مبارزه با چاقو: Vivica A. Fox می خواهد کوئنتین تارانتینو بازیگران Zendaya به عنوان او ممکن است بیل را بکش 3


Vivica A. Fox, left, attends The Elton John AIDS Foundation’s Academy Awards Viewing Party on February 09, 2020 in West Hollywood, California.; Ambrosia Kelley in Kill Bill (2003); Zendaya, right, attends the 25th Annual Critics’ Choice Awards on January 12, 2020 in Santa Monica, California.

Vivica A. Fox, سمت چپ, در مراسم Elton John AIDS Foundation, آکادمی, جوایز, مشاهده در فوریه 09, 2020 در وست هالیوود کالیفرنیا.; Ambrosia Kelley در بیل را بکش (2003); Zendaya, حق, حضور 25 Annual Critics’ Choice Awards در 12 ژانویه 2020 در سانتا مونیکا ،
عکس: جان Sciulli/گتی ایماژ برای مارک های مغز و اعصاب (گتی ایماژ), فریز Harrison/گتی ایماژ (گتی ایماژ)

نام من است Tonja Stidhum و من بیل را بکش استن.

در واقع بعد از دیدن پایان دادن به این مبارزه توالی بین Vernita سبز (Vivica A. Fox) و عروس با نام مستعار بئاتریکس Kiddo (اوما تورمن) من بلافاصله آرزو داشت برای چه بود و بدیهی است که به می آیند و در آنجا بین بئاتریکس و Vernita دختر نیکی (Ambrosia Kelley).

Kill Bill Vol. 1 فیلم کلیپ مادر خود را به آن آینده / YouTube

پس از شکست Vernita عروس می ایستد در آستانه در مقابل نیکی که خیره به عنوان عروس به او می گوید: “این هدف من نیست برای انجام این کار در مقابل شما. که من متاسفم. اما شما می توانید از کلمه من برای آن مادر خود را به آن در آینده. هنگامی که شما رشد می کنند, اگر شما هنوز هم می خام در مورد آن منتظر می مونم.”

تبلیغات

بعد از دیدن Kill Bill Vol. 2 در سال 2004 من ترشح بزاق. من تا به حال شنیده شایعه پس از شایعه است که نویسنده-کارگردان کوئنتین تارانتینو می خواستم برای ادامه داستان از نیکی تمرکز بر اجتناب ناپذیر انتقام او را دقیق در عروس. جهنم او را خوش شانس توییتر نبود اختراع در آن زمان از آنجا که من می میرم @-ing او هر روز لعنتی درخواست زمانی که آن اتفاق می افتد.

“من فقط به حال شام با اوما تورمن شب گذشته” تارانتینو گفته اندی کوهن در سال 2019 مصاحبه. “ما در یک واقعا سرد رستوران ژاپنی. من یک ایده از آنچه من می خواهم با [‘Kill Bill Vol. 3’]. که همه چیز را در مفهوم. آنچه اتفاق افتاده است به عروس پس پس ؟ و آنچه من می خواهم به انجام?”

تبلیغات

“من فقط نمی خواهید به آمده تا با برخی از cockamamie ماجراجویی. [شخصیت] سزاوار نیست که” تارانتینو اضافه شده است. “عروس مبارزه طولانی و سخت است. من یک ایده در حال حاضر است که می تواند جالب باشد. من هنوز هم نمی توانست آن را برای کمی. این امر می تواند حداقل سه سال از هم اکنون. آن است که قطعا در کارت.”

با توجه به تنوع Vernita خودش, خانم, Fox یکی در حال حاضر poppin’ بازیگر در ذهن: Zendaya.

“بنابراین من رفت, Zendaya! چگونه داغ خواهد بود ؟ و این که احتمالا چراغ سبز این پروژه” روباه گفت: NME در مصاحبه اخیر است. “او و اوما هستند و هر دو بسیار قد بلند و آن فقط به لب و پا زدن و من او را دوست دارم.”

این همه با این فرض کلی نیست اقدام دیگر این است که…چرا که او به راحتی می تواند فقط تلافی نقش.

تبلیغات

“امیدوارم در حال حاضر ما می توانید قرار دهید که مانند ‘تارانتینو بازیگران, Zendaya!’ و جرقه علاقه خود را برای قرار دادن آن در مسیر سریع,” فاکس اضافه شده است.

به من گفت: من نگرانی بیش از این ممکن است سه گانه (به خصوص به عنوان تارانتینو بیان کرده است او قصد دارد بازنشسته به زودی) اما به من و بعد فورا رفت واز, مسن, من نمی تواند کمک کند اما اعتراف چگونه مردد هستم برای این اتفاق می افتد با توجه به آنچه که من آموخته ام در مورد او و رفتار او در مجموعه ای از طریق یک 2018 نیویورک تایمز از ویژگی های op-ed و مصاحبه با تورمن. ما می توانید به چگونه مرد سفید مدیران شده اند مورد تحسین قرار گرفته برای روش های غیر مستقیم خود را به “بهترین” از بازیگران, فقط برای کسانی اعمال می شود نوشته شده به عنوان دمدمی و یا بدتر هنوز, نابغه است. اما شاید یکی دیگر از وبلاگ برای یک روز دیگر.

تبلیغات

که گفت: من در تضاد. البته استن در من می خواهد این داستان گفته شود اما من فقط پذیرش به طور کامل امن و اعتماد مجموعه برای تمام بازیگران و خدمه درگیر…یا هیچ چیز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de