Illustration for article titled The Five Men’s Sex Toys You’ll Meet in Life

تصویر: Jason لئونگ (دیگر)

دنیای مردان, اسباب بازی های جنسی نمایی رشد کرده از روز هنگامی که شل و ول پلاستیک blowup عروسک بود در مورد به خوبی به عنوان شما بودند کنه. و آن دسته که فقط نگه می دارد در حال رشد! اما با که می آید یک کل مشکل جدید: چه حتی در حال اینها چیزهایی است ؟ چه آنها انجام و چگونگی انجام آنها کار?? و کدام یک توسط یک حق برای شما???

تبلیغات

ما تلاش خواهیم کرد به پاسخ که با معرفی شما را به پنج مردان, اسباب بازی های جنسی شما در زندگی است.*

موجودی خوانندگان دریافت 20% تخفیف برای تمام Bellesa محصولات با استفاده از کد موجودی در پرداخت; الا Paradis ارائه می دهد خوانندگان ما 50% تخفیف محصولات خود را که به طور خودکار اعمال می شود به سبد خرید خود را.


کیر حلقه

Illustration for article titled The Five Men’s Sex Toys You’ll Meet in Life

تصویر: Dainis Graveris (دیگر)

تبلیغات

کیر حلقه یا C-حلقه ها o به شکل حلقه های طراحی شده به دور پایه آلت تناسلی مرد و گاهی در اطراف بیضه ها به منظور محدود کردن جریان خون و در نتیجه سخت تر و طولانی مدت نعوظ و ارگاسم شدید تر. کیر حلقه را می توان در دو انفرادی و همکاری بازی برای, ارتباط جنسی, استفاده از, نگاه, بزرگ, حلقه, که همچنین تحریک غیر پوشیدن شریک چوچوله یا لگن.

کیر حلقه ها یک نقطه شروع عالی برای مردان در تلاش برای علاقه مند کردن اسباب بازی برای اولین بار در بخشی به دلیل آن است بنابراین شریک پسند و بسیاری از مردان ممکن است احساس راحتی بیشتری با تجربه در همکاری بازی قبل از حرکت بر روی اسباب بازی برای بازی انفرادی. تطبیق پذیری C-حلقه باعث می شود آن را ایده آل برای تلاش کردن در حالات مختلف بر اساس سطح راحتی خود را. آنها همچنین اجازه می دهد تا به صورت مبتدی تا پیشرفته استفاده از: برای تازه کار قابل تنظیم C-حلقه اجازه می دهد تا به کاربران برای افزایش سفتی به عنوان آنها استفاده می شود به احساس انقباض در حالی که بیشتر کاربران پیشرفته می تواند به تشدید تجربه با استفاده از حلقه در اطراف هر دو شفت آلت تناسلی و بیضه ها. به صورت بسیار پیشرفته کاربران غیر قابل تنظیم C-حلقه ارائه حتی بیشتر restrictiveness.

تبلیغات

خود ارضایی, آستین

Illustration for article titled The Five Men’s Sex Toys You’ll Meet in Life

تصویر: Tenga به طور تخم مرغ (دیگر)

یک آستین یک اسباب بازی را که آلت تناسلی مرد وارد شده است—آن را در واقع گرفتن همه مدت برای کل زیر مجموعه ای از اسباب بازی مانند جیب پذیری تخم مرغ Fleshlights (ما را در رسیدن به آن!), اما برای اهداف ما در اینجا ما بیشتر دقت تعریف آنها به عنوان “strokers” یعنی مالی ایدز است. در حالی که آنها در درجه اول انفرادی-بازی اسباب بازی آنها کاملا می تواند با استفاده از یک شریک به منظور افزایش دهان یا آره خوب handie!

تبلیغات

در میان stroker مجموعه شما پیدا کردن سبک های مختلف: آنهایی که C شکل که در اطراف آلت تناسلی مرد مانند یک نان ذرت مکزیکی در اطراف تاکو پر آنهایی هستند که استوانه ای است که به تمام راه را در اطراف آلت تناسلی و پس از آن وجود دارد آن تخم مرغ! تخم مرغ طراحی شده به اسلاید بر روی سر آلت تناسلی و پایین محور, ساخت آلت تناسلی مرد نگاه مانند شبح از emoji👻👻👻.

تبلیغات

Fleshlights

Illustration for article titled The Five Men’s Sex Toys You’ll Meet in Life

تصویر: Dainis Graveris (دیگر)

تبلیغات

مشخصات فنی زبان, یک خروس یک ساله آستین—مرتب کردن بر اساس از دستمال کاغذی به خود ارضایی آستین بافت, اگر شما خواهد شد. (بچه که بود تیره و تار تشبيه.) اما آن را سزاوار به درمان به عنوان چیزی که خود آن هم به دلیل در بسیاری از راه های آن این است که آن چیزی که خود و همچنین فقط به خاطر اینکه مثل دستمال کاغذی های Fleshlight افزایش یافته است به بودن چنین پذیرفته شده نام تجاری است که از آن به عنوان مختصر برای کل یک دسته از اسباب بازی.

