دلوت و میننتنکا شوراهای شهر تصویب ماسک حکم

Category: کیمیا | No comments

 

دلوت – ساکنان و بازدید کنندگان باید از ماسک در مکان های سرپوشیده بعد از شورای شهر شد, آخرین مینه سوتا نیاز به پوشش صورت در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در روز دوشنبه, Duluth اعضای شورا رای دادند به اتفاق آرا به نفع اندازه گیری که صورت گرفت ، قیمومیت خود باقی خواهد ماند تا زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz به پایان می رسد خود را محلی اضطراری اعلام شده است.

“من فکر می کنم آن را همیشه وظیفه ما برای قرار دادن امنیت عمومی و سلامت به عنوان اولویت ما” عضو شورای Arik Forsman گفت. “و این چیزی است که این فرمان در مورد, کاملا رک و پوست کنده. اما آن را نیز در مورد حفاظت از اقتصاد ما.”

یک تعداد انگشت شماری از دیگر شهرهای مینه سوتا از مینیاپولیس به وینونا گذشت اقدامات مشابه است. میننتنکا تایید تغییر در دوشنبه شب.

دلوت دستور می آید به عنوان Walz واکنش یک ایالت ماسک مورد نیاز شبیه به آنچه که بیش از 20 کشورهای دیگر در حال حاضر اجرا شده است.

ماسک صورت باید تبدیل به موضوع شدید بحث سیاسی در سراسر کشور و کشور به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان استدلال می کنند که چگونه به بهترین پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

اوایل روز دوشنبه مقامات بهداشتی دولت خواست کسب و کار مطابق با COVID-19 اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از تجدید حیات از عفونت است که مجبور کشورهای دیگر, یک بار دیگر, از, میله, رستوران ها و کلیساها.

“اگر شما به اطراف نگاه این کشور در حال حاضر ما ببینید که چه اتفاقی می افتد زمانی که هیچ یک باعث می شود این نوع از تصمیم گیری” عضو شورای Joel Sipress گفت. “بخشی از دلیل ما در این ظروف سرباز یا مسافر است که ما در حال حاضر بیش از حد بسیاری از افرادی که در این موقعیت مسئولیت شده اند مایل به این تصمیم است.”

موارد گزارش شده در St. Louis County شده است افزایش بیش از چهار هفته اخیر گفت: Amy وستبروک در این شهرستان بهداشت عمومی مدیر. بزرگسالان جوان بین سنین 20 و 29 شده است که بیشتر تحت تاثیر گروه سنی است. روز دوشنبه در این شهرستان تا به حال 238 موارد تایید شده.

کودکان کمتر از سن 10 سالگی نمی خواهد مجبور به پوشیدن ماسک در دولوت و نه کسانی که قادر به پوشیدن پوشش صورت به دلایل پزشکی. ماسک لازم نیست در حالی که مشتریان در حال نشستن و ناهار خوری در یک رستوران هر چند آنها باید پوشیده شده توسط کاربران راه رفتن را از طریق محل.

مردم خواهد شد مورد نیاز خود را برای پوشش دهان و بینی قبل از ورود به هر محیط داخلی و فضای باز به عمومی از جمله فروشگاه های شهر و اتوبوس و مکان های عبادت, موسسات آموزشی, تفریحی, امکانات, آپارتمان, لابی.

کسانی که مطابق با این حکم می تواند جریمه 100 دلار برای اولین جرم 250 $برای یک جرم دوم و $1,000 برای همه جرم پس از آن. متخلفان نیز می تواند در صورت تخطی از قانون تحت پیگرد قانونی قرار.

یک نظرسنجی از بیش از 150 کسب و کارهای محلی انجام شده توسط دلوت را بیشتر شورای شهر نشان داد 73 درصد از پاسخ دهندگان مورد علاقه فرمان. تقریبا دو سوم از کسانی که کسب و کار گفت: آنها در حال حاضر خواسته مشتریان به پوشیدن ماسک در محل خود.

اعضای شورا از دریافت صدها ایمیل در روزهای منتهی به جلسه روز دوشنبه از ساکنان در هر دو طرف از این موضوع است. Sipress گفت: در 6½ سال در شورا رای “یکی از آنهایی است که در وزن من به شدت.”

“آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر با این بحران بهداشت عمومی و بحران اقتصادی که آن را برانگیخته ممکن است جدی ترین وضعیت من تجربه کرده ام در طول عمر من,” او گفت:. “و آن را برای پایان دادن به هر زمان به زودی. بنابراین ما نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه ما در حال رفتن به آماده سازی و کار با هم برای استقامت از طریق این.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>