همه کارناتاکا در lockdown mode: ولسوالی به بنگلور راه

Category: کیمیا | No comments

بنگلور: در حالی که سرمایه کارناتاکا آماده است برای رفتن به یکی دیگر از کشمکش coronavirus مستند از شنبه شب یک احتمال قوی وجود دارد از بقیه دولت زیر کت و شلوار.

اکثر معاون کمیسیون (DCs) در کارناتاکا گفت: وزیر B S Yediyurappa طی یک ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه که آنها در حمایت از تحمیل یک هفته مستند شامل گسترش Covid-19 در دولت است.
وزیر به دنبال نظر خود را که آیا آنها مورد علاقه یک مستند در خط چه چیزی است که محکم بر بنگلور شروع سه شنبه شب.

اکثریت DCs شد به نفع یک مستند در حالی که چند پیشنهاد ممنوعیت بین منطقه فضایی جنبش است.

وزیر مجاز DCs را به یک تماس و پس از آن بحث و گفتگو با نمایندگان مردم است.

Yediyurappa همچنین گفت که برگزاری یک جلسه با منطقه مسئول وزرا و منطقه مسئول دبیران در مورد یک مستند.

رئیس جمهوری همچنین به تمام مقامات منطقه برای انجام سریع آزمایش آنتی ژن برای Covid-19 بيمار. Olakh سریع آنتی ژن تست کیت عرضه شده به منطقه به انجام اضطراری آزمون Covid بیماران.

پس از یک افزایش در Covid-19 مرگ و مير در بنگلور شهری Dakshina کانادا Dharwad, بیدر, گدگ, Mysuru, بلاری, Udupi و Kalaburgi مناطق ارشد وزیر قاطعانه دستور DCs اقدامات لازم برای کاهش مرگ و میر در این مناطق.

بیدر یکی از پنج منطقه در کشور با توجه به مرگ و مير وزیر اشاره کرد در این نشست است.

Yediyurapa دستور همه معاون کمیسیون به ارسال گزارش تحلیلی و میر به علت Covid.

مهار مناطق نگهداری می شود باید تحت سخت تماشای او گفت و گفت DCs به استخدام کارگران بهداشت و درمان بر اساس قرارداد اگر وجود دارد هر گونه کمبود منطقهای بهداشت کارگران است.

چندین تصمیمات گرفته شده در این ویدئو confernece.

آشفته با عدم در دسترس بودن آمبولانس و تخت در بیمارستان های خصوصی CM کارگردانی کرده است به ارائه مناسب تخت در هر دو دولت و بیمارستان های خصوصی که تعیین شده به عنوان Covid بیمارستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>