#FreeWoj روند چون ESPN اجازه نمی NBA توییتر باید چیزهای خوب

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled #FreeWoj Is Trending Because ESPN Wont Let NBA Twitter Have Nice Things

تصویر: ESPN

وجود زمان و مکان مناسب برای ادب, اما زمانی که یک سناتور جمهوری خواه عضو شورای نظارت مدت NBA برای “kowtowing به پکن” و “خروج پشتیبانی” از ارتش اعتماد و باور است که در جهان مشهور NBA خودی آدریان Wojnarowski—محبت شناخته شده به عنوان “Woj” برای کسانی از ما که غذا خوردن و نفس کشیدن زمین بسکتبال—با نمک.

تبلیغات

روز جمعه سناتور جاش هاولی (R-Mo.) اخراج کردن مسخره, باسن, ایمیل انبوه خشم در NBA تصمیم به اجازه می دهد بازیکن برای پوشیدن پیام های شخصی خود را کشباف پرداختن به عدالت اجتماعی:

حقیقت این است که تصمیمات خود را در مورد آن پیام ها به و اجازه می دهد که به سانسور—بسیار شبیه به سانسور تصمیمات CCP—آیا اظهارات خود در مورد ارتباط خود را ارزش. اگر حق با من—اگر NBA است که متعهد به ترویج CCP منافع نسبت به خود را جشن خانه ملت—طرفداران خود را شایسته می دانم که نظر شما. اگر نه به من ثابت کند اشتباه است. اجازه دهید بازیکنان خود ایستادن برای Uighurs و مردم هنگ کنگ است. اجازه دهید آنها را به ایستادن برای آمریکا اجرای قانون اگر آنها را انتخاب کنید. آنها را به انتخاب برای نوشتن “بازگشت آبی” خود کشباف. یا “پشتیبانی نیروهای ما.” شاید “God Bless America.” چه چیزی می تواند بیشتر از آمریکایی ها است ؛

تبلیغات

که Woj ارائه شده زیر پاسخ ایمیل:

Fuck you.

حتی اگر Woj را تلافی بود به طور کامل توجیه ESPN نیست دقیقا علاقه در مورد یکی از کارکنان آن پخش کردن یک سناتور آمریکایی.

“این کاملا غیر قابل قبول و رفتار ما چشم پوشی نمی کند آن را. آن را غیر قابل توجیه است برای هر کسی که کار برای ESPN به پاسخ در راه آدریان را به سناتور هاولی” ESPN گفت: در بیانیه ای. “ما در حال پرداختن به آن را به طور مستقیم با آدریان و جزئیات این گفتگوها باقی خواهد ماند داخلی است.”

ظاهرا “پرداختن به آن را به طور مستقیم با آدریان” به معنای تعلیق , سکس چرا که دقیقا چه اتفاقی افتاده است آخر این هفته—که به معنای شکستن اخبار مانند لیکرز گارد Rajon Rondo شکستگی انگشت شست خود را در روز یکشنبه در آمد از منابع دیگر.

تبلیغات

به عنوان شما می توانید انتظار NBA توییتر است که از طریق آن بدون شکستن اخبار—معمولا به عنوان “Woj بمب”—ارائه شده توسط پروردگار ما و نجات دهنده و به عنوان نتیجه #FreeWoj شده است یک روند موضوع از 51 ساله محلول به هوا نازک در روز جمعه. از همه مهمتر بازیکنان NBA شده اند عملا قطع بیش از هر یک از دیگر به اجازه دهید آن را شناخته شده است که در این موضوع.

تبلیغات

برای کسانی که بدانم چه مجازات برای Woj را clapback او هزینه, نیویورک پست گزارش که Woj خواهد شد benched و پرداخت نشده برای دو بلند, کون هفته—اما بله او خواهد بود به عقب در زمان برای NBA بازگشت در جولای 30. (نگاه خدا)

تبلیغات

ضمنا در حال حاضر خواهد بود زمان مناسبی برای دنبال ورزشی را شمس Charania به دلیل جایی که در جهنم چیز دیگری از شما میخوام خود را hoops اخبار رفع میشود ؟ ایسنا?

تبلیغات

#FreeWoj dammit.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>