سرخپوستان آمریکایی در مینه سوتا جشن Washington Redskins خندق نام مستعار خود را

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن فوتبال تیم اعلام کرده است که در دور انداختن آن Redskins نام مستعار نزدیک به سه دهه پس از اعلام اعتراض moniker و آرم تقبیح عنوان نژادپرست در طول سال 1992 سوپر باول در مینیاپولیس.

آمریکا رهبران هند و برخی از متحدان دیرین برگزار شد یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه بعد از ظهر در هند مرکز در جنوب مینیاپولیس برای جشن پیروزی بسیاری از احساس بود و دیر شده است.

“سیاه و سفید زندگی می کند ماده و زندگی ماده” گفت: Clyde Bellecourt ملی رهبر جنبش سرخپوستان آمریکایی (هدف) که به سازماندهی 1992 سوپر باول مارس با اواخر برادر ورنون Bellecourt اول رئیس ائتلاف ملی در نژادپرستی در ورزش و رسانه ها. در پایان گفت: “تیم واشنگتن تسلیم به خاطر “پول مهم است.”

“دن اسنایدر [واشنگتن مالک] دهکدهای سالم به در فشار قرار داده و توسط فدرال اکسپرس, PepsiCo, نایک و تمام حامیان” گفت: David شیشه در حال حاضر رئیس ائتلاف ملی.

رسانه های خبری که فرود در Metrodome در ژانویه سال 1992 به پوشش سوپر باول متعجب و متحیر بودند در هزاران نفر از تظاهرکنندگان جمع شده در میدان در اعتراض به رقیب Redskins’ نام مستعار به عنوان نژادپرست است.

“آنچه در آن است همه چیز در مورد پرسید:” اندی رونی که در آن زمان معروف دانشمند برای “60 دقیقه” که آمد به واشنگتن بازی بوفالو گاو نر. زمانی که یک خبرنگار توضیح داد که دلیل رونی تلفظ آن را “احمقانه است.”

واشنگتن یکی از قدیمی ترین تیم در NFL نه اعلام یک نام جدید دوشنبه اما گفت که در حال بررسی. “امروز ما اعلام و ما را بازنشسته ردسکینز نام و آرم پس از اتمام این بررسی” بیانیه ای گفت:. تصمیم به کنار گذاشتن این نام پس از نزدیک به 90 سال فقط 10 روز پس از این تیم گفت: این امر تجدید نظر نام. اسنایدر بود stridently دفاع از این نام برای سال.

اسنایدر گفت: نام جدید هنگامی که آن را انتخاب خواهد “را به حساب نه تنها افتخار سنت و تاریخ حق رای دادن اما همچنین ورودی از ما فارغ التحصیلان سازمان حامیان مالی لیگ فوتبال ملی و محلی جامعه آن را با افتخار نشان دهنده روشن و خاموش میشه.”

در پایان ماه ژوئن برخی از تیم بزرگترین حامیان مالی از جمله فدرال اکسپرس نایک و پپسی دریافت نامه از سرمایه گذاران که به نام این شرکت به قطع روابط خود را با این تیم است.

در جولای 2, فدرال اکسپرس است که می پردازد درباره $8 میلیون در سال به نام خود در این تیم در ورزشگاه Landover, Md., گفت: Redskins در نامه ای که اگر این تیم را تغییر نام خود را, فدرال اکسپرس را بخواهید که نام آن در نظر گرفته شود این ورزشگاه در پایان فصل است.

تصمیم به تغییر نام این کشور را با ارزش ترین ورزش حرفه ای فرانچایز می آید پس از صدها نفر از دانشگاه ها و مدارس را رها نام تیم و کثافت با نمادهای بومی آمریکا.

تیم های حرفه ای مانند Kansas City Chiefs of NFL و بریوز آتلانتا و سرخپوستان کلیولند از لیگ اصلی بیس بال که در برابر تغییر نام و آرم اگر چه سرخپوستان کاهش یافته طلسم رئیس نبراسکا در سال گذشته و اخیرا گفتند که بررسی نام تیم.

اگر چه ردسکینز در حال واشنگتن فوتبال تیم وجود دارد دلیل مبارزه بیش از آن طلسم مشتعل شد در مینه سوتا است.

