مینه سوتا نمایندگان مجلس به دولت بازگشت کنگره روز دوشنبه به امید جعل مرکب معاملات در پلیس مسئوليت بزرگ و عمومی این نسخهها کار بسته و چندین مالیات و هزینه های اقدامات است.

اما در ابتدا آنها مواجه بیش از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تصمیم به گسترش خود قدرت اضطراری برای 30 روز برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس یک حرکت که باعث شد دومین جلسه قانونی از این تابستان.

همانطور که انتظار می رود جمهوری خواه به رهبری سنا به سرعت تصویب قطعنامه ای برای لغو اضطراری خود قدرت. رای 36-31.

اما DFL-کنترل خانه بعید است که به دنبال کت و شلوار ترک DFL فرماندار همه گیر احکام دست نخورده حداقل تا اواسط ماه اوت است.

دموکرات مجلس ملیسا Hortman گفت که او معتقد است فرماندار اورژانس قدرت حیاتی هستند به عنوان COVID-19 مورد افزایش در سراسر کشور.

مینه سوتا جمهوری خواهان استدلال کرد که حتی به عنوان همه گیر ادامه وضعیت اضطراری را تصویب کرده است.

“اورژانس بخشی از این بیماری همه گیر است” گفت: رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake رقیب که دولت عمل کرده و به سرعت شروع به ویروس و در حال حاضر نیاز به اقدامات احتیاطی در محل.

اما Hortman با اشاره به سنبله در ایالت های جنوبی مثل تگزاس که در آن کامیون های یخچال مورد نیاز برای ذخیره بدن چون morgues در ظرفیت هستند.

“ما باید بسیار به طور جدی در نظر گرفتن آنچه در آن می تواند در آینده برای Minnesotans,” او گفت:. “پس اضطراری است که در هیچ جهات بیش از.”

Walz تکرار که COVID-19 در حال تحول است, اضطراری است.

“در زمان صلح و اضطراری که به ما ارائه ابزار برای صرفه جویی در زندگی و کاهش اثرات ویرانگر این بیماری همه گیر او گفت:” در بیانیه روز شنبه خود را گسترش اورژانس قدرت. “به عنوان موارد به موشک وار رفتن در کشورهای دیگر ما نمی توانیم اجازه گارد ما را در حال حاضر.”

هر دولت اما ویسکانسین است برخی از نوع مداوم اضطراری به منظور مقابله با COVID-19 با توجه به ملی انجمن فرمانداران داده ها از ژوئیه 1.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de