رشد متوقف شده’: افزایش در ایالات متحده عفونت بازدید دلتا با $5.7 ب دست دادن

Category: کیمیا | No comments

خطوط هوایی دلتا از دست 5.7 میلیارد دلار در طول یک سه ماه کشش در طول با کروناویروس همه گیر آوردن سفر به نزدیکی متوقف و هر گونه امید برای بازیابی شده توسط یک تجدید حیات آلوده آمریکایی است.

“رشد متوقف شده,” مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian گفت. “این در حال رشد بود در یک کلیپ از طریق ژوئن. ویروس متاسفانه او نیز در حال رشد است.”

باستین گفت: آن را بیش از دو سال برای خطوط هوایی به “پایدار بهبود” از ویروس ها و آسیب های آن در حال انجام است به اقتصاد جهانی است.

دلتا اولین بار است که ایالات متحده هواپیمایی به گزارش نتایج مالی برای May-طریق-ژوئن چهارم و تعداد آنها زشت است.

مسافران شبانه روزی دلتا هواپیما سقوط 93% از یک سال قبل از آن درآمد کاهش یافت 88 درصد و شرکت تنظیم از دست دادن بدتر از پیش بینی.

شرکت های هواپیمایی در حال انتظار برای کردند هزاران نفر از کارگران که فدرال کمک برای کمک به پوشش هزینه های حقوق و دستمزد اجرا می شود در اکتبر 1. Bastian برگزار شد امیدواریم که دلتا ممکن است برای جلوگیری از این کاهش به دلیل 17,000 از کارکنان آن را پذیرفته اند بازنشستگی زود هنگام و دیگری 35,000 خواهد شد در نظر گرفتن مرخصی بدون حقوق در طول ماه ژوئیه.

مهم ترین مالی اندازه گیری در کسب و کار هواپیمایی در حال حاضر پول نقد رایت که تعیین کننده چه مدت حمل و نگه می دارد پرواز در حالی که سفر باقی مانده است به شدت افسرده است. دلتا در حدود 19 ماه ارزش پول نقد و سرمایه گذاری کوتاه مدت در آن زمان رایت نرخ دلار 27 میلیون در روز.

بازگشت در ماه مارس دلتا فروزان شد از طریق نزدیک به 100 میلیون دلار در روز است. پس از آن متقاعد کرده 40,000 کارمندان را به مرخصی بدون حقوق و در آن پارک شده صدها هواپیما به صرفه جویی در پول در سوخت و تعمیر و نگهداری.

آنچه در حال حاضر در حال مسافران مایل به خرید یک بلیط.

“هدف ما این است که برای رسیدن به سود و زیان تا پایان سال, اما آن را به وضوح وابسته به این ویروس شروع به موجود دوباره” باستین در مصاحبه ای گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از آن است که خارج از کنترل ما است.”

مسافرت هوایی در ایالات متحده کاهش یافت و 95% از آغاز ماه مارس تا اواسط آوریل که در برخی از روزها کمتر از 100000 نفر سوار هواپیمایی هواپیما را از بیش از 2 میلیون نفر در روز از یک سال پیش از آن. که افزایش به بیش از 700 ، 000 در بهترین روز اما آن را به یک فلات در ماه جولای و همزمان با افزایش COVID-19 نفر در سراسر کمربند خورشید و جدید قرنطینه محدودیت در بازدید کنندگان به کشورهای مانند نیویورک که به تازگی گزارش خود را روز اول بدون COVID-19 مرگ است.

به حدود 60 درصد در پروازهای داخلی در دلتا را در مورد. ایران و آمریکا, don’t block صندلی و ایالات اجرایی به تازگی اخراج دلتا رویکرد به عنوان یک روابط عمومی شگرد.

— او می گوید مسافران بگویید هواپیمایی آنها ناراحت کننده شبانه روزی کامل هواپیما. رزرو پروازهای 100% “است نه آنچه دلتا در حال رفتن به انجام,” او گفت:.

دلتا وعده داده است به کلاه صندلی از طریق سپتامبر. 30. این محدودیت نمی ماند برای همیشه لطفا برای, اگر چه, چون شرکت های هواپیمایی نمی تواند پول با چند تا صندلی را اشغال کردند.

دلتا بستگی به سفر کسب و کار برای یک outsized به اشتراک گذاری آن درآمد و سود اما Bastian اذعان کرد که سفر شرکت کندتر خواهد بود برای بهبود یافتن از اوقات فراغت سفر به عنوان فرد در جلسات به جای زوم تماس.

دلتا دوم-از دست دادن سه ماهه در مقایسه با یک سال پیش سود $1.44 میلیارد دلار در طی چه به طور معمول قوی نجومی برای شرکت های هواپیمایی.

از دست دادن شامل بیش از 2 میلیارد دلار در نوشتن فراز برای ارزش دلتا سرمایه گذاری در Latam هواپیمایی, بزرگترین حامل در آمریکای لاتین و Aeromexico و ویرجین آتلانتیک. هر سه را برای ورشکستگی زمینه و یا معادل آن پس از عدم دریافت کمک مالی از دولت های خود را برای زنده ماندن این بیماری همه گیر. دلتا همچنین نوشت ارزش هواپیما که در آن تصمیم به بازنشسته.

به استثنای کسانی که در مورد دلتا گفت: آن تنظیم از دست دادن کار می کرد به $3.9 میلیارد دلار یا $4.43 هر سهم گسترده تر از $4.16 هر سهم به طور متوسط در یک FactSet نظرسنجی از تحلیلگران.

درآمد nosedived به $1.47 میلیارد دلار از $12.54 میلیارد دلار در سه ماهه مشابه در سال گذشته با داخلی و بین المللی پرواز رنج می برند و تقریبا برابر با رکود. اما کل درآمد بود و کمی بهتر از پیش بینی تحلیلگران بود.

متوسط پرواز در سه ماهه 34 درصد پر خیره کننده قطره از 88 درصد سال قبل است.

حتی با کمتر پرواز و کرسی کمتر پر دلتا قادر به سرپا نگه داشتن قیمت ها. مسافران پرداخت می شود به طور متوسط 4 درصد بیشتر در هر مایل از آنها یک سال پیش از آن.

درآمد حاصل از حمل و نقل و SkyMiles کارت های اعتباری و برنامه های وفاداری کاهش یافته است اما نه به شدت به پول از بلیط.

– بخشی از $5.4 میلیارد دلار در فدرال کمک برای کمک به کارگران پرداخت از طریق سپتامبر. 30.

— از آن می تواند در پیدا کردن شرایط بهتر در بازار خصوصی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>