برخی از Shipt کارگران برنامه ریزی برای راه رفتن به دلیل تغییر مدل پرداخت

Shipt کارگران در مناطق مترو در سراسر کشور طرح به “راه رفتن” مواد غذایی خود را-تحویل مشاغل روز چهار شنبه پس از شرکت اعلام کرد پرداخت-تغییرات ساختار است که برخی می گویند می تواند به طور چشمگیری کاهش می دهد چقدر پول آنها درآمد.

Shipt — که متعلق به مینیاپولیس مبتنی بر هدف و دسته خود را تحویل — روز دوشنبه گفت که آن را از طریق پست الکترونیکی کارگران در حدود یک دوجین از مناطق مترو در اواخر هفته گذشته به آنها اطلاع از جدید پرداخت ساختار مجموعه را به اثر جمعه در شهرستانها از جمله دنور و شیکاگو تمپا و پورتلند.

شهرهای دوقلو است که یک تست بازار است. اما Shipt گفته است که قصد دارد در نهایت اتخاذ این مدل در همه بازارهای آن در ماه های آینده و پس از آن در ابتدا شروع به آزمایش ساختار جدید در یک تعداد انگشت شماری از مناطق در ماه ژانویه است.

Shipt مانند دیگر تحویل خدمات مانند Instacart و آمازون نخست دیده است یک افزایش در کسب و کار از شیوع کروناویروس در آمریکا به عنوان مشتریان بیشتر جلوگیری از در فروشگاه خرید.

در اوایل بهار Shipt اضافه شده 70,000 جدید کارگران به نگه دارید تا با تقاضا در هدف و فروشگاه های دیگر که برای آن ارائه می شود. کارگران پیمانکاران مستقل مانند Uber و یا Lyft رانندگان است.

برای سه ماهه اول این سال هدف فروش انجام شده توسط Shipt شد تا بیش از 300 درصد.

پرداخت جدید مدل قرار است به “حساب کاربری بهتر برای واقعی تلاش آن طول می کشد برای تکمیل و تحویل سفارشات” Shipt گفت: در یک وب سایت پست.

“ما خریداران پرداخت می شود باید بر اساس تلاش است که قرار دادن آنها در” Shipt سخنگوی مولی اسنایدر در مصاحبه ای گفت:.

مشتریان نمی خواهید برای دیدن یک تغییر در تحویل هزینه های اسنایدر گفت.

اما ویلی Solis یک Shipt کارگر از منطقه دالاس گفت که او به صدها نفر از دیگر Shipt کارگران سراسر کشور که مشغول به کار بودند در اولیه آزمون بازار و پرداخت شد به طور قابل توجهی کمتر تحت سیستم جدید است.

“در واقع آنها ویران شد در مورد چه مقدار پول به آنها از دست دادن” Solis گفت.

مردم از دیدن کل آنها پرداخت قطره 25 تا 50% بدون درک روشنی از فرمول است که استفاده می شود برای تعیین پرداخت محدوده Solis گفت.

است که چرا او کمک کرده است تا سازماندهی چهارشنبه پیاده روی, زمانی که کارگران نمی خواهد قبول سفارشات.

Shipt جدید پرداخت ساختار طول می کشد را به حساب عوامل مانند برآورد زمان تعداد آیتم ها در نظم و اوج خرید ویندوز برای محاسبه پرداخت. Shipt کارگران در حال حاضر پرداخت می شود در یک مدل است که عمدتا بر اساس یک درصد از کل هزینه های خرده فروشی سفارش.

بر اساس سیستم جدید Shipt گفت: کارگران پرداخت می شود بیشتر اگر منظور کل همین بود اما تا به حال در بیشتر موارد به جمع آوری. این الگوریتم نیز به حساب می گیرد تحویل در طول یک ساعت یک عجله به عنوان مخالف به یک درایو کوتاه زمان در اوج ساعت.

Shipt نمی کند و علنا به اشتراک گذاری آن دقیق پرداخت فرمول اما تحویل شرکت گفت: جبران خسارت متفاوت با منطقه مترو.

این مشکل برای Solis و دیگران این است که آنها نمی دانند که چه مقدار هر عنصر از خود پرداخت که وزن در حال کاهش شفافیت. در ماه مارس Solis سوار به San Antonio منطقه که در آن ساختار پرداخت شد و در حال حاضر در حال آزمایش و انجام برخی از دستورات را برای خود چگونه قابل پرداخت رها خواهد بود.

“مطمئن شوید که به اندازه کافی, من در زمان برخی از سفارشات و در مصرف آن سفارشات من دیدم پرداخت تفاوت” Solis گفت.

Shipt گفت وجود داشته است برخی از گزارش ها از پایین پرداخت در محدوده بازار که در آن این شرکت در ابتدا آزمایش به روز شده مدل پرداخت اما آنها نتیجه یک “مشکل فنی” است که ثابت شده است.

آن را سخت به بگویید که چگونه بسیاری از Shipt کارگران در شهرهای دوقلو را شرکت در چهار شنبه پیاده روی کردن. یک Facebook گروه محلی Shipt کارگران نشان داد که تنها تعداد انگشت شماری بحث در مورد تغییرات با پوستر و تاکید کرد که این تغییرات اتفاق می افتد در مینه سوتا است.

در آوریل Shipt کارگران در صحنه یکی دیگر از پیاده روی به تقاضا خطر پرداخت و بیشتر دسترسی فوری به صورت ماسک و دیگر دنده محافظ. برخی از خریداران همچنین شرکت در دومین پیاده روی در روز اول ماه مه ، Shipt به پاداش در اوایل ماه آوریل و اوایل ماه مه به آن فعال ترین خریداران.

 

نویسنده کارکنان لیز سایر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de