پنسیلوانیا افسران پلیس تحت بررسی پس از ویدئوها آنها را نشان می دهد با قرار دادن زانو در گردن


Illustration for article titled Pennsylvania Police Officers Under Investigation After Videos Shows Them Placing Knee on Mans Neck

تصویر: سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به Lehigh Valley

یکی فکر می کنم که به معنای واقعی کلمه همه چیز را که رخ داده است در طی چند ماه گذشته که منجر به افسران پلیس به طور فعال تلاش برای تبدیل شدن به مرکز و در عین حال یکی دیگر از ویدیو های ویروسی. اما ما در زمان تاریک بنابراین عقل سلیم است که از پنجره به بیرون و به جای آن ما باید به تماشای هر دو سفید مردمی و اجرای قانون دو را در رفتاری که کردم همه دیوانه در آنها در وهله اول.

تبلیغات

چنین است در مورد یک گروه از افسران در Allentown Pa. که با توجه به اخبار CBSشدند تصویری قرار دادن آرنج خود را و سپس زانو های خود را در یک مرد گردن در حالی که دستگیری او. این مرد به نظر نمی رسد به مقاومت در برابر در طول مدت این تصویری که فیلم برداری شده بود شب شنبه گذشته در خارج از قلب مقدس دانشگاه سنت لوک بیمارستان. این حادثه رخ داده است و تنها چند هفته پس از Allentown اداره پلیس منتشر شده جدید استفاده از زور در سیاست که ممنوع گردن محدودیت و chokeholds.

“این واقعا در مورد و آن را ترسناک در واقع چون در حال حاضر که سیاست های عمومی ساخته شده بود هنوز هم وجود دارد یک خرید. بنابراین آنچه ما انجام می دهند در اینجا ؟ چه نقطه در انتشار آن را اگر ما در حال رفتن به رعایت آن؟” سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به Lehigh Valley رهبر Justan پارکر گفت: CBS Philly.

تبلیغات

Allentown پلیس منتشر شد, بیانیه ای در مورد این حادثه بیش از آخر هفته ادعا ماموران در بیمارستان موضوع دیگری زمانی که آنها را دیدم در این ویدئو استفراغ سکندری در خیابان و مسدود کردن جلوی خانه به ER. این مرد که گفته می شود شروع به فریاد زدن و تف در افسران و کارکنان بیمارستان که در تلاش برای ارتباط برقرار کردن با او. “فرد ادامه داد: به noncompliant که مورد نیاز ماموران برای مهار فردی و بیمارستان اعمال تف سپر. مرد در سوال همراهی به بیمارستان برای درمان است. مرد تحت درمان قرار گرفت و بعد از آن منتشر کردند.” پلیس هنوز مشخص نیست که نام کسی دستگیر شده در این ویدئو.

اعتراض برگزار شد در خارج از ایستگاه پلیس در شنبه شب سیاه زندگی توجه به Lehigh Valley پس از این ویدئو نوشته شده بود خود را به Facebook صفحه. این تظاهرات حضور داشتند هر دو Allentown شهردار ری o’connell و رئیس پلیس گلن Grannitz. اوکانل یافت ویدئو “نگران کننده” و هر دو o’connell و Grannitz معتقدم که این موضوع باید مورد بررسی قرار گیرد. بیانیه منتشر شده توسط آلن تاون پلیس گفت: فیلم های بیشتری از این حادثه منتشر خواهد شد. هنوز هم برای برخی از معترضان این هزینهls مانند کافی گام های کودک.

“ما در حال انجام” پارکر گفت. “مردم فکر می کنم که آن را نمی تواند در اینجا اتفاق می افتد و آن اتفاق می افتد شده است و آن را دیروز اتفاق افتاده است. بنابراین به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de