در میان ویروس کشنده, مینه سوتا, طرفداران تمدید فشار برای ارشد مراقبت های حمایت

Category: کیمیا | No comments

Candace Falk کردم تماس از مرکز کمک زندگی می کنند در Hugo, on May 14: او 83 ساله تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

او مطمئن بود که مادر او بدهید بود تا علائم و کارکنان در خانه ارشد ارائه می کنند خانواده با به روز رسانی منظم در او شرط است.

به جای این آخرین بار بود که Falk خواهد بشنود از تسهیلات Encore در Hugo تا دو هفته بعد زمانی که یک پرستار در بر داشت مادر خود را در یک سبد خرید شستشو کبود و گیجی. سلامت او رو به وخامت گذاشته تا به سرعت در حال است که او را باید پایان زندگی مراقبت پرستار گفت:.

روز بعد مادر او درگذشت COVID-19.

“وجود دارد و تقریبا هیچ ارتباطی تا زمانی که آن را خیلی دیر شده بود” Falk گفت. “این بدترین کابوس من.”

او تجربه برجسته بحران هنوز هم اتفاق می افتند در مینه سوتا ارشد مراقبت جوامع که باقی می ماند این مرکز COVID-19 همه گیر با 1,172 و میر گزارش شده از اواسط ماه مارس. تعداد کل تسهیلات مراقبت دراز مدت با حداقل یک مورد شناخته شده از این ویروس تقریبا سه برابر شده پس مارس 10, با توجه به وزارت امور خارجه داده های سلامت.

به عنوان قانونگذاران reconvene این هفته یک نشست ویژه مراقبت از سالمند طرفداران و خانواده خود را تجدید فشار برای مصرف کننده جدید پادمان برای محافظت از هزار نفر از سالمندان که زندگی آرامی تنظیم زندگی کمک امکانات با استناد به یک نیاز فوری برای آماده شدن برای این مدت از این همه گیر و آینده شیوع ویروس.

طرفداران و برخی از DFL قانونگذاران حمایت گسترده لایحه, معرفی پنج شنبه که دولت افزایش نظارت از کمک زندگی می کنند خانه ها و ارتقاء بسیاری از دیرینه شیوه های است که آنها ادعا کرده اند کمک به بزرگ مرگ و میر در این خانه.

پیشنهاد پادمان نیاز به امکانات به تدوین برنامه های دقیق برای پاسخ به حاد ویروس های تنفسی مانند COVID-19. و آنها باید سایر مراحل مانند نصب دوربین در دستياران اتاق در صورت درخواست برای فعال کردن اعضای خانواده به نظارت بهتر مراقبت از خود.

این لایحه منع اخراج از زندگی کمک خانه در سلامت عمومی در شرایط اضطراری در پاسخ به افزایش شکایات دلخواه ترشحات در طول بیماری همه گیر. همچنین خواستار ایالت نیروی کار به آمد تا با راه هایی برای به حداقل رساندن مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات ناشی از ویروس های تنفسی در حالی که حفاظت از حقوق شهروندان.

“به خصوص در طول زمان از یک بیماری همه گیر خانواده ها نیاز به برخی از یقین است که عزیزان خود را در حال مراقبت” گفت: Rep. جینی Klevorn DFL-Plymouth نویسنده این قانون در مجلس و عضو دراز مدت مراقبت از کمیته. “آنها در خود را بیشتر آسیب پذیر است و ما می خواهیم به مطمئن شوید که تمام شهروندان از مینه سوتا نگهداری میشود.”

بسیاری از مینه سوتا را از 1700 ارشد مراقبت جوامع گرفتار شده بودند آمادگی با این بیماری همه گیر.

برخی از ارائه دهندگان آنقدر کوتاه در تامین اضطراری که آنها تا به حال برای قرار دادن تماس های صورت ماسک های خانگی و تبدیل فارغ التحصیلی جونس و باران ponchos برای استفاده به عنوان محافظ دنده. دیگر خانه فرار خطرناکی کوتاه در کارکنان به عنوان کارگران بیمار و یا در خانه مانده برای جلوگیری از آلوده شدن.

گسترده تست در امکانات از جمله نبود نورد تا اواخر ماه مه. در بالا از آن دولتی راهنمایی زمانی و چقدر بتواند در COVID-19 شیوع تغییر نگه داشته که پاشیدند سردرگمی و اضطراب است.

