هزاران نفر از کارگران در صنعت خدمات به ‘اعتصاب برای زندگی’


Illustration for article titled Thousands of Workers In The Service Industry to Strike for Black Lives

عکس: لوگان کوروش (گتی ایماژ)

در تلاش برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند که تعبیه شده در هر دو جامعه و محل کار در صنعت خدمات ده ها هزار نفر از کارگران در برنامه ریزی یک روز کامل اعتصاب در اواخر این ماه.

تبلیغات

در جولای 20, فست فود, کارگران, پرستاری در خانه, کارکنان, فرفره کارگران و کارکنان فرودگاه را مرحله “اعتصاب برای زندگی” که به گفته NBC News برگزار خواهد شد در بیش از 25 شهر در سراسر کشور و کسانی که نمی توانند اعتصاب برای تمامیت روز خواهد راه رفتن را برای تقریبا هشت دقیقه به نمایندگی از مقدار زمان جورج فلوید تا به حال یک افسر سابق زانو در گردن او.

اعتصاب عظیم تلاش است که در نتیجه هماهنگی بین چندین اتحادیه های کارگری و عدالت اجتماعی سازمان از جمله کارکنان خدمات اتحادیه بین المللی (SEIU) بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters این فدراسیون معلمان آمریکا, ایالات کارگران مزرعه و مبارزه برای $15 و همچنین عدالت اجتماعی گروه مارس در مرکز محبوب دموکراسی ملی داخلی کارگران داد و این حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.

تبلیغات

یکی از هسته مطالبات این اعتصاب برای شرکت های بزرگ و دولت ایالات متحده به اعلام “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” آنها می خواهند مقامات منتخب در هر دو محلی و فدرال دولت به تصویب قوانین است که افزایش سهام بین تمام نژادها و همچنین برای کارفرمایان به ارائه دستمزد بالاتر و اجازه می دهد آنها را به داشتن اتحادیه به طوری که آنها می تواند مذاکره برای مراقبت های بهداشتی بهتر مزایای مرخصی استعلاجی و پشتیبانی برای مراقبت از کودکان.

از ان بی سی نیوز:

خاکستر-Lee دارد هندرسون اعتصاب سازمان با حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند گفت: شرکت غول که آمده اند در حمایت از پل جنبش در سراسر کشور در میان تظاهرکنندگان و پلیس فرانسه نیز سود از نژادی و بی عدالتی و نابرابری.

“آنها ادعا می کنند برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند اما مدل کسب و کار خود توابع با استفاده از سیاه و سفید کار — عبور سکه به عنوان “دستمزد زندگی می کنند و تظاهر به شوکه هنگامی که COVID-19 sickens آن دسته از افرادی که خود را تشکیل می دهند ضروری کارگران” گفت: Henderson, شرکت, مدیر اجرایی, تنسی-بر اساس Highlander آموزش و پژوهش مرکز.

“شرکت های بزرگ قدرت را تهدیدی برای عدالت نژادی و تنها راه به طلیعه چیزی بودن در یک اقتصاد جدید است که با مقابله با این نیروها هستند که به طور کامل متعهد به از بین بردن نژاد پرستی” او در بیانیه ای گفت.

Trece اندروز یک کارگر در یک خانه بازنشستگی در منطقه دیترویت که موفق توسط Ciena بهداشت و درمان است که در میان کسانی که برنامه ریزی برای حمله به.

“من 20 سال در این بازی و من تنها در $15.81 (در هر ساعت),” او گفت: NBC News. اندروز 49 معتقد است که تبعیض نژادی بوده است و عامل اصلی برای او به طور مداوم بیش از گذشته برای چند ساعت ، یک مادر تنها به یک 13 ساله پدر او نگرانی که عدم مناسب حمایت در کار او می تواند در نتیجه او قرارداد COVID-19 و آوردن آن به خانه به فرزند خود است.

تبلیغات

“ما باید coronavirus رفتن به علاوه ما باید این چیز با نژادپرستی در جریان است. آنها با هم گره خورده مانند برخی از نوع از تبعیض نژادی مثل ما نیست که اجداد ما و مارتین لوتر کینگ مبارزه با این نوع از همه چیز. آن را هنوز هم زنده از اینجا و از آن زمان برای کسی باید پاسخگو باشند. از آن زمان به اقدام” اندروز گفت.

از ان بی سی نیوز:

اعتصاب همچنان قدیمی دهه کار جنبش حقوق سنت است. مهمترین سازمان کشیده اند با الهام از ممفیس بهداشت اعتصاب کارگران کم دستمزد و مزایای اختلاف بین سیاه و سفید و کارمندان و غیر انسانی شرایط کار که منجر به مرگ دو سیاه کارگران در سال 1968. در پایان که دو ماه اعتصاب برخی از 1300 عمدتا سیاه و بهداشت کارگران سودا در مجموع برای بهتر دستمزد.

“اعتصاب برای زندگی” برگزار کنندگان می گویند آنها می خواهند به مختل کردن چند نسل چرخه فقر تداوم توسط ضد اتحادیه اروپا و سیاست های دیگر است که آن را دشوار است به چانه زنی جمعی برای بهتر دستمزد و شرایط کار.

سیستمیک فقر بر 140 میلیون نفر در U. S با 62 میلیون نفر برای کار کمتر از یک دستمزد زندگی می کنند با توجه به مردم فقیر کمپین: ملی تماس اخلاقی برای احیای یک اعتصاب همکاری سازمان است. حدود 54 درصد از کارگران سیاه پوست و 63 درصد از کارگران اسپانیایی به سقوط به رده که در مقایسه با 37 درصد از سفید کارگران و 40 درصد از کارگران آمریکایی این گروه گفت.

تبلیغات

در علاوه بر این به راه رفتن های مختلف راهپیمایی و تظاهرات را در سراسر کشور در طول روز است. یک گروه از کارگران تجمع در مک دونالد در فرگوسن Mo. شهرستان که در آن مایکل براون را به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در سال 2014. کارگران خواهد شد و سپس در ماه مارس به یک بنای یادبود قرار دارد که در آن قهوه ای کشته شد. در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت در خانه سالمندان کارگران خواهد شد مرحله یک کاروان در سراسر شهرستان است که شامل یک توقف در فرودگاه.

“به همین دلیل در جولای 20th, شما در حال رفتن برای دیدن اعتصابات و تظاهرات و راه رفتن آف و اجتماعی فاصله تحصن و ثبت نام رای دهندگان توسعه است چرا که هزاران و هزاران فقیر و کم دستمزد کارگران از هر نژاد و عقیده و رنگ و درک کنند که نژادی, اقتصادی, بهداشت و درمان, مهاجرت, آب و هوا و دیگر عدالت دعوا متصل هستند” این کشیش ویلیام باربر دوم co-صندلی از مردم فقیر کمپین گفت: “ان بی سی نیوز.

تبلیغات

“اگر در واقع ما در حال رفتن به خشونت پلیس که جان پس قطعا ما را در خشونت اقتصادی که همچنین کشته شدن” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de