چگونه سنای آمریکا نامزد مایک Espy قصد دارد برای پیروزی در می سی سی پی


Democratic candidate for U.S. Senate Mike Espy speaks to reporters after voting at a polling place at Highland Colony Baptist Church, November 27, 2018 in Ridgeland, Mississippi.

نامزد حزب دموکرات برای آمریکا مایک Espy صحبت می کند به خبرنگاران پس از رای گیری در یک مکان سنجی در هایلند مستعمره Baptist Church تاریخ 27 نوامبر 2018 در ریجلند می سی سی پی.
عکس: درو Angerer/گتی ایماژ (گتی ایماژ)

مایک Espy آماده است برای برنده شدن در این زمان.

که اصلی ترین چیزی که او می خواهد شما را به دانستن در مورد اینکه چرا او 2020 آمریکا مسابقه از می سی سی پی متفاوت خواهد بود از آخرین رفتن در اطراف در سال 2018 است. او گفت که زمانی که او پرتاب کلاه خود را به ویژه در انتخابات آن سال به جای خروجی-سناتور تاد کوکران او به سختی تا به حال کارکنان و واقعی هر استراتژی برای برنده شدن در یک مسابقه ملی در طول یک دورۀ دو سال است. Espy, 66, همچنین می خواهد به شما یادآوری می کنند که حتی اگر او را از دست داده به شناخته شده نژادپرستانه Cindy-هاید اسمیت که با افتخار زد به عنوان مدرن روز Dixiecrat او بسیار خوب است.

تبلیغات

“ما تا به حال اساسا از آوریل تا نوامبر برای شروع یک کمپین برای جمع آوری آن را برای پیدا کردن کارکنان برای پیدا کردن پول برای شرکت رای دهندگان و من از زمان فرار رک و پوست کنده. که مشکل اصلی” Espy گفت: از مبارزات انتخاباتی خود در می سی سی پی در طول یک زوم ویدئو کنفرانس. “تفاوت بین آن زمان و در حال حاضر این است که حتی اگر ما از دست رفته در سال 2018 ما رو 47 درصد از رای ما هرگز متوقف [مبارزه]. در واقع من اعلام کرد که من که قرار بود برای اجرای دیگر سعی کنید به معنای واقعی کلمه در دسامبر همان سال.”

در سراسر جنوب, سیاه نامزدها مانند Espy به چالش کشیده اند این تصور که نامزدهای خود را برای ایالتی و ملی دفاتر خارج از دسترس است که کشورهای خود را بیش از حد افسار به میراث Dixie شود قابل دوام. استیسی آبرامز ثابت کرد که درست نیست در گرجستان توسط نزدیک به شکست دادن حریف که نظارت شایع رای دهندگان سرکوب تاکتیک در حالی که خدمت به عنوان وزیر امور خارجه. در فلوریدا اندرو Gillum آمد و ظرف کمتر از نیم درصد از شکست ران DeSantis های در حال اجرا مسلما سیاهترین کمپین از سال 2018 و در یک وضعیت که در آن میلیون ها نفر از مردمی بودند محروم از رای گیری (و هنوز هم در حال مبارزه برای که به حق این روز).

تبلیغات

چارلز بوکر در کنتاکی تقریبا برنده ابتدایی خود را در برابر امی مک گراث که دموکراتیک ایجاد پشتیبانی برای بیش از دو سال است. دوباره بوکر شد و او را در سیاه و سفید خود استقبال defunding پلیس و سیاست های مصرف بسیار دور-سمت چپ. کنتاکی است, می سی سی پی اما C. J. لارنس که بر اساس جکسون و بسیار متصل به فعالان و مقامات منتخب در دولت می گوید: “من فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن سولفات نشانه خوبی برای مایل Espy.”

لارنس مدیر عامل سیاه و سفید با هیچ مشروبی که بدرقه نوشابه سایت خبری گفت:. “من فکر می کنم ما آن را دیدم در مسابقات مانند چارلز بوکر مسابقه در کنتاکی و راه او انجام شده و من فکر می کنم او انجام شده به خوبی به اندازه کافی برای برنده شدن و اگر او همچنان به مبارزات انتخاباتی در این زمان در اطراف مانند Espy در برابر سیندی هاید-Smith او می تواند ضرب و شتم رند پل در سال 2022. من فکر می کنم این روش جدید” است که به مبارزه هرگز متوقف هنگامی که شما می آیند تا فقط خجالتی از پیروزی و یا به خوبی انجام با کمی نهادی حمایت و یا در کوتاه مدت متوجه.

