مندوتا پل بازگشایی پس از کارور کانتی نمایندگان کشتن مردی که رهبری آنها را در پیگیری با گروگان

Category: کیمیا | No comments

کارور کانتی نمایندگان روز دوشنبه به ضرب گلوله یک مرد برگزار شد که یک زن در زور اسلحه در حالی که پیشرو در اجرای قانون از چند سازمان در یک پیگیری به پایان رسید که در مندوتا پل.

نمایندگان شات 29 سال پس از تلاش ناموفق او را وادار به تسلیم و آزادی زن او را به گروگان گرفته بر روی پل گفت: Carver County Sheriff Jason Kamerud.

حوادث گشوده حدود 12:45 a. m. هنگامی که Chaska پلیس نامیده می شدند به اقامت در 400 بلوک آجر زرد, دایره, در مورد اختلال. یک مرد داخل شد مسلح و تهدید به شلیک یک زن Kamerud گفت.

مظنون را در یک وسیله نقلیه با زن و پلیس به دنبال. افسران از چند سازمان پیوست و پیگیری به عنوان مظنون سوار در امتداد بزرگراه. 212 و دیگر بزرگراه. پلیس مستقر تایر-deflating خوشه به متوقف کردن این خودرو در مندوتا پل.

برای چند ساعت اعضای Tri-City تاکتیکی تیم متشکل از افسران از Shakopee, وحشی و پریر لیک ادارات پلیس و کلانتر دفاتر در ماساچوست و اسکات شهرستانهای “ساخته شده و تلاشهایی برای مذاکره و د-تشدید این وضعیت برای متقاعد کردن فرد به طور داوطلبانه تسلیم” Kamerud گفت.

متهم ادامه داد: برای برگزاری این زن قربانی در زور اسلحه در طول مذاکرات Kamerud گفت. او در نهایت به ضرب گلوله.

این زن را نجات دادند و احساسی بود پریشان شد اما نه مجروح Kamerud گفت.

نه نام مشکوک و نه قربانی منتشر شده است.

هر دو جهت از پل پوشا رودخانه مینه سوتا در نزدیکی مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی و قلعه Snelling تاریخی سایت بسته شد قبل از صبح ساعت شلوغی. مینه سوتا وزارت حمل و نقل 511 مسافر اطلاعات سایت گفت: پل بازگشایی شد فقط قبل از 5 p. m.

پل اصلی رفت و آمد مسیر برای رانندگان که در جنوب شرقی حومه. بسته شدن تحت تاثیر سفر بین Hwys. 5 و 13.

معاون که از کار اخراج شات قرار داده شده است در مرخصی اداری, یک روش استاندارد در افسر-درگیر تیراندازی. مینه سوتا اداره جنایی دلهره در حال بررسی است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>