هیچ درخواست برای ادامه ماندن در خانههای روشن Priyanka پس از پوری توییتهایی

دهلی نو: اتحادیه توسعه شهری وزیر Hardeep سینگ پوری در شنبه ادعا کرد که “قدرتمند” کنگره رهبر با او تماس برای درخواست سهم دولت ییلاقی که پریانکا گاندی Vadra به تخلیه به یک نماینده مجلس از حزب به طوری که او می تواند باقی بماند.

در پاسخ دبیر کنگره گفت که او ساخته شده هیچ گونه درخواست و که او را تخلیه خانه توسط اوت 1 به خواسته دولت است.

در جولای 1, دولت صادر اخراج توجه به پریانکا گاندی درخواست خود را به تخلیه 35, لدهی املاک ییلاقی قبل از اوت 1 به عنوان او دیگر واجد شرایط برای آن از پوشش امنیت و کاهش سال گذشته است.

“حقایق برای خود صحبت می کنند! قدرتمند کنگره رهبر با نفوذ در حزب به نام من در روز 4 ژوئیه سال 2020 در 12:05 بعد از ظهر به درخواست 35, لدهی و مستغلات اختصاص داده شده بود به یکی دیگر از شرکت MP به طوری که Priyanka Vadra باقی می ماند. بیایید نه sensationalise همه چیز لطفا” پوری گفت: در توییتر.

پوری را توییت پس از پریانکا گاندی به عنوان “جعلی اخبار” رسانه ها گزارش می دهند که او تا به حال به دنبال زمان بیشتری برای تخلیه خانههای ییلاقی.

“این خبر جعلی. من ساخته شده است هر گونه درخواست به دولت است. طبق اخراج نامه به دست من در 1st جولای من خواهد بود برگزاركننده دولت محل اقامت در 35 لدهی و مستغلات توسط 1st August,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

پس از اتحادیه های توسعه شهری وزیر, نظرات, پریانکا گاندی تصریح کرد که او را تخلیه خانههای ییلاقی در ماه اوت 1 و که او ساخته شده است هر گونه درخواست برای تمدید اقامت او در آن است.

“اگر کسی به نام شما آقای پوری من با تشکر از آنها را برای خود نگرانی و با تشکر از شما برای توجه شما و همچنین, اما آن را هنوز هم تغییر نمی کند حقایق: من را ساخته اند هیچ گونه درخواست و من در ساخت چنین درخواست” او هنوز توییتی.

“همانطور که گفتم من خواهد بود تخلیه خانه توسط 1st ماه اوت به عنوان مورد نیاز در اخراج, نامه,” او گفت:.

پریانکا گاندی پوشش امنیت و کاهش از نخبگان SPG (حفاظت ویژه گروه) پوشش به Z plus امنیتی توسط CRPF (مرکزی ذخیره نیروی پلیس).

کنگره سخنگوی Randeep سینگ Surjewala بیش از حد اظهار نظر در موضوع زیر پوری را توییت کرد و گفت پریانکا گاندی “دعوا بر مشکلات مردم و نیاز به هیچ سوغات خود را از ilk. بنابراین توقف لاف زدن unwarrantedly. این موضوع بسته است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de