جراح عمومی جروم Adams توضیح می دهد که دولت برگشت در پوشیدن ماسک صورت با مقایسه آنها به…کوکائین

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Surgeon General Jerome Adams Explains Governments Reversal on Wearing Face Masks by Comparing Them to...Cocaine

تصویر: چهره ملت حساب توییتر

از جراح عمومی که شما به ارمغان آورد “آیا آن را برای خود بزرگ مامان” می آید یکی دیگر از لحظه عمیق فکری نفخ شکم: که دولت معکوس آن موضع بر روی ماسک های صورت است نوع مانند زمانی که پزشکان به کوکائین به عنوان دارو.

تبلیغات

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز در مصاحبه با CBS’ چهره این کشور در روز یکشنبه بازبینی دولت فدرال دستورالعمل از اوایل ماه مارس که در آن مقامات از جمله Adams—به صراحت گفت: برای خرید ماسک صورت در پاسخ به کوروناویروس. به عنوان مادر جونز یادداشت Adams قبلا به نظر می رسد در بحث های سیاسی نشان می دهد در مارس 8, sans ماسک و گفت: میزبان مارگارت برنان که ماسک “انجام کار برای عموم مردم است.” این پیگیری به خود را زودتر درخواست تجدید نظر به این که او تحویل از طریق توییتر هفته قبل: “به طور جدی مردم — توقف خرید ماسک.”

آدامز graced نمایش دوباره و این بار با پوشیدن ماسک. به طور طبیعی برنان می خواستم به می دانم که اگر او شاید احساس…من نمی دانم یک اثر خفیفی از رنگ از پشیمانی در مورد همه چیز.

تبلیغات

آدامز پاسخ: به یاد داشته باشید هنگامی که ما استفاده می شود برای قرار دادن گاییدن, زالو در مردم ؟ Idk فرض shit وحشی می شود گاهی!

“این مهم است که مردم درک کنند که یک بار پس از یک زمان ما تجویز سیگار برای افراد مبتلا به آسم و زالو و کوکائین و هروئین برای مردم به عنوان درمان های پزشکی” آدامز گفت: در پاسخ به برنان سوال. “هنگامی که ما یاد بگیرند که بهتر از ما بهتر است.”

Pbbbbbbbtht. حداقل او با پوشیدن یک ماسک صورت?

بله استقرار پزشکی استفاده می شود به تجویز کوکائیناست که می تواند قدرتمند بیهوشی برای درمان همه شیوه ای از مشکلات در اواخر 1800s و اوایل قرن 20th. و بله, سیگار شد تجویز شده برای افراد مبتلا به آسم در حدود همان زمان, اما آنها نمی حاوی توتون و تنباکو. به جای آنها ساخته شده از انواع برگ اعتقاد به ارائه تنفسی امداد در زمان.

تبلیغات

در هر صورت هیچ یک از این مقایسه مناسب برای این موضوع در دست: یک ماسک صورت سیاست که داده شد و سپس معکوس, در هفته, در زمانی که کشورهای دیگر تجربه coronavirus همه گیر شد به صراحت مشاوره ساکنان خود را به پوشیدن ماسک. و به عنوان برنان یادداشت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بود تجزیه و تحلیل داده ها در مورد بدون علامت گسترش ویروس در اوایل فوریه.

دولت معکوس آن موضع بر روی ماسک در اوایل ماه آوریل پس از چه سی ان ان را به عنوان یک “گرم بحث داخلی” در مورد اثرات صدور چنین راهنمایی. برگشت آمد و پس از مطالعات نشان داد که بیشتر افراد بدون علامت بودند گسترش coronavirus از آنچه قبلا فکر می کردم (این مقاله نیویورک تایمز از مارس 31 فراهم می کند مفید کپسول زمان). اما بخشی از اختلاف نظر در میان مقامات فدرال تا به حال کمتر به علم از نگرانی در مورد رفتار عمومی.

تبلیغات

برخی نگران است که مشاوره آمریکایی به پوشیدن ماسک های صورت را از آنها اجتماعی فاصله به درستی. بی میلی به صورت ماسک ارشاد نیز ناشی از کمبود پزشکی-درجه ماسک برای کارگران بیمارستان و نگرانی در مورد اینکه آیا یک ماسک صورت راهنمایی بیشتر به خطر اندازد در دسترس بودن آن ماسک برای کارگران خط مقدم. در حال حاضر این کشور همچنان به نبرد خود موج اول از عفونت در بیمارستان کارگران هنوز تضمین شده نیست به تجهیزات حفاظتی آنها نیاز دارید—است که از داده ها و یا علم شکست آن یک مدیریت شکست.

این می شده اند پاسخ کامل اما نه جواب آدامز داد. و این واقعیت است که goddamn جراح لعنتی کلی از این ایالات متحده است که ناتوان از دادن راستگو unmuddled پاسخ به یک ساده, سوال مهم این است که بخشی از مشکل این کشور تا به حال با مدیریت خود همه گیر. این یک چیز به اشتباه و با صدای بلند اما زمانی که این فرصت را به می آیند درست (و صرفه جویی در زندگی می کند) مطرح می شود Adams—و دولت او با این نسخهها کار برای—نه فقط دریبل برخی از مزخرف و اجازه دهید هر کس دیگری آن را کشف کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>