خوب پس چه Compilation?!? Fleshlights ساخته شده از ترموپلاستیک الاستومر (TPR یا TPE) همچنین شناخته شده به عنوان Cyberskin که در واقع احساس بسیار پوست-مانند که من مفصل در این وبلاگ ماقبل تاریخ در تمیز کردن Fleshlights که من نوشتم برای Gizmodo. این Cyberskin به تولیدات است مانند نگاه واقع بینانه تناسلی زن هر چند کمتر نسخه های واقعی هستند در دسترس قرار دارد در بیرونی فلز مورد که به نظر می رسد مانند یک چراغ قوه از این رو نام! آلت تناسلی مرد قرار داده شده است به Cyberskin افتتاحیه و اسباب بازی هم می تواند به صورت دستی و یا دست آزاد هر چند روش دوم ممکن است نیاز به نصب و لوازم جانبی. Fleshlights و دیگر اسباب بازی های مشابه استفاده می شود عمدتا برای بازی انفرادی است اما می تواند سرگرم کننده بخشی از زوج ها و یا بازی بیش از حد.

تبلیغات
تبلیغات

کون بزرگ

Illustration for article titled The Five Men’s Sex Toys You’ll Meet in Life

تصویر: Dainis Graveris (دیگر)

تبلیغات

کون به طور معمول اشک به شکل لامپ متصل به یک گردن باریک که متصل به یک پایه هایش, هستند, اسباب بازی است که با ارائه دست آزاد مقعد تحریک. آنها معمولا از فکر به عنوان “مربیان” برای رابطه جنسی مقعدی—که آنها قطعا هستند!—اما آنها می توانند و بسیار نیز باید مورد استفاده قرار گیرد برای افزایش تحریک جنسی و/یا به عنوان بخشی از زوج ها و یا گروه بازی.

کون کاربران ارائه بزرگ و به نوعی متفاوت تجربه جنسی خود را از بسیاری از مردم استفاده می شود به این دلیل که آنها کار ارائه شده توسط فشار و احساس پری به جای در و از ، thrusting اصطکاک-ایجاد حرکت در اغلب موارد در ارتباط با دستیابی به ارگاسم است.

تبلیغات
تبلیغات

پروستات ماساژ

Illustration for article titled The Five Men’s Sex Toys You’ll Meet in Life

گرافیک: Bellesa

تبلیغات

انگار تمام جهان گسترده ای از کون بازی کردن اسباب بازی ها وجود دارد و ما قطعا زمان بیشتری را صرف توجه به آنها در این فضا اما اجازه قرار دادن این با پروستات ماساژور. اولا! کون شاخه کاملا پروستات ماساژور اما عملکرد آنها به اندازه کافی متفاوت است که آنها را با توجه به چیزی که خود را مناسب است. موره: همچنین پروستات ماساژور (و نیز ارزش خود را از ورود به همین دلیل است که من را نجات داد و آنها را برای قسمت 2 از این مبین)!

پروستات ماساژ به طور معمول مصنوعی-esque اسباب بازی متفاوت است که در یکی از راه های مهم—آنها دو برابر پایه, o-ring و یا برخی از دیگر ویژگی های طراحی برای اطمینان از اسباب بازی نمی کند به طور کامل وارد مقعد و گیر; همه کلاه هشدار های دریافتی:

هرگز استفاده از یک اسباب بازی برای بازی لب به لب است که به طور خاص طراحی شده برای بازی لب به لب!!!

تبلیغات

پروستات, ماساژ, رفتن, آره, در لب به لب, باب. با روانساز لطفا! در واقع “با روانساز لطفا” امر در سراسر هیئت مدیره در اینجا. آب بر اساس lubes خواهد بود که بهترین انتخاب برای بسیاری از مردم خواهد شد و کاملا ضروری با سیلیکون به عنوان مبتنی بر سیلیکون lubes را تنزل مواد و سرگرم کننده, پیچ خورده, شلخته راه است. برخی از پروستات ماساژور لرزشی, برخی نیست و آنها در طیف گسترده ای از مواد از فوق و بسیار محبوب سیلیکون است که انعطاف پذیر است و حرکت می کند با بدنه فلزی و شیشه ای که سفت و سخت تر و ارائه یک تجربه بسیار متفاوت.

تبلیغات
تبلیغات

*تبریک ساخت آن را تمام راه را به پایان! شما احتمالا در حال حاضر حدس زده اما وجود دارد راه بیش از پنج نوع نر, اسباب بازی های جنسی, و در ستون آینده خواهیم بود بررسی آنها. وجود دارد, اسباب بازی, لوازم جانبی, ساله, و غیره. که شما کنجکاو در مورد ؟ لطفا اجازه دهید ما را در نظرات و ما مطمئن شوید که پوشش آنها!


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله