PBS اعلام جدید مستند لورا Ingalls وایلدر

Category: کیمیا | No comments

در فرهنگ آمریکایی گرفتن برفلد در “استادان آمریکایی” است که معتبر تر از برنده شدن یک جایزه اسکار و یک جایزه نوبل یا پولیتزر. شما می توانید به زودی اضافه لورا Ingalls وایلدر به این لیست محدود شده است.

PBS اعلام کرده است که آینده مستند در پرکاری بهترین و شناخته شده برای سرودن این “خانه کوچک در دشت” است. چندین میانه متحده ادعا می کنند او را به عنوان خود را دارند اما مینه سوتا ممکن است قوی ترین مورد است. Walnut Grove, Minn. خدمت تنظیم برای هر دو کتاب سوم, 1937 را “در بانک ها از آلو نهر” و محبوب تلویزیون سری که زد در ان بی سی از سال 1974 تا 1982.

PBS است و نه اعلام یک تاریخ اجرا برای “کارشناسی ارشد آمریکایی: لورا Ingalls وایلدر” اما در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم: یک فیلم خدمه شات فیلم در ماه ژوئیه گذشته در طول LauraPalooza جشن در Onalaska Wisc. مطبوعات مواد وعده هرگز قبل دیده می شود نامه و عکس و همچنین توصیفات از مورخان و کارشناسان ادبی.

ملیسا گیلبرت که ستاره دار در هر دو نشان می دهد تلویزیون و موسیقی اقتباسی بود که آن سال 2008 برتر جهان در اکلاهما است که در میان شرکت کنندگان. آلیسون Arngrim که بازی نلی در این سری بود و همچنین مصاحبه.

مدیر مریم است مکدونا مورفی که قبلا یک گروگان آمریکایی “کارشناسی ارشد” در “کشتن مرغ مقلد” نویسنده هارپر لی است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>