گوگل در مذاکرات به انتخاب کنید تا 4 میلیارد تومان سهام در Jio می گوید: بلومبرگ

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: گوگل در “پیشرفته مذاکرات” برای خرید یک 4 میلیارد دلار سهام در Jio دیجیتال, سیستم عامل, بلومبرگ گزارش روز سه شنبه به عنوان عمده شرکت فنی نژاد به شیر به عظیم ملت بازار است.

ما فن آوری های غول پیکر بوده و در مذاکرات برای سرمایه گذاری در Reliance Industries’ Jio سیستم عامل بلومبرگ گفت: با استناد به منابع با اعلام “را به عنوان به زودی به عنوان در چند هفته آینده”.

این گزارش یک روز پس از گوگل مدیر اجرایی Sunder پیچای گفت: این امر سرمایه گذاری 10 میلیارد دلار در این کشور 1.3 میلیارد نفر بیش از پنج تا هفت سال است.

شرکت های خارجی باید صرف دهها میلیارد دلار در هند در سال های اخیر به عنوان آنها مبارزه برای یک قطعه از غول های آسیایی را رو به رشد اقتصاد دیجیتال.

در این سال به تنهایی بازیکنان اصلی از جمله Facebook, Intel, کوالکام و دیگران را شخم زده اند برخی از 15 میلیارد دلار به Jio سیستم عامل است.

Ambani هدف را بر ما غول های آمازون و والمارت (Walmart) در هند رو به رشد تجارت الکترونیکی در فضا.

غولهای گفت: در اواسط ماه ژوئن که تکیه کنگلومرا شد بدهی خالص پس از بالا بردن بیش از 22 میلیارد دلار در یک مسئله حقوق و فروش سهام در Jio سیستم عامل است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>