Espy به راحتی برنده مارس دموکراتیک اولیه با بیش از 93 درصد از رای و پیروزی در تمام اما یک شهرستان است. یکی از عوامل کار در Espy به نفع است که 37.8 درصد از دولت ساخته شده است تا از ساکنان بالاترین از هر دولت است. در حالی که یک نظرسنجی اخیر است و او را با هشت امتیاز او یک فرمانده سرب با رای دهندگان بیش از هاید-اسمیت و همین نظرسنجی نشان می دهد پشتیبانی برای گسترش مدیکید توسط یک حاشیه 57 درصد به 22 درصد است. Espy شده است در حال اجرا بر روی تعهد به گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه مسیر او احساس می کند منجر به دسترسی بیشتر به بهداشت و درمان نسبت به کسانی پیشنهاد شده توسط بیشتر به سمت چپ متمایل سیاستمداران است.

تبلیغات

“من نمی نسبت به مدیکر برای همه” او به من گفت. “مردم شناسایی که با برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی. من فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما خصوصی سیستم هنوز درگیر است. چون همه من می دانم که دوست دارد خود را خصوصی پزشک. بنابراین من نمی خواهم به خطر اندازد که. من فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما گسترش خدمات پزشکی برای همه و نه آن را به یک منبع واحد سیستم. من مرتب کردن بر اساس مانند ایده رقابت با شما صادق باشد. من می خواهم به رقابت برای داروسازی. من می خواهم برای رفتن به کانادا و از کانادا به مواد مخدر سیستم قادر به رقابت برای مواد مخدر در اینجا در ایالات متحده است.”

یکی دیگر از تفاوت بین 2018 و در حال حاضر شورش های ناشی از کشتار مردم سیاه و سفید در دست پلیس است. Espy دیده شده است در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات نشان دادن حمایت خود را از معترضان چیزی که لارنس, این تحلیلگر سیاسی می گوید: باید در Espy را به نفع.

تبلیغات

“تنها پسر من بود با من و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به بیرون آمدن و رای دادن در ماه نوامبر گفت:” از ماه ژوئن در اعتراض به حضور او به خود جلب کرد که 3000 نفر. “من تو را دیدم ثبت نام رای دهندگان کیوسک. هر Black Lives Matter فرد جوان که صحبت در مورد ‘ما می توانیم مارس امروز اما ما باید به رای فردا.’ بله من نگران هستم که مغلوب ساختن پیشی جستن است در انتخابات. او است که او چه کسی است. من فکر می کنم او یکی از بدترین روسای جمهور ما تا به حال در تاریخ به صداقت.”

Espy گذاشته شد مسیر خود را به پیروزی در ماه نوامبر. او می داند که او نمی تواند برنده با رای به تنهایی تا او پس از رفتن سفید رای دهندگان در هر کجا که هستند. “مردم می گویند” من می سی سی پی, قرمز وجود دارد هیچ کس سفید را برای رفتن به رای دادن برای شما.’ که درست نیست” Espy گفت.” ما در حال حاضر آن دیده می شود. در سال 2018 ما 19 درصد از آرا. در می سی سی پی. ما نیاز به چهار درصد بیشتر ما نیاز به جایی حدود 22 درصد از آرا را به نفع خود. بنابراین ما 35 درصد سیاه مشارکت و چهار درصد سفید پوستان به رای من شما دنبال آن هستید در آینده سناتور از ایالت می سی سی پی.”

تبلیغات

برای مطمئن شود, مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم به شدت مورد علاقه را به نفع خود می سی سی پی است و او بسیار محبوب در دولت اما ریاست جمهوری سال تولید به مراتب بیشتر رای دهندگان از انتخابات میان دوره ای. و Espy ممکن است عوامل متعددی به نفع خود. می سی سی پی و پرچم خود را که شامل مؤتلفه آرم گرفته شده است و خواهد شد با یکی از جدید جایگزین چیزی که Espy است برای مدتی طولانی و نیز ممکن است نقش تعیین کننده با رای دهندگان که می خواهند برای دیدن دولت را به نوبه خود به دور از آن Dixie میراث در مقابل کسانی که رای دهندگان که می خواهید می سی سی پی به باقی می ماند به عنوان آن است.

