Illustration for article titled Is Chance the Rapper Secretly Just A Human-Sized Sheet Cake? (Probably!)

عکس: Jonathan Daniel (گتی ایماژ)

Chance the Rapper یک رپر که raps مورد مرتب کردن بر اساس چیزهایی که شما می خواهم انتظار یک رپر با “رپ” در رپ به نام رپ در مورد. اگر شما آشنا هستند با او و یا کار خود را بهترین راه برای توصیف او و آن را “به شدت جدی است. فکر می کنم از یک مدرسه تجارت پذیرش مشاور که همچنین ای در کنار گاهی اوقات. موسیقی خود را—که من واقعا لذت بردن از—چیزی است که شما برای گوش دادن هنگام رانندگی مادر خود را به مراسم کمک های اولیه.

تبلیغات

من نیز بر این باورند که اگر فرصت شد به طور تصادفی بریدن انگشت خود را در حالی که برش پرتقال—و بله, من برخی از احتمال کاهش پرتقال به جای پوست کندن آنها را—او را نه خونریزی. به جای یک منحط قطعه وانیل کیک لایه slathered در وانیلی کرم گراوند خواهد بود را نشان داد. و ما می خواهم تمام شود فریب خورده،. و هم گرسنه. ما می خواهم می خواهم فرصتی برای کاهش بیشتر پرتقال و قطع انگشتان بیشتر به فاش کردن اطلاعات بیشتر در کیک.

که Chance the Rapper است که در واقع یک کیک فرد آشکار است هنگامی که شما در نظر واقعیت است که 1. کیک افراد وجود داشته باشد و 2. Chance the Rapper یکی از آنها است. پس از تحقق این بازدید شما حمایت خود را از Kanye West ریاست جمهوری پیشنهاد بیشتر حس می کند. اگر شما بر این باورند که شانس رپر واقعی انسان از انسان واقعی پدر و مادر با ریشه های عمیق سیاسی و احساسات همه چیز کاملا نمی اضافه کنید. اما در حالی که کیک می تواند خوشمزه و پر کردن و غنی و گاهی اوقات حتی سکسی, کیک, dumb است. کیک هرگز به مدرسه رفت. کیک نمی توانید به عنوان خوانده شده. کیک نمی دانم پایتخت ایالت ایلینوی است. و یا حتی که Illinois نام جای او اتفاق می افتد به نشستن در و که از این محل نیز یک چیز به نام یک “سرمایه” است. کیک احتمالا شاهد کنی نام و فقط فکر کردم که باید چگونه شما طلسم کیک. کیک به معنای واقعی کلمه نه مغز. فقط شاید sprinkles گاهی اوقات.

تبلیغات

اگر شما هنوز هم در شک و تردید را از خود بپرسید اگر شما حتی دیده می شود Chance the Rapper کیک خوردن. او به نظر می رسد منجر نوع کیک و دوستانه زندگی که در آن کیک-غذا خوردن—در غسل تعمید در طول دوش نوزاد و در حالی که قبل از بازی برای brunches—یک اتفاق به طور منظم. من حتی می توانید تصویر Chance the Rapper توفنده جشن تولد در Chuck E. Cheese, فقط به خوردن کیک. اما هیچ فیلم از او را به خوردن یک کیک. من استفاده می شود به فکر می کنم شاید بخاطر آن بود که او را فاقد گلوتن و یا چیزی.

اما در حال حاضر پاسخ روشن است: او نمی کند چرا که این امر می تواند آدم خواری.

Cakeabalism.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله