قانونگذاران برخورد بیش از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اورژانس قدرت در طول COVID-19

مینه سوتا نمایندگان مجلس به دولت بازگشت کنگره روز دوشنبه امیدوار به حل و فصل در ادامه حزبی تفاوت در پلیس مسئوليت عمده و عمومی این نسخهها کار بسته و چندین مالیات و هزینه های اقدامات است.

اما در ابتدا آنها مواجه بیش از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تصمیم به گسترش خود قدرت اضطراری برای 30 روز برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس یک حرکت که باعث شد دومین جلسه قانونی از تابستان فقط چهار ماه پیش از انتخابات نوامبر.

همانطور که انتظار می رود جمهوری خواه به رهبری سنا به سرعت به تصویب قطعنامه ای برای لغو این DFL فرماندار اورژانس قدرت که تبدیل شده اند گرفتار در مذاکرات بیش از پلیس اصلاحات و گسترده زیرساخت های استقراض بسته است. رای 36-31 تنها با یک نماینده مجلس, DFL ایالت کنت Eken DFL-دو دره عبور از خطوط حزب.

این DFL-کنترل خانه بعید است که به دنبال کت و شلوار ترک Walz را همه گیر احکام دست نخورده حداقل تا اواسط ماه اوت است.

دموکرات مجلس ملیسا Hortman گفت که او معتقد است فرماندار اورژانس قدرت حیاتی هستند به عنوان COVID-19 مورد افزایش سطح ملی یک روند است که باعث تشدید بحث های ملی در مورد ماسک های صورت و باز شدن مدارس در پاییز.

مینه سوتا جمهوری خواهان استدلال کرد که حتی به عنوان همه گیر ادامه وضعیت اضطراری به تصویب رسید.

“اورژانس بخشی از این بیماری همه گیر است” گفت: رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake رقیب که دولت عمل کرده و به سرعت شروع به ویروس و در حال حاضر نیاز به اقدامات احتیاطی در محل.

اما Hortman با اشاره به سنبله در ایالت های جنوبی مثل تگزاس که در آن کامیون های یخچال مورد نیاز برای ذخیره بدن چون morgues در ظرفیت هستند. “ما باید بسیار به طور جدی در نظر گرفتن آنچه در آن می تواند در آینده برای Minnesotans,” او گفت:. “پس اضطراری است که در هیچ جهات بیش از.”

Walz مشخص COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر در حال تحول اضطراری است.

“در زمان صلح و اضطراری که به ما ارائه ابزار برای صرفه جویی در زندگی و کاهش اثرات ویرانگر این بیماری همه گیر او گفت:” در بیانیه روز شنبه خود را گسترش اورژانس قدرت. “به عنوان موارد به موشک وار رفتن در کشورهای دیگر ما نمی توانیم اجازه گارد ما را در حال حاضر.”

هر دولت اما ویسکانسین است برخی از نوع مداوم اضطراری به منظور مقابله با COVID-19 با توجه به ملی انجمن فرمانداران داده ها از ژوئیه 1.

اختلاف بیش از اورژانس قدرت همچنان به تهدید اقدام در زیرساخت های تامین مالی بسته شناخته شده به عنوان اتصال لایحه. در دراز مدت دولت استقراض نیاز به supermajorities در هر دو مجلس به تصویب. مذاکرات مجلس رهبر اقلیت Kurt Daudt گفت: حزبی خودداری خواهد حمایت خود را از پیوند لایحه مگر اینکه Walz japanese, ژاپنی, پرستار اضطراری خود قدرت. که قرار است او را در تقابل با هر دو Gazelka و Hortman که می گویند این دو موضوع باید در ارتباط نیست.

Hortman گفت: او فشرده Daudt دوباره در پیوند لایحه صبح روز دوشنبه اما افزود: “من فکر نمی کنم او هنوز وجود دارد.” Daudt ساخته شده هیچ اظهار نظر عمومی در این لایحه دوشنبه.

قانونگذاران با توجه به بیش از 1.8 میلیارد در استقراض و هزینه برای حمایت از دولت محلی و تعمیر و بهبود پروژه های Hortman گفت. که شامل $1.35 میلیارد دلار در کل تعهد اوراق 300 میلیون دلار در بزرگراه اوراق قرضه $147 میلیون در تخصیص اوراق قرضه — 100 میلیون دلار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مسکن — و یکی دیگر از $38 میلیون نقدی.

پیوند بحث نیز به معامله را برای یک توافق کاهش مالیات کشاورزان و کسب و کار و همچنین به 58 میلیون دلار هزینه بسته بندی که شامل برخی از دموکرات ها ” مکمل اولویت های هزینه.

در حالی که قوه مقننه گفت: رهبران آنها نزدیک به یک معامله بر روی پیوند آنها باقی می ماند در مذاکرات بیش از پلیس اصلاحات. قانونگذاران در هر دو طرف پیشنهاد یک تخته سنگ از پلیس پاسخگویی اقدامات زیر مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید در روز یادبود, حادثه ای که موجب تظاهرات جهانی و ملی بررسی نژاد و عدالت اجتماعی است.

در حالی که یک جلسه ویژه در ماه ژوئن موفق به تولید هر گونه توافق قانونگذاران در هر دو طرف گفت: آنها هنوز در حال صحبت کردن هر چند تا حد زیادی از نمایش عمومی.

“ما نه کار متوقف شد که پس از پایان آخرین نشست ویژه” Gazelka گفت. “این احساس وجود دارد پیشرفت واقعی است که اتفاق می افتد وجود دارد.”

در میان بیشتر ستیز طرح جدید ایالت استفاده-از-نیروی مقررات طرح به 15 میلیون دلار صرف جایگزین policing, جدید داوری, قوانین افسران رو اخراج و اصلاحات به مینه سوتا هیئت صلح افسر استانداردها و آموزش. هر دو Hortman و Gazelka کاهش یافته است برای مشخص کردن مناطق خاص که در آن آنها را ساخته اند پیشرفت یا زده موافقت نامه پس از آخرین جلسه ویژه به پایان رسید در ژوئن 20.

Gazelka گفت: قانونی رهبران خود ادامه خواهد داد و درهای بسته مذاکرات کامل مجلس سنا و نه برنامه ریزی برای reconvene تا یکشنبه یا دوشنبه آینده بسته به عمل در خانه. در همین حال آمریکا برنامه ریزی شده برای پیشبرد پلیس اصلاحات و مطابق با طرح ها در خانه راه و وسیله کمیته در روز سه شنبه.

بحث از Walz اورژانس قدرت دوشنبه اغلب بر محور بازگشایی مینه سوتا مدارس در سال تحصیلی آینده. Walz گفت: برای تصمیم گیری در مورد مدارس در جولای 27. سناتور جمهوریخواه گفت: آنها می خواهند به بازگشایی مدارس و محلی اجازه می دهد انجمن ها و مدیران برای تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت COVID-19.

“برخی از کاربران به نظر می رسد فکر می کنم که یک فرد به نوعی توانایی درک آنچه 300 مدرسه در مناطق چهره” دیابت کارلا نلسون R-روچستر گفت.

دموکرات ها همچنین ابراز تمایل به باز کردن مدارس است. “اما ما باید آن را انجام دهد یک راه است که امن” گفت: رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, DFL – وودبری اشاره کرد که نیاز به اقدامات احتیاطی می تواند گران قیمت و پیچیده است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر