راجستان بحران: Rahul, Priyanka در تماس با Sachin خلبان در تلاش برای جلب رضایت او

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: Top کنگره رهبران از جمله راهول گاندی و پریانکا گاندی در تماس با Sachin خلبان و در حال تلاش برای جلب رضایت او یک روز پس از راجستان معاون سانتی متر اعلام باز شورش علیه وزیر Ashok Gehlot منابع روز دوشنبه گفت:.

خلبان ادعا کرده است که Ashok Gehlot دولت در اقلیت است و او دارای پشتیبانی از بیش از 30 MLAs در 200 عضو مجمع.

با توجه به منابع بالا در کنگره رهبران کردیم به خلبان و خواسته اند او را به شورشی علیه وزیر. آنها همچنین به او اطمینان داد که نارضایتی او خواهد بود redressed در حزب سطح.

علاوه بر راهول گاندی و پریانکا گاندی و دیگر رهبران کنگره که آموخته اند به صحبت با خلبان در حال احمد پاتل سابق اتحادیه وزیر دارایی P چیدمبرم و AICC دبیر K C Venugopal.

از آن خواهد شد آنچه در این بحث.

منابع گفت: رهبران خواسته خلبان برای شرکت در یک کنگره مقننه نشست در جیپور اما او داده نشده است هر گونه تضمین.

خلبان که در دهلی نو شده است تماس گرفتن بسیاری از رهبران حزب. AICC دبیر مسئول برای راجستان Avinash Pande گفته است که خلبان بوده است, پاسخ به تماس ها و پیام های گذاشته شده اند با او.

خلبان مطرح شده یک بنر از شورش علیه Gehlot پس از عملیات ویژه گروه (SOG) راجستان پلیس با ارسال یک اخطار به او ظاهر می شود قبل از آن را در پرونده مربوط به “اسب-تجارت” از MLAs در دولت است.

این SOG ثبت شده FIR در این زمینه و همچنین با ارسال اعلامیه به وزیر, رئیس, شلاق زدن کنگره و برخی از وزرا و MLAs.

در همین حال کنگره کشیده از همه متوقف می شود برای صرفه جویی در آن دولت در راجستان و سانتی متر Gehlot است, تشکیل جلسه دولت و قوه مقننه ،

خلبان است که دولت و کنگره رئیس جمهور است miffed با Gehlot و ادعا کرده است که او نه در حلقه نگه داشته و در تصمیم گیری های کلیدی.

کنگره قانونگذاری حزب جلسه شروع شد و حدود سه ساعت بعد از برنامه ریزی با وزرا و MLAs دیدم علامت پیروزی به دوربین.

این کنگره گفت: 109 MLAs در حال حاضر حمایت وزیر Ashok Gehlot رد این ادعا توسط معاون وزیر و حزب دولت واحد جمهور Sachin خلبان که رهبر ارشد ندارد اکثریت است.

حدود 100 MLAs تا به حال راه می رفت به وزیر ارشد محل اقامت توسط 12.30 بعد از ظهر یک ساعت قبل از جلسه در واقع آغاز شده است.

اما برخی از MLAs در نظر گرفته شده نزدیک به خلبان شده اند تا پس از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>