تبلیغات

بسیاری از Espy چالش های ممکن است از افرادی که متهم هستند با حصول اطمینان از یکپارچگی رای گیری در سراسر کشور. Jones County, انتخابات, کمیساریای گیل هریسون ولش شکایت در Facebook که “سیاه پوستان” با داشتن تعداد زیادی از رای دهندگان ثبت وقایع و این که “مردم در می سی سی پی را به درگیر شدن بیش از حد” نشان می دهد که رای دهندگان هستند نه مردم.

“من اعتماد به روند رای گیری در خود و برای خود است که در آن سوالات در آمده” لارنس گفت. “من نمی دانم اگر ما می تواند اعتماد مردم شمارش آرا.”

تبلیغات

می سی سی پی امروز گزارش که دولت یکی از شش ایالت این کشور است که اقدامات برای اطمینان از رای دهندگان ایمنی در میان COVID-19 و همچنین یکی از معدود است که اجازه نمی دهد هیچ بهانه ای رای گیری از طریق پست و یا هیچ بهانه ای در شخص اولیه رای گیری.

Espy نیز در حال اجرا در برابر یک قرن از تاریخی نژادپرستی. دولت کنوانسیون از بیش از 100 سال پیش برگزار شد, در بخش, در هر “عبارت از یک حالت سابق فرماندار و سناتور آمریکایی, ‘از بین بردن n***er, از, سیاست,'” هر Vox. در اینجا است که یک جز از Voxof چگونه است که کنوانسیون اطلاع انتخابات ایالتی را به این روز:

می سی سی پی برگزار شد و یک قانون اساسی کنوانسیون بیش از یک قرن پیش به این کلمات یک دولت سابق فرماندار و آمریکا سناتور “از بین بردن n***er از سیاست.” یکی هنوز باقی مانده بازمانده از آن کنوانسیون است که از راه های غیر معمول دولت انجام آن انتخابات ایالتی.

برای ایالت موقعیت دیگر از سناتور آمریکایی می سی سی پی با استفاده از یک سیستم شبیه به کالج انتخاباتی است. این به اندازه کافی برای یک نامزد به سادگی برنده شدن در این ایالت رای مردم. بلکه آنها باید برنده هر دو اکثریت آرای مردمی و پیروزی اکثریت دولت 122 خانه دولت منطقه. اگر نامزد تخلیه هر دو از این موانع به خانه را انتخاب برنده از بالا به دو نامزد.

تبلیغات

به عنوان بورسی, گزارش, آن تاثیر نمی کند Espy مسابقه, اما آن را به شما بگویم که چه نوع از تاریخ پی ریزی اجرا خود را به سرنگون هاید-اسمیت یک مؤتلفه محبت خواه که در سال 2018 “شوخی” در مورد سرکوب رای “لیبرال مردمی” و حضور در یک مکان lynching.

“او رجعت به می سی سی پی” Espy گفت. “من باور دارم و من می دانم که من می سی سی پی, تغییر, می سی سی پی از وعده. در طول تمام حرفه ای که من برای کنگره صندلی در سال 1986 به راست در حال حاضر زمانی که من در حال اجرا برای سناتور ایالات متحده در سال 2020, من سعی کردم به نامزد تغییر می کند. می سی سی پی است آنقدر وعده آن را هرگز ملاقات کرد. آنچه من در تلاش برای انجام وقتی که من 30 ساله کنگره و در حال حاضر 66 سال نامزد سنای آمریکا است که عامل تغییر. هنگامی که شما در نگاه اجتماعی و اقتصادی شاخص می سی سی پی است که همیشه در نزدیکی پایین. ما در نزدیکی پایین در بهداشت و درمان نتایج ما در نزدیکی پایین در دستیابی به امکانات آموزشی ما در نزدیکی پایین در درآمد سرانه و کسانی که در هر سه قاتلان بالقوه است.”

تبلیغات

Arekia بنت, مدیر اجرایی, می سی سی پی آرا گفت: ریشه که کمبود زیرساخت ها در دولت حزب دموکرات و همچنین مفاهیم که COVID-19 را در رای دهندگان ممکن است تضعیف مشارکت مردم است. اما او با اعتماد به نفس است که Espy تیم است که در ابتدا برای غلبه بر این موانع است.