“COVID-19 در معرض سیستمیک کاستی و تعجب آور نبود کنترل عفونت پروتکل ها و منابع است که باید در یک مدت زمان طولانی پیش گفت:” کریستین Sundberg مدیر اجرایی سالمند صدای خانواده حامیان اصلی گروه حمایت از مصرف کننده لایحه حمایت از.

مشکلات شده اند به خصوص حاد در بسیاری از کوچکتر کمک امکانات زندگی که شبیه ساختمان های آپارتمانی با خدمات. برخی از این خانه ها که تنها یک یا دو یدکی اتاق ساختن آن غیر ممکن است برای منزوی کردن ساکنان آلوده جداگانه طبقه یا بال. سهم مردم راهرو حمام و اتاق ناهار خوری.

حدود 40 ساکنان یک مرکز کمک زندگی می کنند در Wayzata تخلیه شدند در مارس پس از COVID-19 جاروب از طریق صفحه اصلی آلوده اکثریت ساکنان و کارکنان و قتل دو نفر.

مینه سوتا وزارت بهداشت مقامات که تنظیم ارشد خانه باید ذکر تشویق نشان داده است که موارد و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس کاهش یافته است به طور قابل توجهی در دراز مدت مراقبت از امکانات. هفته گذشته دولت ثبت 13 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در دراز مدت مراقبت — پایین ترین سطح خود از اوایل ماه آوریل و پایین از یک تیره و تار بالا از 151 مرگ و میر در هفته سوم ممکن است.

حتی پس از این ویروس است که به دور از موجود است. در مجموع 324 زندگی کمک امکانات موارد گزارش شده از COVID-19 در میان ساکنان و کارکنان به عنوان از تاریخ 7 ژوئیه تا از 292 در امکانات از جمله دو هفته قبل دولت, سوابق نشان می دهد.

در Hugo, چندین خانواده هایی که عزیزان در Encore تسهیلات گفت: آنها گرفتار شده بودند در یک خلاء اطلاعات با هیچ یک از بازگشت تماس های خود را به عنوان COVID-19 جاروب از طریق یک داستان تسهیلات در ماه مه.

حداقل نه ساکنان درگذشت و در مجموع 18 کارکنان و ساکنان بیمار توسط ویروس, دولت, سوابق نشان می دهد.

سابق مراقبان که مشغول به کار در تاسیسات توصیف یک فضای پر هرج و مرج که در آن ساکنان اجازه داده شد تا سرگردان سالن بدون ماسک حتی پس از عفونت در حال گسترش است. لوازم شدند از جمله در تامین کوتاه مدت است که یک کارمند با استفاده از پول خود برای خرید دماسنج برای چک کردن ساکنان. در زمان آنها گفته شد فقط یک کارمند در سایت برای مراقبت به دو دوجین ساکنان بسیاری از آنها بیمار توسط ویروس.

“این چنین یک جامعه کوچک است که من حتی نمی تواند تصویر چگونه آنها می تواند جداگانه مردم” مبتلا به این ویروس Falk گفت. “ترس من این بود که اگر [COVID-19] تا کنون در آن وجود دارد, آن را آلوده همه است.”

مدیران در Encore که در عمل پنج زندگی کمک و مراقبت از حافظه امکانات را پاسخ نمی دهند به تکرار پیام های باقیمانده از هفته گذشته. به وب سایت سازمان گفت: ساکنان آن “لذت بردن از مراقبت از پشتیبانی یک خانه راحت, یک حس اجتماعی و امکانات مناسب.” همانطور که از دوشنبه این سایت ذکر نشده COVID-19 یا هر گونه اقدامات پیشگیری.

رزماری اولسون با این نسخهها کار به عنوان صندوقدار در یک فروشگاه مواد غذایی در Hugo و تا به حال 95 ساله و مادر زندگی می کردند که در Encore تسهیلات. او گفت که او تا به حال هیچ ایده که وجود داشته است شیوع زیادی وجود دارد تا زمانی که بستگان از دیگر سالمندان در Encore شروع به رها کردن توسط خود فروشگاه و ابراز غم و اندوه بر مرگ ناگهانی.

احساس خطر اولسون شروع به تماس با مرکز چندین بار در روز اما گفت که هیچ پاسخ وجود دارد. “این دیوانه کننده,” او گفت:.

در مه 24, مادرش درگذشت COVID-19 پس از هفت سال در خانه. هیچ مدیر در مرکز او گفت: به نام یا نوشته خود را برای ابراز تسلیت.

“من خیلی عصبانی بود و پس از نا امید” اولسون گفت. “اگر شما نه گفتن مردم که شما متاسفم که عزیزان خود گذشت و سپس شرم بر شما.”

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>