هدف تاسیس شد در مینیاپولیس 50 سال پیش در اعتراض به نابرابری و پلیس سوء, اما آن را به زودی به گسترش طیف وسیعی از مناطق دیگر از جمله آموزش و پرورش کودک رفاه و تیم کثافت.

“جنبش سرخپوستان آمریکایی بود واقعا مرکزی به این [در اعتراض به ردسکینز’ name] گفت:” دیوید Zirin ورزشی سردبیر مجله ملت. “آنها مردمی که قرار کثافت در مرکز مبارزه برای بومی آمریکا آزادی است. آنها را دیدم مبارزه با کثافت به عنوان بخشی از مبارزه برای بشریت است. در طول سال هر زمان که واشنگتن آمد به مینه سوتا, آنها تا به حال تظاهرات.”

سرخپوستان آمریکایی نشان دهنده 1.6 درصد از مینه سوتا جمعیت اما هدف کمک انگیختن حساسیت در ساکنان محلی و رهبران بومیان آمریکایی مسائل. و با وجود نسبتا تعداد کمی از سرخپوستان آمریکایی در اینجا اعداد به مراتب بیشتر از جمعیت هند از واشنگتن است که .006 %.

واکنش دوشنبه از هدف حامیان که ایستاده بود در کنار این گروه در طول 30 سال مبارزه با احساسی بود. “ما نمی دهد و نمی نوبه خود در اطراف” گفت: سنبله خزه یک فعال حقوق مدنی که پیوست Bellecourt در کنفرانس خبری. “این سخت است برای نگاه کردن به کلاید و اشک نمی,” او گفت:.

“امروز واقعا روز خوب و من مفتخرم که اینجا داد.” رژیم صهیونیستی. پگی Flanagan, مینه سوتا, اولین آمریکایی هندی در موقعیت خود را. “… وجود دارد بسیاری از تیم ها از چپ به,” او گفت:.

“هر بار که واشنگتن تیم آمد در اینجا آن را به ارمغان آورده است جامعه ما هم گفت:” ربکا کلاهبرداران-Stratton وزیر خزانه Shakopee Mdewakanton سو جامعه است. “هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.”

تایرون Terrill از ائتلاف ملی گفت که او فکر او می خواهم هرگز به روز این تیم را رها طلسم, اما در حال حاضر گروه خود باید در مطبوعات به تیم های دیگر برای تغییر نام خود را.

در طی سه دهه گذشته تعدادی از برجسته مینه سوتا سیاستمداران وزن در برابر Redskins نام و در روز دوشنبه به آنها ابراز رضايت از آن است که کاهش یافته است.

“ما در حال حاضر در یک لحظه در امریکا که در آن جامعه و بازار را دیگر تحمل اجازه دهید به تنهایی پاداش آشکار نژادپرستی” چهارمین کنگره منطقه بتی McCollum در بیانیه ای گفت. “تصمیم …بسیار دیر شده اما با این وجود خوش آمدید.”

تماس با نام مستعار “نژادپرستانه و توهین آمیز” سابق رژیم صهیونیستی. علامت گذاری بفرم دیتون گفت: “این بسیار مایه تاسف است, گرفته است, یک تراژدی وحشتناک مانند قتل جورج فلوید به زور این موضوع در واشنگتن مدیریت است.”

“من فکر می کنم آن را درست به انجام این کار [تغییر نام] ارائه شده آنها از دست دادن به وایکینگ ها” گفت: به عنوان نمونه ، آرن کارلسون.

سابق رژیم صهیونیستی. جسی ونتورا راهپیمایی در چندین محلی تظاهرات در برابر نام و نمی تواند از نظر دوشنبه, اما به گفته یک خبرنگار چند روز پیش که نام مستعار برانگیخته تصاویر نسل کشی. “سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و پس از انجام آنهایی که قرمز” او گفت:.

“چگونه خواهد بازیکنان NFL احساس می کنید اگر آنها گسترش به بیرمنگام, Ala., و آنها به نام ’em بیرمنگام برده است ؟ آیا شما فکر می کنم که می خواهم پرواز ؟ من نمی. و آن را نباید. این همان چیزی است.”

 

نیویورک تایمز و استار تریبیون تحریریه جنیفر بروکس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>