تشکر. Ilhan Omar اولیه چلنجر Antone Melton-Meaux دارای گسترده ای را در مبارزات انتخاباتی پول

Category: کیمیا | No comments

میلیون ها دلار در حال ریختن به مسابقه اولیه برای سوتا پنجمین کنگره منطقه ای که در آن مخالفان به مینیاپولیس در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر سوخت رسانی بی سابقه ای افزایش کمک های مالی به او بالا دموکراتیک حریف سیاسی تازه وارد Antone Melton-Meaux.

Melton-Meaux یک وساطت وکیل که به تازگی در DFL صحنه در اواخر سال گذشته به چالش عمر گفت: او مطرح متناوب $3.2 میلیون بین آوریل تا پایان ماه ژوئن با 2 میلیون دلار پول نقد در سمت چپ بانک پیش از اوت. 11 اولیه. او به طور چشمگیری outraised عمر که در زمان در $471,624 در طول همان دوره زمانی. عمر به کمپین گفت که او تا $1,111,861 چپ در دست جلوتر از اولیه انتخابات.

به جمع آوری کمک های مردمی فاصله خواهد بود قابل توجه برای هر تازه وارد به چالش کشیدن یک وقت است, اما آن را به خصوص قابل توجه در یک مسابقه در برابر عمر یک دانشجوی سال اول دموکرات و عضو “تیم ملی” است که افزایش یافته است به شهرت به عنوان یکی از اولین زنان مسلمان عضو کنگره است. عمر خودش یک پرکار جمع آوری کمک در بخش سوخت با مشخصات ملی و بی شرم انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما عمر این مواضع سیاست و نه نادر توییتر فلپ با رئیس جمهور توانست او را محبوب هدف برای محافظه کاران و او مواجه شده است و انتقاد از رهبران یهودی و برخی از همکار دموکرات برای چند گذشته توییتهایی و اظهارات در مورد نفوذ سیاسی اسرائیل در کنگره است. عمر عذرخواهی پس از انتقاد که او با استفاده از ضد semetic استعارههای در نظرات او, اما او مجددا انتقاد او از “مشکل نقش لابی در سیاست است.”

افزایش کمک های مالی به Melton-Meaux آمد در بخشی از محافظه کار اهدا کنندگان و طرفدار اسرائیل و گروه حزبی NORPAC برگزار مجازی جمع آوری کمک برای Melton-Meaux است.

اما Melton-Meaux گفت: او را بدست حمایت از “در سراسر اقتصادی طیف” و همچنین از گروه های حزبی که به کمک اعضای هر دو طرف است. او گفت: عمر را در نظرات گذشته کاهش یافته اند او اعتماد با جامعه یهودی.

“ما شروع به در یک زمان هنگامی که مردم واقعا اعتقاد ما هیچ شات در این زمینه گفت:” Melton-Meaux. “به ما گفته شد توسط بسیاری است که ما نمی تواند آن را انجام دهد. استراتژی ما شده است واقعا ساده بودن صادقانه و شفاف و رفتن حق عمومی با یک پیام است که ممکن است نوع فرهنگی در حال حاضر و آن این است که مردم می خواهند رهبری است که نشان می دهد تا.”

در بیانیه ای عمر به کمپین گفت: “اکثریت قریب به اتفاق” از ترکیبات تایید از کار او در کنگره و کمک های مالی شد و در نتیجه مردمی و سازماندهی با میانگین سهم در آینده در 18 دلار.

“Rep. Omar شده است مبارزه برای تغییرات ساختاری به آدرس سیستماتیک نابرابری در آموزش و پرورش, بهداشت و محیط زیست و اقتصاد در خانه و در سراسر کشور. همین دلیل است که وال استریت و ایران اهدا کنندگان تهدید او گفت:” معاون مدیر ارتباطات Isi Kirshner-Breen. “مبارزه ما در مورد سازماندهی مردم است. که چه ترقی خواهان انجام دهد. و سازمان یافته مردم همیشه ضرب و شتم سازمان یافته پول است.”

Melton-Meaux پدید آمده است به عنوان برجسته ترین چهار DFL اولیه رقبا به عمر در حال اجرا بر روی پیام تمرکز بر نیازهای پنجم منطقه که شامل مینیاپولیس سنت لوئیس پارک ریچفیلد کریستال رابینزدیل, Golden Valley, جدید, امید, فریدلی یک بخش از ادینا.

این منطقه یکی از امن ترین دموکراتیک کرسی در کشور به معنی برنده اوت اولیه است اما برخی سر به کنگره در سال آینده. جمهوری خواهان را تایید جنوب مینیاپولیس تاجر توری جانسون در مسابقه.

Melton-Meaux برداشت تا برجسته تاییدیه در مسابقه اولیه از حقوق مدنی فعالان جوزی جانسون و Nekima لوی آرمسترانگ دره طلایی شهردار Shep هریس سابق آمریکا وکیل اندی Luger و دیگران.

اما عمر امن DFL حزب را حمایت در این مسابقه در مارس و حمایت از برجسته دموکرات مانند دادستان کل کیت الیسون که قبلا برگزار می شود پنجمین منطقه صندلی در کنگره است. روز دوشنبه Omar کمپین اعلام حمایت از مینه سوتا مجلس ملیسا Hortman که خدمت با عمر طول یک ترم در قوه مقننه و معاون نانسی پلوسی.

با وجود فشار از Pelosi سال گذشته برای عمر به عذر خواهی پس از نظرات او در مورد Isreal دو شده اند مکرر متحدان در واشنگتن است.

همکار عضو تیم ملی و دموکرات در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز نیز مواجه متعدد رقبا در مقدماتی حزب دموکرات در انتخابات ماه گذشته از جمله سابق دیرین CNBC خبرنگار و لنگر میشل Caruso-Cabrera.

Ocasio-کورتز غالب با وجود مشابه انتقادات که او بیشتر متمرکز بر روی مشخصات ملی از او تشکیل شده است.

 

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>