دهلی دادگاه کمک های مالی به قید وثیقه 150 Tablighi Jamaat از اعضای اندونزی

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: یک دادگاه دهلی روز شنبه به قید وثیقه به 150 اندونزیایی بودند که chargesheeted برای حضور در Tablighi Jamaat جماعت در اینجا گفته میشود در نقض ویزا هنجارهای غرقه شدن در فعالیت های تبلیغی غیر قانونی و نقض دولت دستورالعمل های صادر شده در پی COVID-19 شیوع.

مدیر ارشد شهری دادرس Gurmohina Kaur اعطا کمک به خارجی ها در تجهیز یک پیوند از 10 ، 000 تومان در هر.

متهم خواهد شد و فایل های خود را درخواست چانه زنی برنامه های کاربردی در روز چهارشنبه گفت: طرفداران Ashima Mandla, Mandakini سینگ و فهیم خان ظاهر می شود برای آنها.

زیر چانه زنی تقاضای متهم اقرار به گناه به جرم دعا برای کمتر از مجازات است. دادرسی کیفری کد اجازه می دهد تا برای درخواست چانه زنی در مواردی که حداکثر مجازات 7 سال حبس; جرائم تحت تاثیر قرار نمی به شرایط اجتماعی و اقتصادی جامعه و جرم است و نه علیه یک زن یا یک کودک زیر 14 سال است.

این خارجی ها حضور داشتند این رویداد در ماه مارس پس از آن در مارس COVID-19 نفر در سراسر کشور مشخصی پس از صدها Tablighi Jamaat, اعضای, بود که با حضور در جماعت مذهبی در Nizamuddin مرکز رویداد آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>