Persona non کانادا: Long-running سفر بان کی مون نگه می دارد Minnesotans از شمال academist:: دانشجویان

Category: کیمیا | No comments

کریس Causey تنها می تواند به یاد این روزها در مورد انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیری و شنا و paddleboarding که او St. Paul خانواده در حال حاضر از دست رفته خود را در 22 هکتار در یک هوای بارانی, دریاچه, جزیره, که در آن, کانادا تابستان گرگ و میش زندگی طولانی و آهسته به شب.

“به نظر من آن بهشت بر روی زمین” Causey گفت: در هفته گذشته. “این زیبا ترین مکان در جهان است.”

اما برای او و دیگر Minnesotans منع شده اند از روح خود را پرورش کانادا lakeside خلوت در این کشور منع آمریکایی بازدید کنندگان برای خنثی کردن گسترش coronavirus و زاری و استعفای ادامه خواهد داد به رشد با عبور از فصل.

کانادا ممنوعیت اختیاری گذرگاه ها توسط آمریکایی ها شروع به 21 مارس به عنوان بخشی از نخست وزیر جاستین ترودو ماموریت برای ارسال بسیار مسری ویروس به بیشتر عقب نشینی است.

آن را پس از تمدید شده است ماهانه از طریق جولای 21, بدون هیچ نشانه ای است که بسیاری از اعضای کنگره از ایالت مینه سوتا و دیگر ایالت های شمالی غالب خواهد شد و در لابی آن را سست و یا لغو در مجموع در میان نگران افزایش عفونت در نقاط مختلف ایالات متحده است. اضافه کردن به که نظرسنجی اخیر از کانادایی نشان دادن حمایت قاطع برای گفتن در اوقات فراغت به دنبال آمریکایی ها: اقامت در خارج.

ترودو گفت: روز شنبه در یک کنفرانس خبری که مرز بحث “ادامه دارد” با ایالات متحده و “ما باید بیشتر به می گویند بعد از این هفته من مطمئن هستم.”

ضروری گذرگاه های همراه جهان با طولانی ترین مرز بین دو کشور مجاز برای کارگران مانند مراقبت های بهداشتی حرفه ای هواپیمایی خدمه و رانندگان کامیون در حال حرکت مواد غذایی و محصولات بهداشتی در هر دو جهت.

هنگامی که پس از ورود و آیا نشان دادن علائم COVID-19 یا نه واردان باید به طور مستقیم به مقصد خود را و قرنطینه برای 14 روز. اما کسی که صلیب به صورت منظم به صورت غیر اختیاری دلایل چنین پزشکی کارگر یا راننده کامیون به احتمال زیاد نمی تواند موضوع را به قرنطینه مورد نیاز است.

تلقی غیر ضروری برای یک ملت است شهروندان برای ورود به سایر کشور های زمین و دریا و هوا و یا راه آهن: گردشگری تفریح سرگرمی. و که شامل یک خانه تعطیلات.

“سفر به ثانویه اقامت تفریحی در طبیعت و در نتیجه اختیاری [و] نه یک دلیل معتبر برای ورود به کانادا گفت:” دنی فیشر سخنگوی کنسولگری کانادا در مینیاپولیس.

ربکا Purdy سخنگوی آژانس خدمات مرزی کانادا گفت: ملت و دولت در تلاش است به “محافظت از ساکنان کانادا [و] سهولت پتانسیل بار است که مسافران به دنبال ورود به صورت اختیاری و یا اختیاری هدف می تواند محل ما سیستم مراقبت های بهداشتی و کارگران خط مقدم آن.”

‘غیرقابل دفاع برای جوامع

Causey توصیف سوی غرب مشاهده از خود را “خارج از شبکه” مخفی گاه حدود 13 کلاغ-پرواز مایلی شمال آمریکا و کانادا مرز به عنوان “گسترده آب و myriad islands.”

نزدیک ترین همسایه است حداقل یک مایل دور. او گفت که او و دیگران در تماس ماندن در دریایی رادیویی “های پای, ی دستور غذاها, داستان های ماهیگیری به دنبال روشن شدن در کاریباژ قوانین و شکایت در مورد آب و هوا.”

کانادا و ورود ممنوع باقی می ماند قفل شده است و در محل 57 ساله و خالی لانه پدر سه نگه زبانه ها در اموال خود را از 500 مایل دورتر. او کسی در این جزیره بررسی هر هفته در کابین خود را در مجاورت روستایی و سازه های دیگر. او در گذشته وجود دارد در ماه مارس فقط قبل از سفر پرده سقوط کرد.

“بین موش قهوه ای سنجاب ها و خرس های سیاه و سفید وجود دارد خواهد بود در نتیجه برای صاحبان زمین است که قادر به تمایل به اموال خود گفت:” Causey که تخمین زده است که به طور معمول او را در این جزیره حدود یک سوم از زمان از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه اکتبر.

“من فقط می توانم به خودم اجازه می دهد به عقده روحی بیش از آنچه که خارج از کنترل من,” او گفت:. “به عنوان غم من مراقبت بیشتر در مورد افرادی که زندگی در آن [کانادا] جوامع و حفاظت از آنها است.”

