مینه سوتا eyeing COVID-19 رای مثبت

مقامات بهداشتی دولت در حال نظارت بر افزایش رای مثبت از تست های تشخیصی برای COVID-19 در مینه سوتا است که طی هفته گذشته در قدم اهسته با افزایش موارد تایید شده — از جمله 403 گزارش روز سه شنبه.

دولت گزارش کرده است 43,170 شناخته شده عفونت با رمان کروناویروس که باعث COVID-19 و 1,510 مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی. کل شامل شش مرگ و میر گزارش روز شنبه که شامل سه Minnesotans از Anoka County و سه از شهرستان رمزی — همه حداقل 60 سال سن داشتند.

تعداد Minnesotans بستری برای COVID-19 کاهش یافته است روز دوشنبه به 236 — از جمله 107 افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه. هر دو در حال کمترین روزانه بیمارستان ارقام در مینه سوتا از اواسط ماه آوریل است.

نرخ آزمایشات با نتایج مثبت افزایش یافته و از 4 درصد دو هفته پیش به 4.7% در هفته گذشته, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم روز دوشنبه گفت:. که باقی می ماند و زیر دولت داشبورد آستانه 15 درصد است که نشان دهنده یک نگرانی اما مقامات بهداشت گفت: هر گونه افزایش می تواند نشانه آن است که این ویروس در گردش است به طور گسترده تر در مینه سوتا است.

در حالی که برخی از رشد در موارد تایید شده است به احتمال زیاد با توجه به تست تشخیصی فعالیت در طول هفته گذشته مقامات بهداشتی دولت نگران هستند که افزایش اخیر در مینه سوتا می تواند تقلید از الگوی بسیاری از جنوب و غرب متحده است.

آریزونا و تگزاس فلوریدا و دیگران دیدم اولیه افزایش عفونت در میان افراد جوان و نوجوان. آنها بعد از آن شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر زمانی که بزرگسالان جوان گسترش این ویروس به افرادی که در معرض خطر بیشتری با توجه به سن و شرایط بهداشتی اساسی. کالیفرنیا در روز دوشنبه دوباره دستور بسته شدن میله, رستوران ها و دیگر مکان های تجمع به دلیل افزایش COVID-19 موارد است.

مینه سوتا در مورد رشد در حال حاضر متمرکز شده است در بزرگسالان جوان و نوجوانان با ميانه سنی مورد تأیید انداختن به 37.6 سال است. تنها دو COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا را درگیر مردم 29 یا جوان حتی اگر آنها را تا بیش از 35 درصد از دولت را مورد شناخته شده.

افراد 70 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند 10 درصد از دولت موارد اما 81 درصد از مرگ و میر. خطر مرگ و بستری شدن در بیمارستان نیز بالاتر بوده است در میان افراد با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و بیماری های قلبی و در میان ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی. در میان تمام COVID-19 مرگ و میر تا کنون در همه گیر 1,175 درگیر ساکنان از امکانات است.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید