انکپلل شیمیدان سوخته به مرگ در Visakha حلال داروسازی شهر آتش Parawada

Category: کیمیا | No comments

ویساکاپاتنام: یک شیمیدان داشت سوخته به مرگ و دیگر جان سالم به در با 40 درصد سوختگی در آتش سوزی بزرگ که فوران در Visakha حلال Ltd گیاه در Ramky را جواهر لعل نهرو داروسازی شهر (JNPC), Parawada.

شیمیدان شناخته شد Kandregula Srinivasa Rao (40) بومی
از انکپلل شهر در شهرستان ویساکاپاتنام. سوخته بدن Srinivasa Rao داشت صبح روز سه شنبه در نزدیکی Visakha حلال Ltd. فرد مجروح Mallesh شده است معطوف به یک بیمارستان خصوصی در گاجوواکا برای درمان.

Visakha منطقه جمع آوری V Vinay Chand و شهرستان رئیس پلیس RK مینا گفت که آتش بدبختی در محل حلال’ بازیابی واحد Visakha حلال با مسئولیت محدود که بازیابی ضایعات حلال از شرکت های دارویی در JNPC.
Vinay Chand گفت که آتش سوزی در یکی از ستون ها در طی فرآیند بازیابی. بزرگ شعله های آتش شد محدود به Visakha حلال های با مسئولیت محدود و تنها آن را نمی به نزدیکی داروسازی واحد در JNPC.

پلیس گفت که چهار نفر در این سایت در زمان
این بدبختی. در ابتدا مقامات گفت که تمام چهار فرار به ایمنی. تنها یک کارمند Mallesh دچار سوختگی. اما در روز سه شنبه پلیس از شیمیدان Srinivasa Rao نزدیکی
این حادثه نقطه.

پلیس گفت: 12 آتش مناقصه فشرده شد به خدمات و وضعیت تحت کنترل در آورد. وجود ترس و وحشت در میان کارگران در JNPC و ساکنان اطراف JNPC به عنوان انفجار شنیده شد در یک
شعاع دو کیلومتر در دوشنبه شب و دود غلیظ و شعله های آتش فرا گرفته بودند در بدبختی گیرد.

این سومین عمده حوادث صنعتی در شهرستان ویساکاپاتنام در گذشته دو و نیم ماه. استایرن بخار نشت در LG پلیمرها هند Pvt با مسئولیت محدود (LGPI) در 7 مه 14 نفر کشته و بدبختی در Sainor زندگی علوم داروسازی شرکت در JNPC در تاریخ 30 ژوئن منجر به مرگ دو نفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>