“به نظر می رسد مانند Espy کمپین در حال کار برای اطمینان از مردمی اطلاع از سیاست های جدید و گزینه های که به دنبال گسترش دسترسی به رای دهندگان در انتخابات نوامبر. این حزب به طور کلی باید بیشتر مدبر به می سی سی پی. از طرف دیگر به عنوان همکار من Jarrius Adams آن قرار داده, ‘جالب آن زمان به یک فرد سیاه و سفید در حال اجرا برای دفتر در حال حاضر.’ وجود دارد یک فرصت برای درخواست تجدید نظر به مردمی که در راه های خلاق است که ما فکر نکرده در مورد قبل از این بحران بهداشت و درمان و Espy تیم است که بسیار روشن تاکتیکی و استراتژیک خود را در مورد پیام و رویکرد خود را برای رسیدن به Mississippians.”

تبلیغات

Espy نیز می آید به این سال 2020 آمریکا مسابقه با یک رزومه بی عیب و نقص. در سال 1986 او اولین فرد سیاه و سفید از می سی سی پی به خدمت در کنگره پس از بازسازی و خدمت در خانه تا سال 1993 زمانی که پرزیدنت بیل کلینتون منصوب و او را به عنوان وزیر کشاورزی. او اولین و تنها فرد سیاه و سفید برای نگه داشتن پست. یکی از قابل توجه ترین قانونی دستاوردها به عنوان یک کنگره بود که بیل او حمایت, به نام پایین تر می سی سی پی دلتا توسعه عمل می کنند که با تمرکز بر ایجاد شغل کسب و کار برنامه های توسعه و زیرساخت نیاز دارد. این امر در نهایت تصویب و به قانون امضا شده توسط رونالد ریگان.

یک وکیل توسط آموزش و تجارت متخصص در پست خود-سیاسی حرفه ای Espy می گوید او را با استفاده از تخصص خود را در حال توسعه در آفریقا به چالش چین در حال رشد و نفوذ در این قاره.

تبلیغات

“پس از من به سمت چپ وزیر کشاورزی دفتر من شده و در تقریبا در هر کشور آفریقایی برای یک دلیل و یا یکی دیگر از” او گفت:. “یا به صحبت می کنند و یا برای هدیه و یا تجارت و در همه جا من وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از نفوذ چینی. آنها به در آمده و آنها مشغول آفریقایی رهبری این کشور برای ساخت یک پل یا برای ساخت یک بندر و یا به تجارت پیمان. آنچه آنها در حال انجام است ایجاد شبکه های سراسر جهان در حالی که ما رها شده جهان و جدا شده خودمان را به دور از همه این معاهدات. آنها شده ایم ساخت حضور خود را در جهان که در آن وقتی که می آید زمان برای زمانی که ما علت بن بست در زمانی که کشور با شناسایی U. S, شناسایی با چین, من فکر می کنم که ما از دست دادن است.”

به عنوان دور به عنوان برنده سنا نژاد Espy می خواهد برای تقویت ضعف لینک در دولت خود را آنچه که او خواستار “کسانی که در پایین سوم” کيفيت زندگی و عوامل: آمریکایی های آفریقایی تبار.

تبلیغات

“من در برابر ثروتمند اما من برای فقرا” او گفت:. “این چیزی است که من همیشه انجام داده ایم چرا که اگر شما آنها را کمک و ساخت آنها زیربنای آنها الهام بخش آنها را به آنها منابع است. چه James Brown می گویند ؟ “من نمی خواهم هیچ کس به من چیزی فقط با باز کردن درب و من آن را به خودم.'”

Espy روشن می سازد که هر کس در می سی سی پی را ببینید زندگی خود را بهبود زیر زمان خود را به عنوان یک سناتور اما روشن ساخته است که او احساس می کند نامزدی خود را کمک خواهد کرد ،

تبلیغات

“من می خواهم به ارائه ظرفیت برای آنها خود را بلند بالا” Espy گفت: “به طوری که آنها می تواند وارد جریان اصلی جامعه و بسیاری از آنها در حال رفتن به آفریقایی آمریکایی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de