Annie Leibovitz, Bashed برای سیمون Biles’ Vogue, عکس طرفداران و منتقدان تماس برای بسیاری از عکاسان

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Annie Leibovitz Bashed for Simone Biles Vogue Photos, Fans and Critics Call for More Black Photographers

عکس: کریگ Barritt (گتی ایماژ), مایک کاپولا (گتی ایماژ)

سیمون Biles اغلب مورد تحسین قرار گرفته به عنوان بزرگترین ژیمناست به جست و خیز بر روی زمین باز کرد تا برای رواج آن اوت پوشش داستانکه در آن او مورد بحث و آموزش (از هم اکنون) 2021 بازی های المپیک در طول یک بیماری همه گیر سرخوردگی او را با ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, سازمان سهل انگاری و خیلی بیشتر.

تبلیغات

پوشش تصویر به ضرب گلوله کشته شد توسط عکاس مشهور آنی Leibovitz, که برجسته 23 ساله در یک پرتقال سات بیش از یک طلایی پس زمینه زرد که نشان داد او دلخواهی عضلات پشت. Leibovitz همچنین عکس Biles برای یک سری از تصاویر کوچکتر. بسیاری از آنها انتقاد Leibovitz برای آنچه آنها را به عنوان بد روشنایی تکنیک که گرگرفتگی Biles’ غنی پوست. این منجر به تماس برای رواج به استخدام بیشتر سیاه و سفید از عکاسان به منظور جلوگیری از این مسئله است.

تبلیغات

“این @Simone_Biles شوت عالی بود اما من نا امید در چگونه بسیاری از عکاسان حرفه ای نمی دانم که چگونه به درمان پوست تیره” کاربر توییتر Nowlen روزنامه نوشت: در سایت های رسانه های اجتماعی در پاسخ به عکس همراه با ویرایشهای از همان عکس هایی که او می گوید که رنگ اصلاح شده در “کمتر از 10 دقیقه.”

“من فکر می کنم آنچه مهم است به خاطر داشته باشید این است که اگر چه در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد رواج این تاریخی است” او ادامه می دهد. “عکاسان در طول زمان را نادیده گرفته اند با دقت در گرفتن پوست های تیره; این که حتی به ایجاد رنگ خود فیلم.”

یک راه وجود دارد به شلیک به مردم از رنگ در فیلم است که تأکید خود را ملانین که Leibovitz همیشه نیست استخدام. چند کاربران توییتر اشاره کرد که او photoshoots با مردم رنگ در گذشته منجر به پوست خود به دنبال کسل کننده در دوربین. اما دیگران باید اذعان کرد که Leibovitz سبک به عنوان یک عکاس اغلب با بهره گیری از یک تیره ویرایش سبک است که برای همه کار نمی کند. با این وجود یک کاربر توییتر (اعتقاد ما) ضربه ناخن بر روی سر خود را مشاهده است.

تبلیغات

“…او را [افراد خود را] نگاه خوب” آنها نوشت. “او می تواند عکس سیاه و سفید از مردم با استفاده از سبک تاریک اما هنوز هم آنها را نگاه خوب و پر جنب و جوش.” ما قطعا موافق در اینجا.

شما چه فکر می کنید ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>