لرد راما نپالی واقعی ایودیا در هند: KP Sharma Oli

پس از ردی ادعا می کنند به سرزمین Lipulekh-Kalapani جدید در بحث نقشه نپال نخست وزیر KP Sharma Oli روز دوشنبه ادعا کرد که ایودیا زادگاه لرد راما است که در نپال و لرد راما شد نپالی.

“اگر چه واقعی ایودیا نهفته در Thori, شهرستان در غرب Birgunj هند ادعا کرده است که خداوند راما متولد شد وجود دارد. با توجه به این پیوسته ادعا می کند حتی ما اعتقاد بر این است که خدای سیتا ازدواج کردم به شاهزاده راما هند است. اما در واقعیت ایودیا یک روستا دروغ غرب Birgunj,” Oli ادعا کرد در یک رویداد سازمان یافته در نخست وزیر اقامت در کاتماندو.

نخست وزیر هم مقصر هند از تجاوز فرهنگی توسط “ایجاد یک جعلی ایودیا.”

“Balmiki آشرام در نپال و در این مکان مقدس که در آن پادشاه Dashrath تا به حال اجرا شده در این مراسم برای گرفتن پسر در ر. Dashrath پسر رم بود نه هند و ایودیا نیز در نپال” او ادعا کرد.

در تلاش برای نجات خود از انتقاد Oli سوال چگونه خداوند راما می تواند به جنکپور به ازدواج سیتا هنگامی که وجود دارد “به هیچ وجه” از ارتباطات است. او در ادامه گفت که آن را غیر ممکن است برای خداوند راما به جنکپور از ارائه ایودیا نهفته است که در هند.

“جنکپور در اینجا نهفته است و ایودیا وجود دارد و وجود دارد صحبت از ازدواج. وجود دارد نه تلفن و نه تلفن همراه پس چگونه می تواند او را می دانم در مورد جنکپور,” Oli گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de