بیش از 100 تن از اعضای خانواده قربانیان خشونت های پلیس برای جمع آوری ملی و مادرش مارس در سنت پل, Minn.


Protesters gathered for the National Mother’s March and Weekend Against Police Violence on Sunday, July 12.

فعالان ملی و مادرش ماه مارس و آخر هفته علیه خشونت پلیس در روز یکشنبه, جولای 12.
تصویر: WCCO 4 (YouTube

بیش از یک هزار نفر در شرکت ملی مادر در ماه مارس و آخر هفته در برابر خشونت پلیس با راهپیمایی به ایالتی مینه سوتا در کنگره یکشنبه. کسانی که تظاهر کنندگان شامل اعضای خانواده بیش از 100 قربانیان خشونت پلیس بود که از سراسر کشور برای پیوستن به اعتراض در خیابان.

تبلیغات

CBS Minnesota گزارش که تعدادی از اعضای خانواده از شهروندان که از دست داده و زندگی خود را در دست افسران پلیس صحبت می کرد در این رویداد است. کسانی که سخنرانان شامل اشلی Quinones که شوهر 30 ساله برایان Quinonesبود به ضرب گلوله افسران پلیس در سپتامبر گذشته زمانی که او خارج شد ماشین خود را با برگزاری یک چاقو بعد از پیشرو پلیس در تعقیب آن او زندگی می کنند جریان از داخل ماشین خود را.

“این crappiest باشگاه است که شما همیشه می تواند بخشی از آن را بیشتر مورد نیاز باشگاه به بخشی از” اشلی گفت: در طول ماه مارس ، “ما خسته از گرفتن عدالت در خانواده های ما سزاوار است.”

تبلیغات

برخی از معترضان خواستار شدند برای عزیزان خود’ موارد به بازگشایی بعد از پلیس که منجر به کشته شدن آنها نیست متهم شده است.

“متاسفانه این حوادث جدا نمی. این سیستمیک اتفاق می افتد و آن نیاز به توقف” Tawanda جونز که از بالتیمور به صحبت می کنند به نمایندگی از برادرش تایرون غربگفت. “من می تواند در تمام طول روز و نمی خواهد به اندازه کافی نفس در بدن من به تماس از هر نام قربانی.”

کالبد شکافی در غرب به این نتیجه رسیدند که او از “آریتمی قلبی به علت قلبی هدایت اختلال سیستم پیچیده با کم آبی” پس از مبارزه با افسران پلیس در سال 2013.

“ده افسران در یک مرد غیر مسلح در برابر قتل و این چیزی است که آنها را” جونز گفت: در آن زمان. البته دادستان را نمی بینیم این است که راه و کاهش یافته است به پرونده اتهامات عنوان شده علیه.

تبلیغات

با توجه به CBS سابق NBA بازیکن رویس سفید با حضور در راهپیمایی با اعضای سازمان غیر انتفاعی 10K پایه و اساس است که سازمان چندین راهپیمایی در مینه سوتا پس از مرگ جورج فلوید.

“قادر به پاسخگویی به این مردم [که عزیزانشان را از دست داده به خشونت پلیس] در فرد در یک مکان و به اشتراک گذاری است که انرژی و روحیه از دست دادن اما همچنین قدرت بسیار ارزشمند است برای من” سفید گفت.

تبلیغات

شهرستان صفحات گزارش یکی از اولین سخنرانان در این مراسم بود که لیزا سیمپسون که 18 سال پسر ریچارد Risherکشته شد توسط پلیس لس آنجلس افسران در سال 2016. Risher فرار از ماموران که در حال نزدیک شدن به یک گروه از مردم حلق آویز در خارج از یک وات مسکن عمومی ساختمان. ماموران تعقیب Risher در پا و اخراج بیش از 60 دور در او و ضربه او دو بار او را به قتل در صحنه است.

سیمپسون همچنین معرفی دیگر اعضای خانواده که به صحبت می کنند و…بسیاری وجود دارد.

تبلیغات

از شهر صفحات:

همچنین از L. A. شد Dionne اسمیت-فراز مادر جیمز ریورا — گزارشی 16 ساله کشته شده توسط افسران که اخراج 29 دور به سرقت رفته ون او رانندگی — و والری ریورا از اریک ریورا — به ضرب گلوله توسط پلیس لس آنجلس و اجرای بیش از یک کنترل نشده ماشین گشت چرا که او تا به حال یک تفنگ اسباب بازی. از سنت لوئیس وجود دارد Toni تیلور از کری توپ جونیور, شات 21 بار به او فرار از پلیس.

لیست و در رفت. خانواده ها از نیویورک از سنت لوئیس از کلمبوس از Valero. یک گروه بزرگ از آتلانتا. اعضای خانواده از پلیس در قتل قربانیان ساخته شده است که اخبار بین المللی — Breonna تیلور Ahmaud Arbery, Philando کاستیا — در حضور, اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که مرگ و میر دریافت نکرده گسترده مورد توجه است.

“ببخشید من تشویق شده اند به سرعت این کمی بنابراین مردم نمی توانند دست خود را پرواز” سیمپسون در نهایت گفت: قبل از توزیع میکروفون به دیگر سخنران. “متاسفانه ما نمی قادر خواهد بود به تماس همه نام.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de