مینه سوتا مقامات بهداشت اصرار کسب و کار برای افزایش COVID-19 انطباق

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا مقامات بهداشت دوشنبه خواست کسب و کار مطابق با موجود COVID-19 حمایت برای جلوگیری از تجدید حیات عفونت باعث کشورهای دیگر برای بستن میله کلیساها و مقصد دیگر.

شیوع بیماری شامل 14 میله و 710 نفر در ماه گذشته نشان می دهد که برخی از کسب و کار نیست تا نیاز اقدامات احتیاطی مانند نگه داشتن مشتریان از هم جدا شده حداقل 6 پا برای کاهش انتقال از کروناویروس که باعث COVID-19, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت.

“خط پایین این است که ما نیاز کسب و کار به دنبال این دستورالعمل ها و مراجعان به احترام است که دستورالعمل ها وجود دارد که کسب و کار در تلاش هستند تا به دنبال” او گفت:.

درخواست تجدید نظر برای انطباق می آید که رژیم صهیونیستی. تیم Walz و دیگر مقامات بهداشتی دولت در حال حاضر با توجه به دستور نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک محافظ در مکان های عمومی.

مینه سوتا وزارت بهداشت در این بهار سازی به عنوان بسیاری از کارگران که ممکن است به تماس با ردیابی — که شامل شناسایی تماس نزدیک از افراد آلوده به هشدار آنها را به خطر — است اما کشیدن برخی از بازگشت به بهداشت محیط نقش به طوری که آنها می تواند بازرسی و آموزش کسب و کار مورد نیاز برای کاهش خطر COVID-19.

مینه سوتا در حال حاضر در مرحله بهتر از این بیماری همه گیر از اکثر متحده است. دو COVID-19 مرگ و میر گزارش روز دوشنبه به ارمغان آورد و دولت تلفات به 1,504 اما کمترين روزانه تعداد از آوریل 13. دولت همچنین گزارش داد که 247 نفر در بیمارستان بستری شدند برای COVID-19 روز دوشنبه و 114 از این افراد نیاز به مراقبت های ویژه. هر دو از این اعداد هستند و زیر امور خارجه اوج مجموع در ماه مه.

مقامات بهداشت در مورد اخیر سربازان ارتش در موارد مربوط به بزرگسالان جوان و نوجوانان ، دولت گزارش یکی دیگر از 499 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 روز دوشنبه آوردن این دولت در مجموع در این بیماری همه گیر به 42,772.

که در مجموع نشان دهنده 70 درصد افزایش از مورد تعداد در ژوئن 1, اما تعداد موارد مربوط به مردم 29 و جوان افزایش یافته 118% که در همان زمان قاب.

متحده مانند آریزونا و فلوریدا و تگزاس که در ابتدا دیدم این upticks در موارد میان بزرگسالان جوان و سالم در ماه گذشته در حال حاضر شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان در میان مسن و مریض تر بزرگسالان است.

جوان مردم در کاهش خطر شدید COVID-19 — تنها با دو مینه سوتا مرگ و میر مربوط به افراد جوانتر از 30 — اما می تواند “ناخواسته” به گسترش این ویروس به افرادی که مسن تر هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که آنها را بیشتر در معرض خطر مالکوم گفت.

“این چیزی است که ما رک و پوست کنده انتظار برای دیدن و همچنین در هفته های آینده است که دوم و نسل سوم انتقال از این بیشتر موارد اخیر” او گفت:.

مینه سوتا گزارش یک رای از هشت جدید آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 هر روز در هر 100000 نفر — بالاتر از خود هدف مورد نظر از پنج مورد در هر 100,000 نفر است.

متحده را در پاسخ به دوم امواج از موارد با محدودیت های جدید از جمله نوار تعطیلی در آریزونا و تگزاس.

کالیفرنیا در روز دوشنبه بسته داخلی رستوران ها و مکانهای تفریحی ایالت — و کلیساها و مراکز تناسب اندام و دیگر کسب و کار در 30 استان ها با سطح بالایی از ویروس انتقال است.

شهر شیکاگو مجموعه ای است نیمه شب زمان بسته شدن به صورت میله و همچنین نیاز مردم به سفر به این شهر به قرنطینه خود را برای 14 روز اگر آنها در حال آمدن از کشورهای جدید در مورد نرخ 15 در هر 100 ، 000 نفر یا بالاتر.

Walz است انتظار برای تصمیم گیری در این هفته که آیا برای پیوستن به بیش از 20 کشورهای دیگر در نیاز است که مردم ماسک به کاهش گسترش ویروس از طریق قطرات که مردم منتشر می کنند در هنگام سرفه و صحبت کردن و تنفس.

تصمیمات کلیدی فراتر از اختیارات خود را شامل اینکه آیا به اعمال آن در مکان های سرپوشیده تنها و یا در هر فضای عمومی که در آن مردم نمی توانند حفظ امن اجتماعی فاصله.

مالکوم گفت: مقامات دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در نظر گرفته شود هر قرنطینه در دستور مسافران از COVID-19 نقاط داغ. او افزود که مینه سوتا نیست استعفا داد و به دنبال کشورهای دیگر با موج شدید COVID-19 موارد اما این کسب و کار نیاز به مسئولیت های خود به طور جدی در حال حاضر که آنها در حال بازگشایی شد.

“ما می خواستیم به آنها را فرصتی برای سعی کنید که به عنوان مناسب که ممکن است,” او گفت:.

کافه ها و رستوران ها به عنوان مثال اجازه داده شد برای بازگشایی خود را در فضاهای بسته و در 50% از آتش-کد ظرفیت در 10 ژوئن به عنوان طولانی به عنوان آنها مورد نیاز کارگران به پوشیدن ماسک و فاصله جداول به طوری که گروه خواهد بود حداقل 6 فوت از هم جدا.

مقامات بهداشتی دولت را علنا نام 11 از 14 میله به شیوع بیماری های, اما نه نام سه با هفت یا کمتر از موارد COVID-19 ترسیم شده را به مشتریان خود. های اخیر اضافه شده به این لیست شامل دولی را میخانه در روچستر حلقه در مینیاپولیس و شهر باشگاه نوار در پراگ.

تناسب اندام, باشگاه, مکانهای تفریحی و کلیساها نیز مجاز به بازگشایی در ظرفیت محدود و با محدودیت های دیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس و اخیرا ورزشی جوانان سازمان اجازه داده شد برای از سرگیری فعالیت های تیم نیز هست.

سابق مدیکر مدیر اندی Slavitt شده است با نفوذ مراقبت های بهداشتی سیاست های صوتی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. این ادینا ساکن صحبت با مالکوم و Walz در روز یکشنبه و توصیه آنها را به داخل سالن بخش از میله خود را به طور کامل به دلیل reopenings در کشورهای دیگر شده اند و از نزدیک با COVID-19 مورد رشد.

“میله متاسفانه همه از مواد تشکیل دهنده است که شما نمی خواهید به” از جمله مردم فریاد بالا موسیقی و بسته بندی به هم نزدیک است.

انتظار تا زمانی که دولت به شماره نگاه بد به آنها نزدیک است خیلی دیر او اضافه کرد: به دلیل تاخیر زمان بین انتقال ویروس و ظهور بیشتر بیماری های تنفسی یک یا دو هفته بعد.

انباشت پرونده ها در COVID-19 تست تشخیصی منابع تنها کاهش بیشتر دولت را در زمان واقعی “دید” بیش از مورد رشد او اضافه شده است.

“ما نمی خواهد می دانم که برای دو هفته دیگر,” او گفت: “آنچه امروز اتفاق می افتد.”

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>