سوندار پیچای اعلام کرد گوگل 75,000 تومان کرور روپیه صندوق هند اقتصاد دیجیتال

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در روز دوشنبه اعلام کرد سرمایه گذاری 75,000 تومان کرور روپیه در هند بیش از 5-7 سال آینده از طریق ‘گوگل برای هند Digitisation صندوق’.

پرداختن به گوگل برای هند رویداد پیچای ادعا که آخرین حرکت یک reflecion این شرکت اعتماد به نفس در آینده از هند و دیجیتال آن اقتصاد است.

“امروز من هیجان زده به اعلام گوگل برای هند digitisation صندوق. از طریق این تلاش ما سرمایه گذاری 75,000 تومان کرور روپیه یا دلار 10 میلیارد دلار در هند برای 5-7 سال آینده,” پیچای گفت: در یک صدای جیر جیر.

سرمایه گذاری خواهد شد با تمرکز بر چهار حوزه کلیدی از هند digitisation, او گفت:.

این شامل امکان دسترسی مناسب و اطلاعات برای هر هندی در زبان خود را از ساختمان جدید محصولات و خدمات مربوط به هند به نیازهای منحصر به فرد توانمند سازی کسب و کار به عنوان آنها همچنان به کشتی سوار در انتقال دیجیتال و اعمال نفوذ تکنولوژی و هوش مصنوعی خوب اجتماعی در حوزه بهداشت و درمان آموزش و پرورش و کشاورزی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>