Tucker Carlson همچنان به داشتن مشکل با صداقت و سپس می گوید: او در حال رفتن به تعطیلات است که احتمالا یک دروغ

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Tucker Carlson Continues to Have Trouble With Honesty and Then Says He’s Going on Vacation, Which Is Probably a Lie

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

تصور کنید که تا نژادپرستانه و جنسیتی که شما پیدا کردن یک کار است که به معنای واقعی کلمه اجازه می دهد تا شما را به نژادپرست و جنسیتی و این که هنوز هم کافی نیست. بنابراین شما با استفاده از یک نام جعلی به حتی بیشتر جنسیتی و نژادپرستانه آنلاین.

تبلیغات

بود که بلیک نف.

این است بلیک نف:

تبلیغات

نف شد رئیس نویسنده برای Tucker Carlson امشب اما او نیز “CharlesXII,” آنلاین نام او می گفت حتی بیشتر ننگین گه آنلاین است که او نمی تواند می گویند در نشان می دهد. نکته خنده دار این است که آیا او را سرزنش شما ؟ منظورم لطفا برگردید و نگاهی به عکس خود را به عنوان او را یکی از خدا علاقه مندی ها.

خوب نف رو پیدا کردم در روز جمعه استعفا داد. نکته این است که فاکس نیوز شد خوب با او بودن نژادپرستانه و جنسیتی و شانه کردن مو خود را از وسط سر به جلوی سر خود را; او استعفا داد و برای اینکه بیش از حد نژادپرستانه و جنسیتی برای فاکس نیوز که به نظر نمی رسد مانند آن. حداقل نه برای عموم.

سی ان ان انجام کار خداوند و پیدا Neff را نژادپرستانه پیام پست ها و خواست او.

در شب دوشنبه Tucker Carlson اعلام کرد که Neff دیگر با نشان می دهد که کارلسون خواهد بود با در نظر گرفتن یک تعطیلات برنامه ریزی شده به انجام برخی از ماهی قزل آلا ماهیگیری. Tucker Carlson دارای یک مشکل با حقیقت است. او به سختی می تواند خود را به صحبت در مورد نف بودن اجازه دهید بروید و سپس او را به راحتی اعلام کرد که او یک تعطیلات در کتاب رفتن به ماهیگیری قزل آلا که برای تلفن های موبایل مانند مزخرف چرا که هر کس می داند که رادیو فردا میزبان رفتن به شکار!

تبلیغات

“آنچه بلیک نوشت: ناشناس اشتباه بود. ما اصلا تایید این کلمات. آنها هیچ اتصال به این نمایش. این اشتباه است که برای حمله به مردم برای کیفیت آنها را کنترل نمی کند” کارلسون گفت: دوشنبه شب.

“در این کشور ما قضاوت مردم برای آنچه انجام می دهند نه برای آنها چگونه متولد شدند. ما اغلب می گویند که چون ما به این معنی است. ما همچنان به دفاع از آن اصل اغلب به تنهایی در میان ملی, اخبار, برنامه های, به دلیل آن ضروری است. هیچ چیز مهم تر است.”

تبلیغات

Bwhwahahahahahaha.

اگر کارلسون و خود را دائما 14 ساله, باسن, در صورت دریافت نمی کند جهنم را از اینجا با خود نژادپرستانه و به “قزل آلا” و یا هر کجا که او در طول این زمان.

تبلیغات

به علاوه, Fox News تاریخ ارسال خبر آن را مجریان بهنگام تعطیلات در طول رسوایی.

از نیویورک دیلی نیوز:

دیگر رادیو فردا میزبان اتفاقی نیز در بر داشت خود را با زمان برنامه ریزی شده در وسط رسوایی از جمله کارلسون خود را در سال گذشته پس از او ادعا کرد که برتری جعل. Laura Ingraham در زمان زنگ تفریح از “Ingraham زاویه” در ماه مارس سال 2018 پس از تمسخر پارک بازمانده دیوید هاگ در حالی که بیل o’reilly چپ برای برخی از “R&R” در مارس 2017 بعد از خبر شکست خود را از 13 میلیون دلار حل و فصل با پنج زنانی که متهم او را از آزار و اذیت جنسی. او هرگز بازگشت به هوا.

تبلیغات

کارلسون نیز تا به حال این را می گویند در مورد نف منتقدان: “بلیک سقوط کوتاه از که استاندارد و او را پرداخت بسیار سنگین قیمت برای آن. اما ما همچنین باید اشاره به ghouls در حال حاضر ضرب و شتم سینه خود را در پیروزی در تخریب یک مرد جوان که خود عدالت نیز هزینه های خود را” فاکس نیوز میزبان گفت: ارسال گزارش. “ما همه انسان هستند. زمانی که ما تظاهر ما مقدس ما در حال دروغ گفتن است. زمانی که ما مطرح به عنوان بی گناه به منظور صدمه زدن به افراد دیگر ما در حال ارتکاب بدترین گناه از همه است. و ما برای آن مجازات خواهد شد. هیچ سوالی وجود دارد.”

در کلمات من جعلی عمه Gladys: “سگ ماده, اگر شما نمی توانید به جهنم قبل از من قرار داده و در این شات شیشه و فریاد خود را،”

تبلیغات

خوب کارلسون بود سریع به نصیحت کسانی که انتقاد نف را درآورد که از جمله بازدید به عنوان “سیاه doods ماندن در داخل بازی Call of Duty است که احتمالا یکی از بزرگترین عوامل حفظ و جنایت پایین” و “راستش با توجه به نحوه خسته سیاه مردم همیشه ادعا می شود شاید بحران واقعی خود است کمبود خواب است.

اما کارلسون نمی توانید به جزئیات آنچه به عنوان نف نوشت: به دلیل آن که ما شوخی می کنید ؟ خود بینندگان نمی گه. اما سی ان ان انجام داد اشاره می کنند که علاوه بر اینکه یک نژادپرست قطعه صفرا نف نیز تا به حال پنج-yearlong “موضوع حمله به یک زن و ارسال اطلاعات شخصی در مورد ‘که به دعوت کاربران دیگر به مسخره به او و حمله به حریم خصوصی.'”

تبلیغات

Don’t get it twisted; نف مشغول به کار خواهد شد تا پایان این هفته به عنوان او احتمالا برداشت توسط کارلسون سابق سایت خبری the Daily Caller, جایی که آنها درک نف سطح نژادپرستانه مزخرف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>