برایان هیگینز از Wayzata در حال گذراندن تابستان به دور از چهار فصل محل در طول 100 فوت از lakeshore بین دریاچه جنگل به غرب و بارانی دریاچه به شرق است.

“من حدس می زنم من برو ماهی در دریاچه, Minnetonka” به جای ویکی دریاچه گفت: Higgins, در حال حاضر که او خریداری شده خود را برای اولین بار مینه سوتا, مجوز ماهیگیری در 13 سال است.

Higgins املای مورد او در نامه ای به عنوان یک جزء به کنگره ایالات متحده Dean فیلیپس به اجازه بازگشت به کانادا بنابراین او می تواند حداقل قرار دادن دور سنومبلس توده یونجه یا کاه چمن و دیدن آنچه که ممکن است خراب در یخچال.

این دموکرات در پاسخ به هیگینز که “محدود کردن توانایی شهروندان ایالات متحده را که به خانه های خود … شمال از مرز کانادا به مشاهده و مدیریت خواص آن لطمه می زند و نه تنها خود را در حیات اقتصادی بلکه از مهمان نوازی و گردشگری صنایع در این مناطق.”

فیلیپس پاسخ در ادامه گفت کارکنان خود را در تماس با وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) “و ادامه خواهد داد به کار در هر دو حزب به شیوه ای به مصلحت حل و فصل این موضوع است.”

در کنگره ایالات متحده پیت Stauber که در منطقه اجرا می شود در نیمه شرقی مینه سوتا-مرزی کانادا شده است لابی رهبری در هر دو کشور برای عبور از محدودیت ها کاسته شود.

این دلوت جمهوری خواه است که در میان بیش از دو دوجین خانه اعضا در هر دو طرف که با ارسال نامه ای هفته گذشته اقدام به DHS کمیسر چاد گرگ و همتای خود در کانادا, وزیر امنیت عمومی و آمادگی اضطراری بیل بلر تلاش برای بازگشایی مرز را.

“در ادامه به گسترش مرز محدودیت در 30 روز با فواصل غیرقابل دفاع است برای جوامع که از هم جدا شده اند از خانواده و قادر به تمایل به اموال خود را برای بیش از سه ماه” در این نامه از Stauber و همکاران خود را به عنوان خوانده شده. “ما می خواهیم که ایالات متحده و کانادا بلافاصله سادگی یک چارچوب جامع برای مرحله به مرحله بازگشایی مرز … به منظور بازگرداندن اجتماعی پیوند است که جزء دو کشور است.”

کاترین Cuplinskas سخنگوی کانادا آمادگی اضطراری وزیر کاهش یافته است در یک e-mail ارز در اواخر هفته گذشته به آدرس سرنوشت ممنوعیت سفر اشاره کرد اما “ما اولویت مطلق است سلامت و ایمنی کانادایی. است که چرا ما می خواهم برای روشن است که تصمیم گیری در مورد مرز کانادا ساخته شده توسط کانادایی ها.”

Collin, آشپز, از, مینیاپولیس, همدردی با کانادا تمایل به را دفع ویروس هر سخت تر از آن در حال حاضر است.

“من کاملا درک از کانادا چشم انداز گفت:” آشپز که خانواده 1¼ هکتار در بارانی دریاچه قرمز روده بای. “آنها بسیار پایین تر caseload از ما انجام دهد.”

این تابستان طبخ تصمیم گرفتند برای رفتن و 7 – و 5 سال دختران به Lost Lake فقط در غرب رودخانه عقاب در شمال ویسکانسین.

“دختران انجام شده است بسیار کمی از چیدن از هم جدا چه آنها نمی خواهم در مورد این محل” در مقایسه با معمول خود عقب نشینی در کانادا 44 ساله اطلاعات مشاور گفت. “آنها می خواهند خود را از تخت تختخواب سفری.”

نرخ جدید کروناویروس عفونت همچنان به شاقول در کانادا است که ثبت بیش از 108,000 موارد coronavirus و تقریبا 8,800 مرگ و میر. موارد جدید به اوج خود رسید و در 2,760 در مارس 3 به پایین از 221 روز شنبه.

در مقابل کل coronavirus عفونت در ایالات متحده رسید به حدود 3.3 میلیون نفر است. مرگ و میر در ایالات متحده در حال بالا رفتن به شدت نیز در حال حاضر با شکوه 135,000.

“هنگامی که کانادایی ها دیدن تصویری از سواحل شلوغ و میله های زندان در آمریکا, من آنها را سرزنش نیست برای نگاه کردن به ما را با ترس گفت:” Causey, بخشی وقت بارانی دریاچه جزیره ساکن. “آنها در حال فکر کردن ‘هی ما شما را دوست داریم اما ما برای شما صبر کنید تا زمانی که این چیز عبور می کند.’

“تا آنجا که من می خواهم وجود داشته باشد و در حال حاضر سوگواری از دست داد این فصل من به طور کامل درک. … آنها hunkering پایین و واقعا در مورد آن هوشمند است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>