راهول گاندی جادوها عذاب می گوید در هند تاج شمارش عبور خواهد کرد 10 لاخ این هفته

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی در روز سه شنبه گفت: تعداد کل coronavirus موارد در کشور عبور خواهد کرد 10 لاخ-علامت این هفته است.

او روز دوشنبه در مورد سوال این مرکز ادعا می کند در مبارزه با COVID-19 پرسیدن اگر هند بود که در یک “موقعیت خوب” در نبرد در برابر ویروس.

او شده است در انتقاد از دولت را از دست داده و وضعیت.

“در این هفته رقم 10,00,000 خواهد بود عبور در کشور ما” گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

کنگره رهبر همچنین برچسب زده شده یک گزارش خبری به نقل از این که رئیس چه کسی گفته بود که اگر گام های مشخص گرفته نشده coronavirus وضعیت در جهان خواهد به نوبه خود از بد به بدتر است.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) روز پیاپی در ناودان برخی از رهبران دولت برای فرسایش اعتماد عمومی با ارسال پیام های مخلوط در coronavirus و هشدار داد که شکست خود را به آنها را متوقف کند کشورهای فزاینده شیوع بیماری به معنای وجود خواهد داشت بدون بازگشت به حالت عادی برای آینده قابل پیش بینی.

با 28,498 تازه موارد ثبت شده در یک روز در هند COVID-19 شمارش به سرعت از گذشته نه لاخ روز سهشنبه فقط سه روز پس از آن عبور از هشت لاخ-علامت گذاری به عنوان با توجه به اتحاد وزارت بهداشت داده است.

کل coronavirus caseload در کشور رسید به 9,06,752 و مرگ و میر نصب شده به 23,727 با 553 نفر تسلیم شدن به این بیماری در 24 ساعت اطلاعات به روز شده در ساعت 8 صبح روز سه شنبه نشان داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>