شما را در گوگل جستجو نژادپرستان سفید نیست حق دارند بطور شفاهی سوء استفاده و آزار و اذیت افراد به صورت تصادفی در خیابان فقط به خاطر آنها ناراحت با زبان آنها صحبت می کند.)

پس از درخواست مرد سیاه چرا او با پوشیدن یک ماسک—که وی پاسخ داد: “به دلیل وجود یک جهانی همه گیر در رفتن”—Ploss تبدیل دوربین به خودش را به طوری که او می تواند آدرس پیروان.

تبلیغات

“خوب پس این مرد تصمیم گرفت او را میخوای بیا اینجا و عدالت اجتماعی جنگجو,” او گفت:. “از آنجا که او یک Bنبود ، او را میخوام حفاظت از قهوه ای مرد از این سفید ، سفید امتیاز زیرا او رخ داده به راه رفتن و شنیده این مرد صحبت کردن به همه این بچه ها انجام این کار در اسپانیایی.”

در برخی از نقطه ما واقعا باید به آدرس سفید آمریکایی ها عجیب و غریب وسواس با همه صحبت کردن به زبان انگلیسی. آنچه در آن است در مورد ؟ آن را مانند Ploss نا امید شد چرا که او نمی تواند برقراری ارتباط با یک کارمند بود که در خدمت او. این مردم نبودند صحبت کردن به او در همه آنها زبان اسپانیایی در میان خود. شما می توانید استدلال می کنند که مردم را خوار ناتوانی در ذهن خود شناسه کسب و کار آنها را که مایل هر کس در اطراف آنها صحبت یک زبان آنها می توانند درک کنند اما آن را به عمیق تر از آن است.

تبلیغات

به هر حال با توجه به TMZ, WSMN 1590 با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت Ploss شده است اجازه رفتن.

“Dianna Ploss است و دیگر در ارتباط و یا وابسته به هیچ وجه با WSMN یا Bartis-راسل Broadcasting, LLC. “آنها نوشت. “ما در WSMN ارزش آزادی بیان, آزادی بیان و مونتاژ. ما نمی خواهد تحمل تبعیض و نژاد پرستی و یا نفرت. ما همچنان به ارائه و پیشنهاد در هوا فرصت برای بحث آموزش و پرورش و تبادل نظرات و ایده ها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>